teyzeleri kızım kanepeden düştü

Başlatan izemsevi, 15 Mart , 2012, 00:26:00

« önceki - sonraki »

izemsevi

teyzeleri altını değiştirirken kanepeden düştü tek başımaydım uğundu çok korktum yavrum kendine gelemedi hemen acile götürdük röntgen çektiler herhangi bir şey gözükmüyor ama 6 saat müşade altında kalmanız gerekiyor dedeiler hastanede çok kalabalıktı özel drumuzu aradık bana getirin dedi ona götürdük epey kontrol etti eve götürün hastaneye sokmayın dedi saat 5te oldu biz 8 e doğru eve geldik işte ilk 24 saat çok önemliymiş tedbir amaçlı başında babasıyla dönüşümlü bekliycez ilk nöbet benim ama ben hiç uyuyabileceğimi sanmıyorum çok korktum

...ŞehzadEfe...

geçmiş olsun allah beterinden korusun inş bişeycik olmas kuzuya allaha emanetler
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

geçmiş olsun canım çok dikkat gerekiyor
3 aydan sonra kanepeler çok tehlikeli dönmeye başlıyorlar çünkü
oğlumda düşmüştü 1 kere Allahım koruyor inşallah korur canım

zeynep0655

çok geçmiş olsun canım. benim oğluşumda düşmüştü ilk dönmeye başladığında. hele yürümeye başlayınca habire bi yerlere kafasını tosluyo. bişey olmaz canım korkma. geçen gün çok şiddetli kapıya kafasını çarptı çok şişti kafa buz falan koydum. bi hemşire arkadaşı aradım, kusma yoksa bilinci yerindeyse çektirmene gerek yok film dedi. çocuk işte düşe kalka büyüyecekler. Rabbim korusun hepsini.

ღ♥ Nilda♥ღ

geçmiş olsun yaa dikkat etmek lazım  :-\ gerçi melekler koruyoo onları bişi olmaz inş.

allaha emanett  :amin:
.   

izemsevi

sağolun kızlar allaha şükür öyle kusması felan olmadı öyle olursa tehlikeliymiş yüz üstü düştü geri geri gidip anlık bir şey oldu sanki o an bana hayat durdu yarın gene götürcez çokda dikkat ediyorum ama işte gültanesi senin oğlun nerden düştü dr felan götürdünüzmü :dontknow:

izemsevi

Alıntı yapılan: zeynep0655 - 15 Mart , 2012, 00:33:49
çok geçmiş olsun canım. benim oğluşumda düşmüştü ilk dönmeye başladığında. hele yürümeye başlayınca habire bi yerlere kafasını tosluyo. bişey olmaz canım korkma. geçen gün çok şiddetli kapıya kafasını çarptı çok şişti kafa buz falan koydum. bi hemşire arkadaşı aradım, kusma yoksa bilinci yerindeyse çektirmene gerek yok film dedi. çocuk işte düşe kalka büyüyecekler. Rabbim korusun hepsini.

zeynepcim çok hareketli maşallah döne döne yorulmuyorda okadar çok dikkat ediyorumki sırf korkuma yürüteç bile almadım saniyelik bir şeydi

zeynep0655

Alıntı yapılan: izemsevi - 15 Mart , 2012, 00:37:58
Alıntı yapılan: zeynep0655 - 15 Mart , 2012, 00:33:49

zeynepcim çok hareketli maşallah döne döne yorulmuyorda okadar çok dikkat ediyorumki sırf korkuma yürüteç bile almadım saniyelik bir şeydi
canım yine o halleri iyi, hele bide yürümeye başlasın işin dahada zorlaşacak. büyüdükçe kolaylaşır sanıyordum ama nerde :) valla afedersin tuvalete zor giriyorum çünkü artık evin heryerinde. çokta pipirikli olma canım melekler koruyo onları, valla ben o kadar çarpsam kafamı kesin bişey olur ama çok şükür onlara olmuyo. Allahım acılarını göstermesin :amin:

izemsevi

amin canım allah hepimizin evlatlarını korusun dikkat ediyoruz ama şimdi bir yere kadar olacaksa gene oluyor

burcum

gelmiş geçmiş olsun canım daha dur bakalım daha nerelerden düşücek :y25: benim kızım geçen yaz salıncağından düştü ki ayakta sallanır arkadaşı ittirmiş sanırım dili yarıldı :y25: ki gözümden sakınıyorum dış kapıyı açıcam diye ayak 2 baş tırnağını kaldırdı düştüler yerine yenileri geldi :y25: ALLAH ım beterlerinden korusunnnnn böyle böyle büyüyorlar ama benim saçlarım beyazladı o kadar diyeyim zor zanaatmiş annelik ömrümüzü yiyecekler :ehi:

fıstık

geçmiş olsun canım allah beterinden korusun

oluyo mutlaka böyle şeyler üzülme canım sen rabbim koruyo meleklerimizi

tabi dikkatli olmakta fayda var

izemsevi

allah razı olsun kızlar sık sık gidip kızı kontrol ediyorum cidden zor zanaatmiş bu annelik allah yar ve yardımcımız olsun

susanna

gecmis olsun canim allah beterinden sakinsin bizde 6. ayini bitirmek uzere daha donmuyo balim ama ben genede korkuyo yere serdigim battaniyede gunu gecirtiyorum kizima  :k06:
rabbim kuzularimizi korusun

muhribe

canım çok geçmiş olsun. daha yeni okudum.

inş bir şeyi yoktur miniğinin  :amin:

gelmiş geçmiş olsun, bi daha yaşatmasın Allah

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

geçmiş olsun canım benim oğlumda düşmüştü malesef o günkü korkumu endişemi anlatmaya kelimeler yetmez ama şükür bi şey olmadı şimdi çok dikkat ediyorum ama bir anlık bi şey hiç durmuyolar ki allah yardımcımız olsun.korkma sende herkesin başına geliyo izemseviyede bi şey olmaz allahın izniyle
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿