ters rahim ve doğum

Başlatan aydolunayda, 12 Mart , 2012, 18:53:43

« önceki - sonraki »

aydolunayda

arkadaşlar benim rahmim ters yani arkaya dönük... her 5 kadından birinde oluyormuş doktorum bilgi vermişti ve bir sakıncası olmadığını da sylemişti... annemde de aynısı var genelde genetikmiş bu durum... sıkıntılı  doğum olmuş ve dikişleri olmuş...
böyle olupta ne şekilde doğum yaptınız bilgisi olanlar....

elfo

peki canım rahim ters olduğu için gebe kalmakta zorlandın mı?
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

aydolunayda

hayır arkadaşım korunmayı bıraktığımın 3. ayında hamile kaldım... annemde aynı şekilde bana ve kardeşime hemen hamile kalmış...

dilengisk

CNm bnm rahim de ters ama normal ve hiç sıkışsın dogum yaptım. Hiç de zorluk yasamadım icin rahat olsun

aydolunayda

ya böle iyi tecrübeler duymak içimi rahatlatıyo... çünkü hep kötü tecrübeler var bununla ilgili etrafımda... haftasonu doktoruma da sorucam ayrıntılı...

bihterp3416

Alıntı yapılan: aydolunayda - 12 Mart , 2012, 18:53:43
arkadaşlar benim rahmim ters yani arkaya dönük... her 5 kadından birinde oluyormuş doktorum bilgi vermişti ve bir sakıncası olmadığını da sylemişti... annemde de aynısı var genelde genetikmiş bu durum... sıkıntılı  doğum olmuş ve dikişleri olmuş...
böyle olupta ne şekilde doğum yaptınız bilgisi olanlar....

canım bana da bir doktor senin rahmin arkaya dönük demişti.. hatta ilişki esnasında falan canım yanardı buna bağlamıştı doktorum ağrı olmasının sebebini.. şimdi 36 haftalık hamileyim dün doğum doktoruma sordum bana dediki rahimin durumu ne olursa olsun 12. haftadan sonra normal hale gelir dedi.. normal doğum da zorlukla alakası falan yok dedi .. gayette rahat olur dedi... benim annemde de öyleymiş dediğin gibi  genetik herhalde.. ama okadar doktora gittim sadece birisi bu yorumu yaptı ne kadar doğrudur bilemem..