SİZEDE BÖYLE ŞEYLER OLUYOR MU?

Başlatan aydinays, 12 Mart , 2012, 16:26:11

« önceki - sonraki »

aydinays

Kızlar ben doğumdan sonra konsantre olamıyorum. Herşeyi unutuyorum. Aklım hep havada. Hep arkamda bir şey bırakıyorum. Eskiden en ufak detayı atlamayan ben şimdi hayata yetişemiyorum. Bu sizede oldu mu??? Olduysa ne zaman sonra düzeldi???
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

kelebegimm

ben hamile kaldigimdan beri boyleyim dogurunca nasil olacam acabaa :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

]

aydinays

Alıntı yapılan: kelebegimm - 12 Mart , 2012, 16:31:18
ben hamile kaldigimdan beri boyleyim dogurunca nasil olacam acabaa :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

Canım ben hamileliğimde bu kadar değildim. mesela bugün dolmuşa bindim. Dolmuş şöförüne para verip vermediğimi unuttum. Sanırım vermedim. Dolmuş şöförüde birşey demedi. Aklım takıldı.  :dontknow: :dontknow: :dontknow:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

hemşom aynen bende çok ama çok unutkan oldum birde akşam 9da daha koltukta uyuyakalıyorum ya:(eşimle biraz oturayım film izleyeyim diyorum ama çoktannn uyumuş oluyorum :sad1:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

aydinays

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 12 Mart , 2012, 16:29:58
CANIM BENDEDE AYNI DURUM VAR

Demekki bu durum normal. Ayy moralim iyice bozuluyor dünürüm. Kendimden şüphe etmeye başladım vallahi.

kelebegimm

ben kapiyi cekip assa iniyorum sonra diyorumki acaba kapiyi cekdimmiii
haydee assa kapiyi ac geri yukari cik kapiya bak hic isin yoksaa
utuyu bitiriyorum obur odaya gidiyorum hemen acaba fisini cekdimmiiiii
odaya bise almaya gidiom ama ne almaya gittigimi unutuom aysecim daha anlatiyimm haline sukredecen nerdeyse sen dogum yapali olmusum daha 3 aylik hamileyim ya :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

]

KONYALI

cnm bendede aynı durum var...uykusuzluk,yorgunlukla alakalı oldugunu dusunuyorum ben

aydinays

Alıntı yapılan: kelebegimm - 12 Mart , 2012, 16:38:31
ben kapiyi cekip assa iniyorum sonra diyorumki acaba kapiyi cekdimmiii
haydee assa kapiyi ac geri yukari cik kapiya bak hic isin yoksaa
utuyu bitiriyorum obur odaya gidiyorum hemen acaba fisini cekdimmiiiii
odaya bise almaya gidiom ama ne almaya gittigimi unutuom aysecim daha anlatiyimm haline sukredecen nerdeyse sen dogum yapali olmusum daha 3 aylik hamileyim ya :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

canım benim aynı anlattığın durumdayım. Demekki normal. Sende relax ol. Yorma kendini bakayım. Bebişe iyi bak.

aydinays

Alıntı yapılan: KONYALI - 12 Mart , 2012, 16:42:31
cnm bendede aynı durum var...uykusuzluk,yorgunlukla alakalı oldugunu dusunuyorum ben

O kadar çok şey oluyor ki bazen psikoloğa gitmeyi bile düşündüm. Ama sizde de bu durum oluyorsa normalmiş o zaman.

kelebegimm

iyi bari tek deyilmisim artik esimde sorar oldu kapiyi cekdinmi fisi cekdinmi
benim sonum timarhane galiba :laughing7: :laughing7:

]

Dilara Ebrar

benim unutkanlığım dalgınlığım hamile kaldığımda başladı hala devam ediyor  :k06: :k06: tv yi izlerim ama ne dediğini atlarım nasıl bişise  ;D ;D ;D sona eşime ne dedi ne dedi diye sorarım  :k06: :k06:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

aydinays

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 12 Mart , 2012, 16:56:01
benim unutkanlığım dalgınlığım hamile kaldığımda başladı hala devam ediyor  :k06: :k06: tv yi izlerim ama ne dediğini atlarım nasıl bişise  ;D ;D ;D sona eşime ne dedi ne dedi diye sorarım  :k06: :k06:

Benimde eşim artık bu hallerime alışıyor. Acaba bu ne kadar sürecek tecrübeli annişlerden cevap bekliyorum.

muhribe

ayşecim, ne zaman uykuya doyar ne zaman dinlenebilirsek o zaman bitecek bu haller :) kısacası önümüzdeki 10-15 yıl hep bu durumda olucaz korkarım  :laughing7:

aydinays

Alıntı yapılan: muhribe - 12 Mart , 2012, 17:38:39
ayşecim, ne zaman uykuya doyar ne zaman dinlenebilirsek o zaman bitecek bu haller :) kısacası önümüzdeki 10-15 yıl hep bu durumda olucaz korkarım  :laughing7:

ayyy demekki ben kaldım böyle yarım akıllı  :k06: :k06: :k06: