28 Nisan , 2024, 13:48:02

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

sezeryan sonrası tekrar hamilelik.....

Başlatan Dilara Ebrar, 12 Mart , 2012, 12:13:15

« önceki - sonraki »

Dilara Ebrar

Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

Aytii

sonradan çıkan çizgiden korkmayın bukadar

o çizgi hep çıkıyo bi süre sonra :)

bendede oluyodu hamileyim diye sevindiğim zamanlarda

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: muhribe - 14 Mart , 2012, 11:02:52
acaba yeni bir hamilelik iş konusunda sıkıntıya sokar mı seni diye sordum canım.

içini ferah tut, uyku durumu belki psikolojik de olabilir. sonuçta oğlunla aylardır uğraşıyorsun yorulup çok uykulu olman gayet normal. yarını bekleyelim bakalım, görelim Mevlam neyler, neylerse güzel eyler  ;)

iş konusunda pek bi sıkıntı olmaz.benim oğlumun uyku düzeni çok normal.akşam 9 bucukta uyur gece 1 kez kalkar sabahta 7 de uyanır.öle yormuyor beni.yani herşeyi hamileliğe yormak istemiyorum.

kızlaaaaaaaaaar bana psikolojik olarak destek olun nolur.oğlum için çok üzülüyorum.ağlamaktan içim dışıma çaıktı yaaaa  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 14 Mart , 2012, 11:04:08
sonradan çıkan çizgiden korkmayın bukadar

o çizgi hep çıkıyo bi süre sonra :)

bendede oluyodu hamileyim diye sevindiğim zamanlarda

akşam yaptım içim çok rahatladı bom boş görünce ama sabah tekrar baktığımda o çizgiyi görünce tekrar korkularım başladı.bende ondan korkmuştum.ama benim oğlumdan önce yaptıklarımda hiç bekleyince çıkmıyordu  :icon_scratch: :icon_scratch:

Aytii

bazen oluyor işte

banada 2 3 defa oldu

bazen hiç bişi yoktu

10 dk sonra çıkan çizgi geçersiz oluyor

bence sen içini iyice rahatlatman için kan ver :icon_thumright:

CAN TANEM

Benim de testlerin çoğunda bir kaç saat sonra ikinci çizgi belli oluyor ama geçersiz tabiki bencede değilsin gibi telaşlanma  :icon_thumright:

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 14 Mart , 2012, 11:08:47
bazen oluyor işte

banada 2 3 defa oldu

bazen hiç bişi yoktu

10 dk sonra çıkan çizgi geçersiz oluyor

bence sen içini iyice rahatlatman için kan ver :icon_thumright:

kan verdim canımmm  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Aytii

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: moonlight - 14 Mart , 2012, 11:11:25
Benim de testlerin çoğunda bir kaç saat sonra ikinci çizgi belli oluyor ama geçersiz tabiki bencede değilsin gibi telaşlanma  :icon_thumright:

benim başıma böle bişi gelmediği için ne bilim telaş yaptım.akşama bi daha yapsam iyice panik oluyorum en garantisi kan sonucunu beklemek

Dilara Ebrar

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

canım kan sonucunu bilgisayardan öğrenebiliyosun

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Dilara Ebrar

nehirmiray

bende sezeryan oldum..40 gün boyunca ara ara sürdü kanamam..ardından 1,2 gün çok az kan geldi o kadar..2 ay oldu doğum yapalı..henüz bende de tık yok..arada sanki adet olacakmışım gibi hafif karnmda sancı oluyor ama ortada bişey yok..bu arada birde ben epidural oldum ve dikişim yok estetik dikiş var..kesik olan yerimde çok hafif sanki kabuklanma oldu yada ben öle sanıyorum..acaba normalmi ..birde kızlar doğumdan sonra en güvenilir korunma yöntemi sizce ne..ben kararsız kaldım..bi süprizle karşılaşmak istemiyorum..

muhribe