sezeryan sonrası tekrar hamilelik.....

Başlatan Dilara Ebrar, 12 Mart , 2012, 12:13:15

« önceki - sonraki »

muhribe

hayırlısı olsun canım, eğer bu sefer de hamileysen doğumdan sonra korunmaya başlarsınız  :D

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: muhribe - 14 Mart , 2012, 22:22:22
hayırlısı olsun canım, eğer bu sefer de hamileysen doğumdan sonra korunmaya başlarsınız  :D
[/quot :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: aaaaaa artık kesin tatlım .eşim market poşeti falan geçirsin artık napalım  :k06: :k06: :k06: :k06:

hayırlısı canım yaaa ikisi bi arada büyür giderler...
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

muhribe

market poşetiyle onuz doğurursun bacım  :ehi: :ehi: :ehi:

olur gider tatlım ya, yarın bakalım neler olacak. hayırlısı olsun, gençsin ikisine de yetişirsin evelallah  8)

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: muhribe - 14 Mart , 2012, 22:26:57
market poşetiyle onuz doğurursun bacım  :ehi: :ehi: :ehi:

olur gider tatlım ya, yarın bakalım neler olacak. hayırlısı olsun, gençsin ikisine de yetişirsin evelallah  8)

aynen ole yaaa ara verdikmi tam veriliyor zor gelir sona yaş geçer gider
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

Balböceği

muhribe

dilara ne oldu canım kan testinin sonucu?

rüyama bile girdin kız  :-ooo

Balböceği

Dilara Ebrar

annemler gelmişti dün ev biraz curcuna anca fırsat bulabildim girmek için.

kızlaaaaaaaaaaaar derin bi oooooooooooooooooooooh çekebilirm .test sonucu 2,1 çıkmış. ;) ;) ;) ;) ;) ;)

milletten tek üzülen kocacım oldu  :k06: :k06: :k06: :k06:

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: muhribe - 15 Mart , 2012, 10:03:47
dilara ne oldu canım kan testinin sonucu?

rüyama bile girdin kız  :-ooo

aaaaah canım benimmm hayırdır ne gördüydün  :-* :-* :-* :-*

muhribe

hadi geçmiş olsun canım, hayırlısı böyleymiş demek ki  ;)

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: muhribe - 15 Mart , 2012, 17:04:33
hadi geçmiş olsun canım, hayırlısı böyleymiş demek ki  ;)

aaaaaay evet yaaaa bu bize ders olsun canım bundan sonra naptığımızı biliriz artık  :k06: :k06: :k06: :k06:

ama oğlum için çok üzülmüştüm yaaa  :-\ :-\ :-\ :-\

muhribe

en çok oğlun sevinmiştir zaten :)

bundan sonra dikkat  ;)

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: muhribe - 15 Mart , 2012, 17:11:07
en çok oğlun sevinmiştir zaten :)

bundan sonra dikkat  ;)

kesinlikle öle canım yaaaaaa.kıyamam ben ona .olay patladığından beri oğluma bakıp bakıp ağlamıştım. :y25: :y25: :y25:

evet dikkat kulağımıza küpe oldu :k06: :k06: :k06: