28 Nisan , 2024, 04:58:26

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

NEDEN ADET OLAMIYORUM????

Başlatan ¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨, 11 Mart , 2012, 15:15:23

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

kızlarrrrrr adetim 5 gün geçtii ve okadar garibimki şu sıralar 2 gün önce alıp idrar testi yaptım negatifti ama hala adet olmadım korunuyoruzda  :dontknow: sizce hamile olma ihtimalim varmıdırki yaa
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

seda87

canm bence bekle biraz bazen gecikme oluyr sitresten havalardan yediğimiz içtiğimiz bile etkiliyormuş adeti sürecini.korunuyorsanız sanmıyorum hamile kalacağını.hem test de yapmışsın benim 2 gün geçmişti hemen yaptım açık pembe belliydi.korma sitresde yapma.tabi hakkınızda hayırlısı dielim :opucuk: :opucuk:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

Aytii

1 yıl sonra daha düzenli olur canım

bence hamile değilsindir

sadece doğumdan kaynaklanan düzensizlik  :opucuk:

Demet_dk

AYTENE KATILIYORUM DOĞUMDAN SONRAKİ DÜZENSİZLİK OLABİLİR  :icon_thumright:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Normal hormonlar 2 yil icinde yerine oturuyor..
Bende de bu aralar cok duzensizlikler vardi ayda iki kere oluyordum dr hormon tahlili  istedi guatr troid filan ..
Korunuyorsaniz suphe etme canim stres cok etkili bir kere off cekiyorsun gecikiyor ya da erken geliyor kadin  bunyesi iste  sacma  :k06:.

sağolun kızlar içime su serptiniz :opucuk: kendimden emin olsamda işte hiç gecikmezdi bukadar insan yinede acaba  :icon_scratch: diyor .bide kızım 8 aylık yani psikolojikman şu sıralar hiç hazır değilim  ::)
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

nazo-58

susanna

Rahatlamam mı canım yaa hiç ama hiç geçmez benım adetım stres olsamda,ilaç alsamda erken gelır ama 1 gün dahi geç gelmemiştir şu yasıma kadar (hamile kaldığımda gelmemişti bir tek:)  ) biran acaba hamılemıyım dıyordum ilk hamılelıkten hemen sonra çok çabuk hamıle kalabiliyorsun çünkü,gerçi olsaydıda Allahın takdiri hayırlısı derdim Rabbim bilir herşeyın hayırlısını ama bu korunmaylada kalsaydım herhalde bir daha eşime yaklaşamazdım :)

susanna

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 12 Mart , 2012, 15:27:51
Rahatlamam mı canım yaa hiç ama hiç geçmez benım adetım stres olsamda,ilaç alsamda erken gelır ama 1 gün dahi geç gelmemiştir şu yasıma kadar (hamile kaldığımda gelmemişti bir tek:)  ) biran acaba hamılemıyım dıyordum ilk hamılelıkten hemen sonra çok çabuk hamıle kalabiliyorsun çünkü,gerçi olsaydıda Allahın takdiri hayırlısı derdim Rabbim bilir herşeyın hayırlısını ama bu korunmaylada kalsaydım herhalde bir daha eşime yaklaşamazdım :)
:ehi: :ehi: :ehi: kuzucugun koligi kakasi makasi derken cok stres oldu tabi sana da  :opucuk:
uzuuunnnn zaman sonra kirmizilari gormekte garip olmustur yaw beim nerdeyse 6 ay olucak  dogumdan sonra herkez olunca cok rahatliyosun stres, sislik v.s yonunden rahatliyosun diyo gobuste iniyomus
ama benim hic adet olasim yok  hamilelikten once adetim saat sasmazdi genede bu durum iyi geldi bana adet olmadigi gibi sancilarida yok  :hieyt:

yok kız ne uzun zaman sonrası ben kırkım çıkar çıkmaz adet oldum oluyorum ozamandan beri :k06: bu ay 5 gün geçice anammmmmm yoksa hamılemıyım diye heyecan bastı ;D

mutluluk

rabbimin işi hiç belli olmaz.duygu gibi sende kalabilirsin. ;)

susanna

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 12 Mart , 2012, 15:37:31
yok kız ne uzun zaman sonrası ben kırkım çıkar çıkmaz adet oldum oluyorum ozamandan beri :k06: bu ay 5 gün geçice anammmmmm yoksa hamılemıyım diye heyecan bastı ;D
:toothy10: :ehi: :k06: benim aklimda niye ole kalmiski acep herkezi kendim gibi sayiyorum  :k06: :ehi: