28 Nisan , 2024, 09:55:53

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kasıkta batmanız varmı?

Başlatan _prensesim_, 10 Mart , 2012, 00:10:10

« önceki - sonraki »

_prensesim_

8.haftamın içindeyim arkadaşlar.Doktorla randevum haftaya.Ancak sol kasık bölgemde ara ara batmalar hissediyorum.2.gebeliğim olmasına rağmen 8 sene ara olunca unutmuşum neler yaşadığımı.....

Benimle bir yani 8.haftasında olan arkadaşlar varsa bu batmalardan sizdede varmı??

Bunun dışında herşey yolunda.Akıntı fazlalaşması ve göğüs dolgunlaşması yaşıyorum...Hepinize ve karnınızdaki mucizelerinize sağlık dilerim arkadaşlar.....

pertelote

bunlar hamilelikte normal. benimde ilk üç ay kasık ağrılarım ve batmalar çok oldu. 8 yıl ara verdiğin için unutmuş olabilirsin ama bunları ilk hamileliğinde yaşamamışda olabilirsin. çünkü bir insanın yaşadığı hamilelikler birbirinden farklı olabiliyor. benim göğüslerimde çok ağrıyordu ve üstüne kesinlikle yatamıyordum. Rabbim hayırlısıyla bebeğini kucağına almayı nasip etsin inşallah.

nazo-58

bunlar normal canım..ben 12 haftalık oldum(çok şükür) hala ara ara batmalarım,agrım oluuyor..bebiş büyüyor rahim genişliyor ondanmış...RABBİM hayırlı hamilelikler nasip etsin..saglıcakla bebişlerimizi kucagımıza almayı nasip etsin inş.. :amin: :amin: stres yapma ve kayfini cıkart :flowers:

_prensesim_

çok saolun kızlar.Bende dün akşamüstü doktorumu aradım aynı sizler gibi söyledi.Rahim genişliyo bebek büyüyo artık rahim bağları gerilme yapar çok normal dedi.Birde kendimi fazla yormamamı istirahat edersem hafifleyeceğini söyledi valla dünden beri gerekmedikçe kalkmıyorum baya farketti.

Bakalım perşembe günü konrolüm var hayırlı haberlerle gelirim inşallah.... Dualarım sizinle ve kendimle tabi...Sağlıkla alırız bebişlerimizi kucağımıza inşallah....

nazo-58

Alıntı yapılan: _prensesim_ - 11 Mart , 2012, 14:48:05
çok saolun kızlar.Bende dün akşamüstü doktorumu aradım aynı sizler gibi söyledi.Rahim genişliyo bebek büyüyo artık rahim bağları gerilme yapar çok normal dedi.Birde kendimi fazla yormamamı istirahat edersem hafifleyeceğini söyledi valla dünden beri gerekmedikçe kalkmıyorum baya farketti.

Bakalım perşembe günü konrolüm var hayırlı haberlerle gelirim inşallah.... Dualarım sizinle ve kendimle tabi...Sağlıkla alırız bebişlerimizi kucağımıza inşallah....

amin.. :amin: inş hayırlı haberlerle gelirsin canım :flowers: ..benimde carsamba kontrolüm var..ikili tarama testi yaptırcaz..inş güzel habaerlerle gelirim bende..RABBİM saglıcakla kucagımıza almayı nasip etsin miniklerimizi.. :amin: :amin:

kalimero:)

kızlar benim 14+2 ara ara iğne batması gibi ağrı giriyo kesiyo dr yat dinlen dedi ancak çok mümkün olmuyor rahim büyümsimidir acaba :dontknow:

_prensesim_

Alıntı yapılan: kalimero:) - 13 Mart , 2012, 00:25:07
kızlar benim 14+2 ara ara iğne batması gibi ağrı giriyo kesiyo dr yat dinlen dedi ancak çok mümkün olmuyor rahim büyümsimidir acaba :dontknow:

Canım benim hayırlı uğurlu olsun bebişin sağlık dilerim size öncelikle..Yat dinlen dediyse mutlaka yatmalısın inan bana yat dedi wc dışında kalkmıyorum desem yeridir ancak çok şükür ağrı ve batma kalmadı gibi bişey.... :nazar:

Yani istirahatin çok önemi var tabi imkanın varsa ....Kişinin genetik yapısı ilede ilglii sanırım kimi hissediyo kimi hissetmiyo bu batma ve ağrıları....

_prensesim_

Arkadaşlar dün doktorla randevum vardı.Son 10 gündür baya zorlanmıştım; kasık batma ve ağrılarından. bilgi vermek istedim size.Rahimim retro durumundaymış benim yani arkaya dönük.Bu doğuştan bazı insanlarda böle olabiliyormuş.Ancak benim gibi böle rahimi arkaya dönük yani RETRO konumunda olanlar daha çok ağrı ve batma hissederlermiş bağları biri çekiştiriyo gibi hissedermiş.Özellikle yatar pozisyonda sağdan sola yada tam tersi durumlarda ağrı olabilirmiş.
Çok şükür bebişim gayet iyi ve sağlıkla büyümeye devam ediyor.Benim gibi ağrı yaşayan ve doktor randevusuna kadar kendi kendine kuruntu yapanlar varsa durum bundan ibaret yani..Sağlıkla kalın kızlar....

nazo-58

RABBİM saglıcakla bebişlerinizi kucagınıza almayı nasip etsin kızla :amin: :amin: :amin: r..stres yapmayın ve hamişliğin tadını cıkarın... :icon_thumright:

ponçik

Ben normalde adet sancisi cekmedigim icin sanci nasildir bilmem ama suanda sanki biri vajinama tekme atmis gibi ara ara agrim oluyor sizce normal mi  :-\

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: goncik - 28 Ağustos , 2013, 19:44:43
Ben normalde adet sancisi cekmedigim icin sanci nasildir bilmem ama suanda sanki biri vajinama tekme atmis gibi ara ara agrim oluyor sizce normal mi  :-\
bence normal asiri olmadigi sürece
:nazar: :nazar:

ponçik

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 28 Ağustos , 2013, 23:18:44

Aşırı degil ama ara ara oluyor sanirim ani hareket etmemem lazim
Oturdugum yerden kalkarken hala gebe degilmisim gibi aniden kalkiyorum  ::)
Biraz daha dikkat edeyim bakalim devam ederse doktora sorarim, sagol canim  :opucuk:

iklima

bende de sızı şeklinde var neredeyse 1 haftadır ara ara oluyor bi anlam veremedim
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ponçik

Tam olarak nerende, yani göbeğine mi yoksa alt tarafa mı daha yakın  ???
Benim mesela sanki heran adet olacakmışım , o an kanamam olacakmış gibi bir his oluyor içimde  :dontknow:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: goncik - 29 Ağustos , 2013, 08:03:37
Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 28 Ağustos , 2013, 23:18:44

Aşırı degil ama ara ara oluyor sanirim ani hareket etmemem lazim
Oturdugum yerden kalkarken hala gebe degilmisim gibi aniden kalkiyorum  ::)
Biraz daha dikkat edeyim bakalim devam ederse doktora sorarim, sagol canim  :opucuk:
ani hareketlerden sakincan zaten benimde cok oluyodu kizim düsüyodu filan unutuyodum hamile oldumu aniden hareket edince sanci girip gidiyodu  :-ooo bide en kötüsü hapsururken  :k06: :k06: kendini slkmican yoksa cok sanci yapiyo sanki igne batiyo  :cildir: Allah yardimcimiz olsun  :amin: