28 Nisan , 2024, 04:32:17

Haberler:

www.facebook.com/bebegimonline Bebegimonline.com'u Facebook'ta da takip edin!

SLM

Başlatan asya83, 09 Mart , 2012, 22:29:57

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

cnm aramıza hosgeldin  :flowers:
hamilelik belirtileri arasında var kasık agrısı ama kesinde değil kişiden kişiye göre değişiyor
benm hiçbir belirtim olmamıstı mesela adet olucam diye bekledim heppp ama inş hamişsindir

ecrinim

hoşbulduk canım ilgin için teşekkürler...dua ediyorum bol bol..gecikme olmadan yapılan hassas testler varmış bundan haberiniz varmı. işe yarıyormu acaba.. :'(
anne olmak istiyorum bennnnn...

HASRET!M S@N@

cnm o testlerden bazı arkadaslar yaptıu ve dogru sonuc verdi allahım tez vakitte gönlüne göre versin inş bebeğin göbüşündedir

ecrinim

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 26 Mayıs , 2012, 16:03:01
cnm o testlerden bazı arkadaslar yaptıu ve dogru sonuc verdi allahım tez vakitte gönlüne göre versin inş bebeğin göbüşündedir
amin canım inşallah

HASRET!M S@N@

umudunu asla yitirme bende 3 yıl sonra kavustum bir düşük yaptım ama simdi ikizlere hamileyim bekledim sabrettim ama rabbim sabrımın karsılıgını verdi sükür hiç korkma seninde olur bebeğinnnn tatlım

mavişim80

aramıza hoşgeldin canım.rabbim aratmasın.hayırlı evlat versin ..

ecrinim

amin arkadaşlar rabbim herkezin gönlüne göre versin...şu anda sülalede benden sonra evlenenlerin nerdeyse hepsi hamile...aramızda kalsın ama bazen gizli gizli ağlıyorum onları görünce :'(

RosE27

cnm hosgeldin aramizaa  :flowers:

ecrinim

hoşbulduk canım.teşekkür ederim
:flowers:

HASRET!M S@N@

tatlım hepimiz gectik o yoldan asla umudunu yitirme elinden geleni yap gerisini allaha bırak sabırl ol emin ol o gelecegi zamanı biliyor ben diyorum simdi iyikide simdi olmus önceden olmamıs diye rabbim zamanını biliyor inanki

RosE27

ewet cnm hep gectik o yollardan bende eltimin kizini gorunce aglardim kuzeninle 1. hafta ara ile ewlendik o hemen hamile kaldi benim olmadii keza arkadasiminda aynen hemen oldu ben 6 ay korunmadim ama olmadi sonra tedawi ile oldu uzulme artik herseyin caresi war yeterki Rabbim ol desin .... cok agladim cok yiprattim hem endimi hem esimi hemde daha 6 aylik ewliligimi hicbirine degmedi suan yasadiklarin kiskanclik sandigin bebegi olanla konusmak istememen hepsi normal ama melegin gelsin hepsi biticek uzulme ins tez zamanda once karnin sonra kucagin dolar  :amin:

ecrinim

haklısınız kızlar ama bu süreç beni fazlasıyla yordu her ay umutlanıp terar tekrar  hüsrana uğramaktan sıkıldım..ama dediklerinizde haklısınız o biliyor ne zaman geleceğini..rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin :flowers:

RosE27

amin cnm inss nekadarlik ewlisin nezamandir bekliosun bebek sebepsiz mi olmuyo yoksa bizler gibi sorun mu war sizde de