28 Nisan , 2024, 15:58:58

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

SLM

Başlatan asya83, 09 Mart , 2012, 22:29:57

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

cnm bence doktora git böle beklemekle bişe olmaz için içini yer ancak :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

asya83

BİRAZ DAHA BEKLEYECEĞİM SONRA Bİ KAN TAHLİLİ YAPTIRIRIM .İDRAR TAHLİLİNİ BİR DAHA DENEYECEĞİM HAFTAYA BU ARADA BAŞKA BİR DEĞİŞİKLİK YADA BELİRTİ OLURSA DOKTORA GİDEBİLİRİM AMA ARTIK BOŞUNA GİDİP KENDİMİ MUTSUZ ETMEK İSTEMİYORUM:(

Sır_Çiçegi

hayırlısı olsun cnm sen daha iyi bilirsin :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

asya83

bir şey sorsam sizde ne gibi belirtiler oldu net olarak ben bu konuyu bu günlerde hamile olan herkese soruyorum beni bilgilendirirmisiniz?

Sır_Çiçegi

tabi cnm :)

gögüslerde hassasiyet
gögüslerde karıncalanma we damarların ortaya cıkması
mide yanması
aşırı açıkma
ıslaklık şeklinde akıntı
uyku istegi

bunlar wardı cnm :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

aydinays

Aramıza hoş geldin. Düşüğün için üzüldüm. inşallah yaşadığın belirtiler beklediğin bebişinin belirtileridir. Rabbim hakkında hayırlısını versin inşallah. :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

asya83

TŞK. EDERİM İNŞ. BENDE BU BELİRTİLER VAR FAKAT GÖĞÜSLERİMDE ÇOK DOLGUNLUK YOK BİRDE ACIKMIYORUM ÇOK FAZLA SADECE ÇOK YORGUNUM VE DEVAMLI UYUMAK İSTİYORUM.UYKUM GELİYOR.MİDEM ÇOK AŞIRI YANIYOR KUSACAKMIŞIM GİBİ GELİYOR AĞZIM KURUYOR VE ISLAK AKINTI HATTA BAZEN KREM RENGİ PARÇA GİBİ BENİ ÇOK RAHATSIZ EDİYOR.KASIKLARIMDA BATMALAR KRAMPLAR HİSSEDİYORUM VE ALT KARIN BÖLGEMDE DOLGUNLUK   BU KALP ATIŞI GİBİ HİSSEDİLEBİLİR DURUMU NASIL KONTROL EDİYORSUNUZ VE NE KADAR SONRA?

Sır_Çiçegi

cnm inş. hamilesindir ben dün hissettim mesela we bugün hamile oldugumu ögrendim
4450 cıktı degerim doktor bu degere 5 haftalık dedi gebelik :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

asya83

KALP ATIŞINI NASIL HİSSETTİNİZ ONU MERAK EDİYORUM ELİNİZİ KOYUNCA DİNLENEBİLİR BİR DURUMMU VE NERDE HİSSETTİNİZ TAM OLARAK

aydinays

Alıntı yapılan: asya83 - 12 Mart , 2012, 19:14:35
KALP ATIŞINI NASIL HİSSETTİNİZ ONU MERAK EDİYORUM ELİNİZİ KOYUNCA DİNLENEBİLİR BİR DURUMMU VE NERDE HİSSETTİNİZ TAM OLARAK

canım kalp atışını doktorda duyabilirsin ancak. Onlar ultrasonda görür görmez anlıyorlar. Birde onların rahmin içindeki sesi dışarıya veriyorlar. O zaman sende duyabiliyorsun. Rabbim en hayırlı zamanda sanada yaşatsın. :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Sır_Çiçegi

asyacım damar atımı gibi oluyo bazen göbek bölgesinde :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kuzucuk

Alıntı yapılan: asya83 - 09 Mart , 2012, 22:29:57
MERHABA ARKADAŞLAR BENDE YENİ GELDİM.AMA YAZILANLARI UZUN ZAMANDIR OKUYORUM.İNŞ. HERKES EN KISA ZAMANDA BEBEĞİNE KAVUŞUR.BEN OCAK AYININ 14 ÜNDE BİR DÜŞÜK YAPTIM.DOKTOR BANA BUNU SÖYLEDİĞİNDE KAHKAHALARLA GÜLDÜM.NEDEN Mİ?ÇÜNKÜ 1 YILDAN FAZLADIR KORUNMUYORUZ VE ÇOCUĞUMUZ OLMUYOR BENDE KONTROL İÇİN GİTMİŞTİM DOKTORA.DAHA 1 HAFTALIKMIŞ AMA YİNEDE ÜZÜLDÜM.SONRA ARADAN 15 GÜN GEÇTİ NORMAL ADETİMİ OLDUM .GEÇEN AYIN 5 İNDE FAKAT BUGÜN AYIN 9 U VE HALA ADET OLMADIM.YAKLAŞIK 15 GÜNDÜR HİÇ OLMADIĞI KADAR UYKUM VAR .SAAT 21:00 DA UYUYORUM NERDEYSE .AMA UYKUM SAAT18:00 DA GELMEYE BAŞLIYOR SABAHLARI GÖZLERİM ŞİŞKİN BİR ŞEKİLDE UYANIYORUM.CANIM YEMEK YEMEK İSTEMİYOR YESEM DE BİRŞEY ANLAMIYORUM VE YERLİ YERSİZ BAŞ DÖNMELERİM İKİ GÜNDÜR VAR .O KADAR FARKLI BELİRTİLERDEN BAHSEDİLİYOR Kİ ONLARA BAKINCA SANKİ HEPSİ BENDE VAR GİBİ GELİYOR AMA HER AY HÜSRAN MAALESEF:)BİR KAÇ GÜN SONRA TEST YAPMAYI DENEYECEĞİM:)
hoşgeldin canım  aramıza inş nu kez herşey yolunda gider meleğin gelir sımsıkı tutunur anneciğine  :amin:  :amin:  :amin:  :opucuk:  :flowers:

asya83

ARKADAŞLAR TEST YAPTIM AMA YİNE NEGATİF ÇIKTI:((   
NAPSAM BİLEMEDİM

_inci_tanem_

hayırlısı olsun tatlım sıkma canını   :opucuk: herşeyde bir hayır vardır bu ay yoksa birdahaki ay olur inşallah  :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ecrinim

MERHABA BEN YENİ ÜYE OLDUM;3 YILDIR EVLİYİM VE HALA BEBEĞİMİZ YOK BU AY ADET İME DAHA 3 GÜN VAR.KASIKLARIMDA ADET AĞRISI GİBİ AĞRILAR OLUP GEÇİYO SÜREKLİ ACABA PSİKOLOJİKMİ.Bİ FİKRİ OLAN LÜTFEN YAZSIN.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
anne olmak istiyorum bennnnn...