DÜN AŞILAMAMI OLDUM HADİ HAYIRLISI İNŞALLAH BEBİŞİME KAVUŞURUM :))))))

Başlatan serserim, 07 Mart , 2012, 10:49:47

« önceki - sonraki »

serserim

herkese slm dün aşılamamı oldum hayırlısıyla tutmuştur 15 gün sonra test yapmamı istediler inşallah kavuşurum bu ay bebişime benimle birlikte herkesler kavuşur bebişine inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

_inci_tanem_

:amin: :amin: :amin: hadi hayırlısıyla bakalım canım RABBİM gönlüne göre versin inşallah :amin: meleğin bu sefer gelir inşallah annesini sevindirir :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

serserim

Alıntı yapılan: yyeeliz - 07 Mart , 2012, 10:51:26
:amin: :amin: :amin: hadi hayırlısıyla bakalım canım RABBİM gönlüne göre versin inşallah :amin: meleğin bu sefer gelir inşallah annesini sevindirir :amin:

inşallah canım bütün anne adayları hepimiz seviniriz inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: serserim - 07 Mart , 2012, 10:52:29
Alıntı yapılan: yyeeliz - 07 Mart , 2012, 10:51:26

inşallah canım bütün anne adayları hepimiz seviniriz inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

:amin: :amin: :amin: canım RABBİM tez vakitte güldürsün yüzümüzü :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

hayırlısı inşallah bebişine kavuşursun. ben de önümüzdeki ay yaptıracağım

elfo

inşaAllahhhhh  :amin: sıcak bişeyler koy hep ayaklarının altına. beline felan koyma ne olur ne olmaz fazla sıcak bebeğe zarar verebilir. beline popona hafif sıcak ılığa yakın sıcak şeyler sar öylece dolan. kendine çok dikkat et
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

CAN TANEM

İnşallah bu sefer meleğin seninledir ve 9 ay sonra kucağına alırsın hayırlısıyla canım Rabbim bekleyen herkese nasip etsin  :amin: :nazar: :amin:

serserim

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 07 Mart , 2012, 10:54:08
hayırlısı inşallah bebişine kavuşursun. ben de önümüzdeki ay yaptıracağım

inşallah canım hepimiz kavuşuruz senin içimnde hayırlısı olur inşallah canım bellimi olur belki süpizle gelir bebişin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

serserim

Alıntı yapılan: elfo - 07 Mart , 2012, 10:55:22
inşaAllahhhhh  :amin: sıcak bişeyler koy hep ayaklarının altına. beline felan koyma ne olur ne olmaz fazla sıcak bebeğe zarar verebilir. beline popona hafif sıcak ılığa yakın sıcak şeyler sar öylece dolan. kendine çok dikkat et

:amin: :amin: inşallah canım tamam canım söylediklerini yapıcam sağol hayırlısı inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

serserim

Alıntı yapılan: moonlight - 07 Mart , 2012, 10:55:57
İnşallah bu sefer meleğin seninledir ve 9 ay sonra kucağına alırsın hayırlısıyla canım Rabbim bekleyen herkese nasip etsin  :amin: :nazar: :amin:

amin canım Allah ım hepimizi tüm bebek bekleyenleri tez vakitte sevindirsin  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Sır_Çiçegi

:amin: :amin: inş. meleğin gelir sana sıkı sıkı tutunur sana  :amin: :amin:

yat cnm bi işyapma  :caca:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek-çağlar

hayırlı olsun inş. güzel haberini alırız allah yüzünü güldürsün  :opucuk:

serserim

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 07 Mart , 2012, 11:13:19

amin canım inşallahhh dün yattım ama bugün işteyim dr sadece ağır iş yapma dedi işe gidebilirsin dedi işimde rahat zaten oturuyorum sıcak sıcak inşallah hayırlısıyla gelir bebişim sen naptın canım adet oldunmu

serserim

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 07 Mart , 2012, 11:13:44
hayırlı olsun inş. güzel haberini alırız allah yüzünü güldürsün  :opucuk:

amin canım tüm bekleyenlerin yüzünü güldürsün inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: serserim - 07 Mart , 2012, 11:19:43
Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 07 Mart , 2012, 11:13:19

amin canım inşallahhh dün yattım ama bugün işteyim dr sadece ağır iş yapma dedi işe gidebilirsin dedi işimde rahat zaten oturuyorum sıcak sıcak inşallah hayırlısıyla gelir bebişim sen naptın canım adet oldunmu

aman aman dikkatli ol cnm  :opucuk:

yok olmadım hala  :dontknow:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...