adetine gün sayanlar geri sayım başlasın

Başlatan tuba_alanya, 06 Mart , 2012, 21:57:53

« önceki - sonraki »

başak54

ben saymayı bıraktım çünkü 9 ay olmayacam belli oldu  :occasion5:

asuela

slm kizlar lutfen bana yardim edin bnm adetime 1 hafta var ve bnm goguslerim acayip buyudu ve agirlasti sol gogsum daha buyuk ve bide bana ates basiyo midemden yukari dogru ates cikio sanki bi aralarda krem gibi akintim vardi gecti ama bide unutmadan ayagi kalkinca bi sure gozum karariyo sizce bebek mi var ne olr yardm :dontknow:

FİGENN

insu

Alıntı yapılan: asuela - 11 Temmuz , 2012, 20:25:21
slm kizlar lutfen bana yardim edin bnm adetime 1 hafta var ve bnm goguslerim acayip buyudu ve agirlasti sol gogsum daha buyuk ve bide bana ates basiyo midemden yukari dogru ates cikio sanki bi aralarda krem gibi akintim vardi gecti ama bide unutmadan ayagi kalkinca bi sure gozum karariyo sizce bebek mi var ne olr yardm :dontknow:
inşaAllah hamilesindir  :amin:
bende aynı durumdayım sanki göğüslerime süt geliyor gibi hissediyorum  :y25: ,baş dönmesi,ara ara mide bulantısı ve akıntı ama test yaptım negatif  :y25:
inşaAllah sendeki hamilelik belirtisidir :amin: :amin: :amin:
Herşeyin hayırlısı...

asuela

ya cok tesekkur ederim canm insallah hamileyimdir allah bu duygulari dileyen herkese en tez vakitte nasip etsin  :amin:

elfo

Alıntı yapılan: insu - 12 Temmuz , 2012, 09:14:32
bende aynı durumdayım sanki göğüslerime süt geliyor gibi hissediyorum  :y25: ,baş dönmesi,ara ara mide bulantısı ve akıntı ama test yaptım negatif  :y25:

insucum adetin gecikti mi test yapıyorsun?
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

insu

Alıntı yapılan: asuela - 12 Temmuz , 2012, 09:36:10
ya cok tesekkur ederim canm insallah hamileyimdir allah bu duygulari dileyen herkese en tez vakitte nasip etsin  :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Herşeyin hayırlısı...

insu

Alıntı yapılan: elfo - 12 Temmuz , 2012, 10:22:31
Alıntı yapılan: insu - 12 Temmuz , 2012, 09:14:32

insucum adetin gecikti mi test yapıyorsun?
hayır canım benim daha 1 hafta var  :-[ ama böyle belirtiler olunca bi an ümitlendim  :crybaby2: :crybaby2:
Herşeyin hayırlısı...

elfo

e canım ben sana şimdi yuh mu desem ne desem. adete 1 hafta kala test mi yapılır? millet gününde yapıyor da çıkmıyor.

insu

ne dersen de canım valla akıllanmıyorum ki ben moral yine ( 0 ) adetten 1 hafta önce gitmiştim ya doktor yumurtluyorsun dedi o zamandan belki kalmışımdır diye hesapladım yanlış mı hesapladım  :y25:
Herşeyin hayırlısı...

elfo

bırak canım düşünme bak benim de 4-5 günüm var tabi hesapladığım gibi erken yumurtladıysam ama hamd olsun şu an gün saymıyorum insanın elinde değil ama başka uğraşlar bul. belki hamilesin bu saçma kuruntular yüzünden bebeğine zarar veriyorsun

FİGENN

elfo

kaldı 2 ya da 3 gün tam kestiremiyorum ama gece kasık ağrısıyla uyandım yani aynen şöyle yapıyor   :hello: :hello: :hello:

insu

Alıntı yapılan: elfo - 16 Temmuz , 2012, 08:39:39
kaldı 2 ya da 3 gün tam kestiremiyorum ama gece kasık ağrısıyla uyandım yani aynen şöyle yapıyor   :hello: :hello: :hello:
canım ben hasta oldum inşaAllah sen olmazsın ve meleğin gelmiştir  :amin: :amin: :amin: :amin:
Herşeyin hayırlısı...

elfo

hayırlısı olsun insucum ama üzülüyorum biz ne zaman anne olacağız acaba  :'(