adetine gün sayanlar geri sayım başlasın

Başlatan tuba_alanya, 06 Mart , 2012, 21:57:53

« önceki - sonraki »

tuba_alanya

arkadaşlar adetime 2 gün kaldı ama hamile değilim sonuç negatif ama hala bi umudum var kimlerin adeti yaklaştı kimler bebek ha baberi verecek bakalım  :flowers: :flowers: :flowers:

ayy

benimde 2 gün gecti ama ben kesin biliyorum hamile değilim hede %99.9 .çünkü 6 mil spermle çok zor ve heryerim tamda regl olacak gibi sızlıyor hamilelikle ilgli ufacık bir belirtim yok zaten şubatta bozdu tarihleri 3 ünde olmam gerekiyordu  ama ne gelen ne giden yok...hiç böyle olmadı am agecen ay sıkıntıdan 5 gün önce olmuştum YANİ BEN DE TIK OLMAYACAK hatta bu gece bile kırmızılar gelecek biliyorum.inşallah sizden güzel haberler alırız kızlar :amin: :amin:

cute552

Canım ne kadar doğru bilmiyorum ama bi kadın adeti erken gelmeye basladimi hamilelik yakında derlermiş kayinvalidem dedi eskiler öyle derlermiş inşallah hamilesinizdir  :amin:

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

ayy

Alıntı yapılan: cute552 - 06 Mart , 2012, 23:32:19
Canım ne kadar doğru bilmiyorum ama bi kadın adeti erken gelmeye basladimi hamilelik yakında derlermiş kayinvalidem dedi eskiler öyle derlermiş inşallah hamilesinizdir  :amin:
yok tatlım ya benm kırmızılar geldi gelecek her an eğilip bakıyorum çamasırıma ..ben öyle sine yazdım ümdim oldugu için yzmadım..

__nil__

Alıntı yapılan: ayy - 06 Mart , 2012, 23:04:24
benimde 2 gün gecti ama ben kesin biliyorum hamile değilim hede %99.9 .çünkü 6 mil spermle çok zor ve heryerim tamda regl olacak gibi sızlıyor hamilelikle ilgli ufacık bir belirtim yok zaten şubatta bozdu tarihleri 3 ünde olmam gerekiyordu  ama ne gelen ne giden yok...hiç böyle olmadı am agecen ay sıkıntıdan 5 gün önce olmuştum YANİ BEN DE TIK OLMAYACAK hatta bu gece bile kırmızılar gelecek biliyorum.inşallah sizden güzel haberler alırız kızlar :amin: :amin:

polikistik overi olan ve 10bin spermle hamile kalmış biri olarak diyorum ki imkansız diye birşey yok canım.

cute552

Bende sana katılıyorum asla imkansız demeyin imkansız die birşey yok allah günü saati gelince elbek bizide mükafatlandiricak sadece sabır

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

nurefşanelif

benimde 1 gün kaldı ama bende kesin hastalancam zaten soğan kürüne başlarken de ilk ay yüksek ihtimal hastalanılıyormuş o yüzden bu aydan beklentim yoktu zatennn

tuba_alanya

hayırlısı diyelim kızlar Allah olmayan herkeze ikiz ikiz evlatlar nasip etsin işallah bende bu aydan çok umutluydum ama kan testinde çıkmadı kısmet diyorum işallah bu ay olmayanların önümüzdeki ay olur :amin: :amin: :amin:

serserim

Alıntı yapılan: tuba_alanya - 07 Mart , 2012, 04:14:29
hayırlısı diyelim kızlar Allah olmayan herkeze ikiz ikiz evlatlar nasip etsin işallah bende bu aydan çok umutluydum ama kan testinde çıkmadı kısmet diyorum işallah bu ay olmayanların önümüzdeki ay olur :amin: :amin: :amin:

canım umutlandırmış gibi olmim ama sen çok erken test yapmıştın günün geçtikten sonra bir daha yapsan yapsanda inşallah güzel haberler versen  :amin: :amin:

sinemis

Kızlar benimde Adetime 3 gün var.
Tugbacim sen gibi  test yaptım  benimde negatif çıktı.
Bakalım yinede bir ümit ...
Gerçi kasiklariimda ağrı var.

ayy

polikistik overi olan ve 10bin spermle hamile kalmış biri olarak diyorum ki imkansız diye birşey yok canım.
[/quote]
bu bir mucize  çok güzel :nazar: Allahım çok umut verici tatlım ama bilmiyorum yaaa ben hiç ümitli degilim regl ağrılarım vardı kaç gündür bugün hiçbirinden eser yok hiçbiyerim ağrımıyor ve kırmızılarda gelmedi henüz  sadece regl öncesi gelen akıntılarım gelmeye devam ediyor..ayy yok yok ben hamiş degilimdir..
eşim  le biraz önce konuştum ürolog variksol omladını söylemiş şimdi su aralar sperm vermek için tıp merkezinde bikaç saate kadar sperlerde çoğalma olmuşmu onu öğrencez..

ayy

kızlar kendime gülüyorum yaa daha bir dk önceki yorumumdan sonra baktım kırmızılarım daha yeni tamda şimdi gelmiş .zaten  hiiiiiiiççç beklemiyordum hamiş olmayı ...inşallah bekleyenlerin kırmızıları hiiiçç gelmez 9 ay boyunca :amin: :amin: :amin:

tuba_alanya

Alıntı yapılan: serserim - 01 Ocak , 1970, 05:41:51quote author=serserim link=topic=23830.msg1067479#msg1067479 date=1331113040]
Alıntı yapılan: tuba_alanya - 07 Mart , 2012, 04:14:29

canım umutlandırmış gibi olmim ama sen çok erken test yapmıştın günün geçtikten sonra bir daha yapsan yapsanda inşallah güzel haberler versen  :amin: :amin:
Allah olmayan herkeze ikiz ikiz evlatlar nasip etsin işallah bende bu aydan çok umutluydum ama kan testinde çıkmadı kısmet diyorum işallah bu ay olmayanların önümüzdeki ay olur :amin: :amin: :amin:
[/quote]

[/quote]

saol canım ama benim umudum kalmadı zaten adete 5 gün kalada yaptım sonuç negatif bu ay aşılamada olur işallah

tuba_alanya

bugün adet olmam lazımdı :) bidaha mı test yapsam  :occasion5: :occasion5: :occasion5:

Sır_Çiçegi

:cildir: benim 4 günüm kaldı

yarını bekle cnm
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...