şükürler olsun allahıma (cc)

Başlatan alanyam07, 06 Mart , 2012, 15:25:36

« önceki - sonraki »

alanyam07

senayy88

gözünaydın canım sağlıkla kucaklarımızda görmekte nasip olsun ikimize de:)) :amin:

CAN TANEM

Gözün aydın canım hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah  :nazar: :amin: :nazar:

beteray

demekki yerleşiyormuşşş gözün aydın sağlıkla kucağına da al inşallah

oslem0320

tebrik ederimmm sıkıntı yaptığına değmedi bak:)

HASRET!M S@N@

cok sevindim cnm bnm allah sağlıcakla kucagına almayınasip etsin

_inci_tanem_

çok sevnidim canım RABBİM sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ayy

Alıntı yapılan: alanyam07 - 06 Mart , 2012, 15:25:36
mercimeğimi gördüm kızlar  :nazar: :nazar: :amin:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:çook güzel çok sevindim canım sağlıkla kucağına almakta nasip etsin Allahım inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Dilara Ebrar

Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

gözün aydın canım hayırlı olsun bebeğin inşallah sağlıklı sorunsuz geçirirsin  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :basardim:gebeliğini  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:

serserim

canım benim hadi gözün aydın Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin darısı başımıza inşallahhhhh :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

melek-çağlar

gözün aydın allah kucağına sağ salim aldığın günüde göstersin  :amin:

Balböceği

Hayirli ugurlu olsun canim, gozun aydin..  :muzz: :muzz: :muzz:

cute552

canım hayırlısı olsun inşallah sağlıklı bi gebelik geçirirsin. allah kucağına almayı nasip etsin  :amin:

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.