diş bugdayı yaptınızmı nasıl yapılır

Başlatan izemsevi, 06 Mart , 2012, 13:42:09

« önceki - sonraki »

aydinays

Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Mart , 2012, 10:38:37
teşekkürler teyzeleri ayten canım elinde diş pastası kalıbı varmı yoksa zor olur yapması ayşe benim bu şeker hamurundan yapılıyor neden şeker hamurundan yaptırmayacaksın göze güzel gözüküyor

cANIM BENDE OTELDE ÇALIŞIYORUM. Satan arkadaşlarım şeker hamuru göze hoş görünüyor ama yemesi çok zevkli olmuyor. Ben mesela diş şeklinde içi çikolatalı dışı beyaz çikolatalı pasta yaptıracağım. Şeker hamuru ben çok tercih etmiyorum cnm.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

izemsevi

inşallah ayten yapabilirsin rastgelir pastan aslında pastaneye yaptırsan daha iyi olmazmı bir kez oluyor ben dün yaş günü pastalarınada baktım çok güzellerdi çok hoşuma gitti

Aytii

pastanelerinki güzel olmuyo oyüzden kendim yapçam

denemekte fayda var  ::)

izemsevi

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 07 Mart , 2012, 10:56:01
pastanelerinki güzel olmuyo oyüzden kendim yapçam

denemekte fayda var  ::)

bizim burda okadar çok pastane varki ama işe yarayan 2tane hem çok temizler hem çok lezzetli yapıyorlar haftasonları kahvaltıya felanda gidiyoruz güvendiğim bidiğim yerler evede yakın yeni açıldı okadar çok çeşit varki insan cennetemi düştüm diyor :) :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

çok güzeller
bizim diş geç çıktığı için doğum günüyle aynı gün yapacam artık 5 hafta var doğumgününe
ayten pastayaı yaparsın dikdörtgen borcamda yap,oyuver ne var kolay olur
elinde bide kartondan şekliniz çizip kesersen yaparsın

Aytii

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

hadi kolay gelsin sende yapacaksan hemen yap
doğum günü yaklaşınca birbirine yakın gereksiz gelir

Dilara Ebrar

ben dün yaptım diş buğdayını.arkadaşlar çok beğendi. :occasion5: :occasion5: :occasion5: ama dişini normal bi pastayla kutlamıştık.acaba bide diş şeklinde kendimmi yapsam yaaaa. :icon_scratch: :icon_scratch: oğluşumun aklı kalmasın sona  :tongue3: :tongue3:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

Aytii

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 07 Mart , 2012, 15:30:36
hadi kolay gelsin sende yapacaksan hemen yap
doğum günü yaklaşınca birbirine yakın gereksiz gelir

:laughing7:

bu ay yapçam inşallah

görümcemin eşi rahatsızda biraz

bırakıp gelemedi

yoksa daha geçen ay çıktığı haftası yapasım vardı ama kısmet işte

bu ayda gelmezse daha fazla beklemicem

muhribe

bizim dişimiz çıkmadı henüz. çıkınca arkadaşlar arasında pastalı bi kutlama yaparım. konu komşuluk ilişkileri sıfır bizim burda. her şeyimizi kendi aramızda yapıyoruz :/

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: muhribe - 07 Mart , 2012, 16:04:52
bizim dişimiz çıkmadı henüz. çıkınca arkadaşlar arasında pastalı bi kutlama yaparım. konu komşuluk ilişkileri sıfır bizim burda. her şeyimizi kendi aramızda yapıyoruz :/

bizimde burda hiç akrabamız yok .iş konusundada ben 2 kişi çalışıyorum o kadar.eşimin kalabalık ama onlarla çok yüzgöz olmuyor.yani arkadaş çevreside aman aman geniş deil.bizde ole kendi aramızda kalabalık olmadan kutladık  :-\ :-\ :-\ :-\
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

izemsevi

bizim bu akşam inşallah acayip heycanlıyım sanki ne varsa  :ehi: bizde annemler ve kayınvalidelerle olcaz arkadaşlar kimseye söylemedim çünkü bizim ailece samimi görüştüğümüz ve birbirini tanıyan çok kişi var birine desem diğerine demesem olmayacak hepsine desem çok kalabalık olcak evimde çok geniş değil birde en önemlisi kızım daha yeni düzeliyor okadar kalabalığın içine girmesin ama doğum gününde ona çok muthiş bir parti hazırlıycam :nazar: :hello2: :hello2: :hello2:

izemsevi

(kendi yaptığım diş buğdayım)

(diş buğdayı kaselerimiz)

(diş pastamız)

(diş kurabiyelerimiz)

(diş buğdayı masamız)

muhribe

canım her şey harika görünüyor ellerine sağlık  :icon_thumright:

aydinays

Canım ellerine sağlık çok güzel görünüyor. Ellerine sağlık. Bizim dişimizin çıkmasına ne akdar var bilmiyorum :dontknow: :dontknow: :dontknow: Ama bende özendim
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.