2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

esracım

Zeynepcim bitecektir eminim bugünler ama bizlerde tükendik değil mi  :-\ :-\ :-\ İnan çok yoruldum Yelizcim.Çünkü sabah ve akşam olmak üzere iki vasıta değiştiriyorum.Anlayacağın toplam 4 defa araca biniyorum.Yürüme mesafelerini saymıyorum bile.Artık felaket yoruldum.Hiçbir işe yetişemediğim gibi yorgunluk cabası...Şikayet değilde bu ne bileyim artık dinlenmek istiyorum.Kafa bi milyon oldu...Zeynepcim ne olacak ki geç gitsen.Biraz anlayışlı olsalar hiç fena olmaz.Nasıl olsa yerine birisi bakıyor.1-2 saatin hesabını yapmayaıversinler.

Yelizcim 6 aralığa bi şey yok canım.hemen geçiyor zaman.Bebişin o zamana kocaman olur.Hatta artık gramdan çıkmış kilo bile derler ağırlığına...

Zeynepcim resimdeki çirkin benim kızım bildiniz efendim.Bakıp bakıp seviyorum kızımı.Annesini nazarı değmezse iyidir  ;D ;D

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: esracım - 16 Kasım , 2012, 10:32:48
Zeynepcim bitecektir eminim bugünler ama bizlerde tükendik değil mi  :-\ :-\ :-\ İnan çok yoruldum Yelizcim.Çünkü sabah ve akşam olmak üzere iki vasıta değiştiriyorum.Anlayacağın toplam 4 defa araca biniyorum.Yürüme mesafelerini saymıyorum bile.Artık felaket yoruldum.Hiçbir işe yetişemediğim gibi yorgunluk cabası...Şikayet değilde bu ne bileyim artık dinlenmek istiyorum.Kafa bi milyon oldu...Zeynepcim ne olacak ki geç gitsen.Biraz anlayışlı olsalar hiç fena olmaz.Nasıl olsa yerine birisi bakıyor.1-2 saatin hesabını yapmayaıversinler.

Yelizcim 6 aralığa bi şey yok canım.hemen geçiyor zaman.Bebişin o zamana kocaman olur.Hatta artık gramdan çıkmış kilo bile derler ağırlığına...

Bizim yol mesafelerimiz aynı sanırım seninle canım bende yürüme yolum haricinde sabahları servis olmazsa 2 araç akşam iki araç kullanıyorum neyseki sabah servis mesailer olunca akşam servis olmuyo  :'( :'( o beni zorluyo yoksa ALLAH'dan bir aksilik çıkmazsa 37.haftaya kadar devam bizim  :sad1:

Zeynepcim resimdeki çirkin benim kızım bildiniz efendim.Bakıp bakıp seviyorum kızımı.Annesini nazarı değmezse iyidir  ;D ;D

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ZéynéP.SimAy

kurban olurum ben onun o çirkinliğine benim kızımında aynısından pozu var  :nazar: :nazar: :nazar:  :k06: :k06:
cnm işte özel iş patron ne desem boş yani kendileri saatlerce uyuyup öyle geliyolar işe ama bu kızda kımıldayabiliyormu demiyolar Allah onlarad merhamet versin bakalım ne diyecekler kabul etmezşerse bana tam bir işkence olacak artık şurda sabahları çay boyunda yediğim soğuk bile yetiyo inan benim iyileşmemem için  :y25: :y25:
araba dolmuş görmek istemiyorum bende bıktım artık yaa nedir bu  :cildir: :cildir:

_inci_tanem_

Maşallah esracım kızına ALLAH nazarlardan saklasın  :nazar: :nazar:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

esracım

Yelizcim benim mesafe aslında kısa ama araçlar sayesinde uzuyor.Müdür varken 30 dk da ilçede 30 dk da ilde oluyordum.Yada en fazla 45 er dakka diyelim.Ama dolmuşlarla bu süre 1.5saat sabah 1.5 saat akşam şeklinde değişti maalesef.İn bin in bin çok yoruldum.Üff bitsin artık bu çile     :cussing: :cussing: :caca: :caca: :BangHead: :BangHead: :BangHead:  :BangHead: :BangHead:

Zeynepcim kupkuru bir soğuk var burda kolay değil yani.Yüzüne içine işliyor soğuk.Ne kadar sıkı giyinirsen giyin.İnşallah insaf ederlerde sabahları gelme derler canımcım.

Kızlar aynı pozu veriyor demekki.Ne yapsınlar küçücük yere sığmaya çalışıyorlar şekerler..Bayılıyorum bu fotosuna çok net.Yelizcim teşekkür ederiz teyzesi...

elfo

Allah yardımcımız olsun kızlar yaa ben de sabahları çıkarıp geliyorum hergün olmasa da. zaten gün boyu derin nefesler alıp duruyorum. kesinlikle şikayet değil çok şükür şu halime. çalışan bayan hamileyse işi zor gerçekten  :-\
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

esracım

hemde ne zor.kış gelince bunu çok daha iyi anladım.soğukta koşturmak çok zor.ordan oraya savruluyorsun bir şekilde.kesinlikle şikayet değil bu.dertleşiyoruz aslında  :tongue3:

özlem özdemir

:hello2: gunaydın millet
ne yapıyorsunuz ben evde otur otur kokustum ama dısarı cıktıgımdada belim super agrıyor yaaa. vakitde boyle gecmiyor yani. :caca:

melek100lü

Alıntı yapılan: özlem özdemir - 16 Kasım , 2012, 14:40:23
:hello2: gunaydın millet
ne yapıyorsunuz ben evde otur otur kokustum ama dısarı cıktıgımdada belim super agrıyor yaaa. vakitde boyle gecmiyor yani. :caca:

HOŞGELDİN CANIM  :flowers:

Sanırım 28 haftalık hamilesin  :love9: hayırlı uğurlu ömürlü olsun inşallah  :amin: :love9: :nazar:

bebekleriniz kaç kilo diye sormuşsun 28 29 haftaları arasında yanlış hatırlamıyorsam 1360 gr benim oğlum  :icon_thumright: :nazar: :love9:

özlem özdemir

selam melek
ben alışmışım oglanlara kız olunca sanki yeni anne olmuş gibiyim ama benim cocuklar hep dogduklarında 3 kilo 100 gr dogdular kilolu degıldır fazla galibada kızda abilerıne cekmiş :love9:
burada doktor bana dedıgıne gore ne fazla kilolu nede fazla zayıf ortaymış kılosu işte...

melek100lü

yine yorgun yine keyifsiz bir sabaha merhaba dedik  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

etim kemiğimden ayrılıyor çok yorgunluk var üzerim  :sad1:

nasılsınız  fıstıklar  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ZéynéP.SimAy

sana bugün yattıın yerden kalkmama cezası veriyorum hiç bir iş yapmayacaksın bir wc için birde yemek için kalkacaksın yerinden melekcimm  :caca: :caca: :caca: :caca:

melek100lü

kız zeynep   :opucuk: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

kızma leen bişey yapmıyorum zaten evde  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

sen nörün konuştunmu patronlarınla geç gelme işini  :dontknow: :dontknow:

_inci_tanem_

Günaydın annişler  :opucuk: :opucuk:

Melekcim ne yaptın öyle yordun kendini  :'( :'( Yazık günah az dikkat et kendine biliyoruz  herşey sana bakıyo ama kısa bir süre sonra paşan gelecek ve daha çok yorulacaksın o yüzden bu günleri azda olsa değerlendirmeye bak  :opucuk:

Zeynepcim sen nasılsın grip'i biraz olsun atlatabilmişsindir inşallah  :amin:

Kuzlar nasıl bu arada  :love9: :love9:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

melek100lü

hoşgeldin yelizcim  :opucuk: :opucuk:

nasıl yiğit paşan  :opucuk: :nazar: sen nasılsın

zeynep kuşum bende grip oldum heralde dünden hapşırıp duruyordum  :sad1: