2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

melek100lü

yapcak bişey yok birdahada görmediğim bişeyi almam  :icon_thumright:

ZéynéP.SimAy

cnm simay kuzum iyi şükür gezintilerde şuan bende burun kulak uğraşıyom  :icon_pale: bir insan 9 ay hasta gezermi ya bu nasıl bişeydir anlamadım  :dontknow:
aman Allah büyük hastalık vermesin çekiyoz işte başka bi sıkıntım yok şükür  :amin:
sende artık kalkma kuzum yriden ya bişey kalmadı valla azcık dinlen artıık  :opucuk:

melek100lü

yorulcak bi iş yapmıyorum ki gülüm günlük ev işleri işte  :dontknow:

ZéynéP.SimAy

işte o ev işleri hiç bitmiyoki  :'( hep bişeyler yapılıyo ama eve çıkınca ben yatcam bir hafta hiç kalkmayacam sonrada hazırlık yapcam inşallahh  :amin:

melek100lü

yat güzelim hak ettin sen inşallah vaktinde sağlıcakla gelir kızçen  :opucuk: :opucuk:

sukeyna

kızlar gebelik takibine doktora 4 haftada bir gidiyoruzya, kaçıncı gebelik haftasından sonra 2 haftada bir çağırıyo doktor?

Bide bu NST'ye girme ne zaman oluyor, o da ultrason gibi birşey mi :dontknow:

melek100lü

34 haftadan sonra 2 haftada 36 dan sonrada herhafta çağırıyor  :icon_thumright:

nts  ikili kemer bebeğin kalp atışını ve senin sancılarını ölçen bi kemer gibi bişey 

RüZgAr GüLü

sukeyna

Alıntı yapılan: melek100lü - 13 Kasım , 2012, 10:14:37
34 haftadan sonra 2 haftada 36 dan sonrada herhafta çağırıyor  :icon_thumright:

nts  ikili kemer bebeğin kalp atışını ve senin sancılarını ölçen bi kemer gibi bişey

Sağol canım, benim 2 haftada bir çağrılmama daha var yani.

Oğluşun kaç kilo oldu?

melek100lü

sükeynacım ben devlete gidiyorum 3 aydır onun için kilosunu bilmiyorum sorduğumda haftasıyla uyumlu diyorlar sadece bide çok iri bir bebek değilmiş  :dontknow:

esracım

Merhaba kızlar nasılsınız ? Geçmiş olsun Özlemcim...Bende iyi diyeyim iyi olayım.Önümüzdeki ay müdür gelince rapor alacağım.Ocakta da izne ayrılcağım inşallah.Artık durmak istemiyorum.Bu dolmuşlar vs beni çok yordu.

Meleğim Yelizcim paşalar nasıl ? Zeynepcim Simayım neler yapıyor ?

_inci_tanem_

merhaba canım  :opucuk: iyiyiz hamd olsun bir sıkıntı yok çok şükür ALLAH'A  :amin: ama aklımı karıştıran bir durum var benim kuzum geziniyo galiba içimde tuhaf şeyler oluyo gibi hissediyorum altta üstte sağda böyle baskı gibi entresan  :dontknow: tecrübesizlik ne kötü birşey 32.haftada mı ayrılacaksın izine esracım sen nasılsın prensess nasıl ??

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

esracım

Canım cidden tecrübesizlik çok kötü şey ama gezinmesi iyidir boşver oynasın paşam.Şimdiden yaramazlığa başlamış işte.32.haftamda ayırılcam canım Allah izin verirse.Müdür geldiğinde 28 haftalık oluyoruz o zamanda rapor alacağım artık gelmeyeceğim işe.Önceden müdürle gidip geliyoduk adam seminere gitti.1 ay yok.Geldiği zamanda muhtemelen o da dolmuşla gitmeye başlayacak.Benim için çok zor dolmuşla gitmek.4 defa araba değiştireceğim.Hiç işime gelmiyor.Müdür arabasını yeniledi bmw aldı.Artık o arabayı o yollara vurmaz dolmuşta bana uymaz.Bir gelsin hemen raporumu alacağım.Sonrada ver elini izin.
Prensesimde iyi maşallah.Bazen senin ki gibi oynuyor içimde kıpır kıpır.Çok mutlu oluyorum.Saatlerce oynasa bende izlesem.ÇOk hoşuma gidiyor.

_inci_tanem_

hayırlısı olsun canım ama doğum izini 32.haftada oluyo sen 28.haftada nasıl izin alacaksın ???

oynasın tabiki bende seviniyorum ama tekme atma yada el vurma gibi değil değişik birşeyler oluyo panik oluyorum :( :( :( yoksa gayet memnunuz halimizden ALLAH'A hamd olsun  :amin: :amin: :amin:

Hala birşey olacak endişesi azalmadı canım ya  :'( :'( hayırlsıyla sağ slaim doğsalardı alsaydık kucağımıza bizden rahatı olmaz heralde ALLAH'ın iziniyle  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

esracım

Canım aralıkta rapor alacağım 32.haftama kadar.Artık git gellerle uğraşmak istemiyorum çünkü.3 hafta kadar rapor alacağım.Müdürüme demiştim zaten aralıkta rapor alacağım diye.O da tamam demişti.Sağolsun anlayışlı bu konularda.Çok yoruluyorum yoksa son 1 aya kadar bende çalışmak isterim.Ama hem vücüdum hem kafam çok yoruluyor.DÜşün sabah akşam 4 araç değiştiriyorum.Artı işte sürekli hesap kitap yapıyorum.Bu yıl sonunda daha da artacak.Bizim işlerimiz yıl sonunda çok oluyor.Onlardan da kurtulmuş olacağım.Zaten doğum iznim bitince yıllık izin kullanacağım 1 ay sonra 40 gün rapor alacağım.sonra da ücretsiz izin alacağım yine.O yüzden erkenden ayrılayaım ne yapayım.Burda memur servisine bineyim diyorum yer yok.Esra Hanım size yer yok diyorlar dolmuşla gidin gelin diyorlar.Ben bu halimle bebeğimide kendimide üzmek istemiyorum.

Canım aynı telaşeleri bende yaşıyorum.Söyleyemedim sizlere ama Ayşenin 26.haftada beebğini kaybetmesi beni çok etkiledi.Allah ım korusun tüm minikleri.İnşallah Ayşemde yeniden hamile kalır ve bebeğini kucağına alır.