2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

melek100lü

ZéynéP.SimAy

ne demek tatlım yemek konusunda tam adamıyım bu işlerin yeme konusu ustalığımm  :ehi: :ehi: :ehi:

melek100lü

ZéynéP.SimAy

:ehi: :ehi: yeseniz bi yerlerinizden belli olur yahu ben gibi 18 kilomu aldın bacım sen  :hungry: :hungry:

melek100lü

ben dün tartıldım sağlık ocağında 83.300 geldim

toplamda 8 kilo almışım ama çok şiştim yaa bende anlamadım  :dontknow:

şişman başladığımdanmı oluyor acaba  :k06: :k06: :k06:

melek100lü

günaydın fıstıklar  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

nasılsınız bakalım bugün ben yine çooook yorgunum  :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1:

_inci_tanem_

günaydın annişler  :opucuk: :opucuk:

niye melekcim ne yaptın yine kendine yoracak  :opucuk: bende aynı şekilde dün akşam ortalığı falan toparladım duş aldım  yattım ama saatte geç değildi dinlenemedim  :'( oğluşda güzell bir hareket etmedi hala kahvaltıdan sonra kendine gelecek heralde  :amin:
yağız paşamız tam gaz tekmelemeye devam ediyodur maşallah  :nazar:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

melek100lü

yok yelizcim hiçde iş yapmıyorum aslında  :dontknow:

bugün derliyim topluyum diye düşünüyorum  :aferin:

oğlumun hareketlerinde azalma var geçen haftalara göre yeri daralıyor ondandır heralde  :dontknow:

sen nasılsın canım  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: melek100lü - 09 Kasım , 2012, 08:33:20
yok yelizcim hiçde iş yapmıyorum aslında  :dontknow:

bugün derliyim topluyum diye düşünüyorum  :aferin:

oğlumun hareketlerinde azalma var geçen haftalara göre yeri daralıyor ondandır heralde  :dontknow:

sen nasılsın canım  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

yani artık dikkat et kendine  :opucuk:  :opucuk:

evet canım sonlara doğru yeri daraldığı için sadece yer değiştirme yapabiliymoş kuzularımız  :love9: :love9:

ben biraz yorgunum canım bide yiğt bey biraz aktifleşse bugün pek sesi yok daha iyi olacağım sanırım  :love9: :love9:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

melek100lü

başlar şimdi tekme atmaya merak etme sen uyumuş kalmıştır annesi  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

_inci_tanem_

inşallah canım benimde uykum var aslına bakarsan erkende yattım ama yinede uyuyyasım var  :sleepy1:

sabah sağa dönüyorum sola dönüyorum yiğit'te ses yok eşim'e dedim inat etti hareket etmiyo birde lavobaya gitmem gerekirsede pek hareketli olmuyo öyle sandım eşimde dediki sen uyurken  o baya hareket etti dedi  :love9: :love9: içim öyle rahatladı ALLAH'a şükürler olsun  :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ZéynéP.SimAy

günaydın canlaarr  :opucuk: :opucuk:
bende bugün çook yorgunum ve acayip şişim artık ayaklarımn üzeri falan nasıl şişiyo bi görseniz  :dontknow:
ama kızım iyi şükürler olsun  :love9:  :amin:
meleğim yelizimm  :opucuk: :opucuk:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: _CaNParEm_ - 09 Kasım , 2012, 09:02:10
günaydın canlaarr  :opucuk: :opucuk:
bende bugün çook yorgunum ve acayip şişim artık ayaklarımn üzeri falan nasıl şişiyo bi görseniz  :dontknow:
ama kızım iyi şükürler olsun  :love9:  :amin:
meleğim yelizimm  :opucuk: :opucuk:

hoşgeldin canım  :opucuk:
günaydın  :opucuk: prensesin iyi olmasına sevindik  :love9: seninde az zaman kaldı hayırlsııyla kısa bir süre sonra sıkıntılarınız bitecek  :opucuk:
ne zaman şişmeye başladın sen zeynepcim

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ZéynéP.SimAy

hoşbuldum cnm  :opucuk:
cnm ben bayadır şişyodum aam bu kadra değildi son 1 haftadır acayip şişiyorum bileklerim falan görünmez oluyo ama bu hafat falan hiç dinlenemedim ya misfirim geldi ya ben gittim bi yerlere o sebeplede ayaklarımı uzatıp yatamadım düzgün ona bağlıyorum  :dontknow:
dün akşam saat 6 da misafir haber verdi ve yemekli geldiler buda can diyen yok cnm çıktı yeminle ama evdekilere bi çemkirdim hepsi peşimde pervane oldu  :toothy10:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: _CaNParEm_ - 09 Kasım , 2012, 09:07:05
hoşbuldum cnm  :opucuk:
cnm ben bayadır şişyodum aam bu kadra değildi son 1 haftadır acayip şişiyorum bileklerim falan görünmez oluyo ama bu hafat falan hiç dinlenemedim ya misfirim geldi ya ben gittim bi yerlere o sebeplede ayaklarımı uzatıp yatamadım düzgün ona bağlıyorum  :dontknow:
dün akşam saat 6 da misafir haber verdi ve yemekli geldiler buda can diyen yok cnm çıktı yeminle ama evdekilere bi çemkirdim hepsi peşimde pervane oldu  :toothy10:

ALLAH kolaylık versin canım yazık günah ama ya :-ooo  o saatte birde haber verilirmi sen iki canlısın  :caca: :caca:
hangi birine koşturacaksın  :-\
tuzlu yemiyosun dimi ? oda şişiriyo vucut su tutuyo
neyse az kaldı kavuşmaya ama etrafdaki insanları duyarlı olmaya davet ediyorum  :caca:
benimkiler çok şükür öyle pat diye gelmezler yemeğe gelen sayısı pek nadir olur  ::)

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına