2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

esracım

Yelizcim onlar dün bana da yapıldı.Onlarda iyi çıktı şükürler olsun.Bende sadece şeker yüklemesi yapılacak sanıyordum.Artı idrarda verdim.Neyseki o testlerimde iyi çıktı.Şükürler olsun.İnşallah sizinkilerde iyi çıkar.

Rüzgarcım nelerin eksik bir yazsana ona göre söyleyelim bir fikir verelim :d

ZéynéP.SimAy

bugün yine çok mutsuz ve ruhsuzum kolumu kıpırdatmak istemiyorum  :dontknow: :dontknow:

_inci_tanem_

süper öylese esracım maşallah  :nazar:

Darısı hayırlsııyla bize öyleyse  :amin:

senin neyin var zeynepcim hayırdır rahatsızmısın bir problem mi var  :'(  :dontknow:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

RüZgAr GüLü

hastane çıkışımızı aldık..  bitanede yedek aldık ..battaniye aldık... çıtçıtlı zıbın aldık 4 tane.. çoraplar aldık...  bitane tulum aldık..  yedek ufak tefek şyler aldık işte böyle çok eksik var daha ...

RüZgAr GüLü

:opucuk: :opucuk:  DÜNÜRÜÜÜMMM nyin varrr damadın gelip elini öpsün kendine gelirsin  :flowers: :flowers: :flowers:

ZéynéP.SimAy

yani elle tutulan pek bişey yok kızlar şu oldu diyemem ama çok mutsuz uyandı ve öyle devam ediyor hayatımda düzgün gitmeyen şeyler var maddi manevi çok şey var artık biriktirmekten içime atmaktan mutlu görünmekten çok sıkıldım sanırım  :-\ :crybaby2: :crybaby2:

RüZgAr GüLü

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:   canım senin böyle ağlamaklı konuşman benide etkiledi yaa ayy bende oturup ağlamak istiyorum nedense :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: RüZgAr GüLü - 01 Kasım , 2012, 10:01:37
hastane çıkışımızı aldık..  bitanede yedek aldık ..battaniye aldık... çıtçıtlı zıbın aldık 4 tane.. çoraplar aldık...  bitane tulum aldık..  yedek ufak tefek şyler aldık işte böyle çok eksik var daha ...

maşallah  :nazar:

baya birşeyler almışsın yinede ayselcim ben daha hastane çıkışı falan almadım gerçi senin oğluş bizimkinden biraz büyük hayırlısı olsun artık tamamlamaya başlarsın herkez çok alma ilk etapta diyo ama insan dayanamıyo ki :'(

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

RüZgAr GüLü

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: zynpesra - 01 Kasım , 2012, 10:04:49
yani elle tutulan pek bişey yok kızlar şu oldu diyemem ama çok mutsuz uyandı ve öyle devam ediyor hayatımda düzgün gitmeyen şeyler var maddi manevi çok şey var artık biriktirmekten içime atmaktan mutlu görünmekten çok sıkıldım sanırım  :-\ :crybaby2: :crybaby2:

canımmm böyle düşünme inan hepimizin bu tarz sıkıntıları vardır kendimize göre içine atma paylaşmak istersen tabiki seni dinleriz şu an hamiş olduğun için duygu yoğun luğu yaşıyosun bende aynı şekilde herşeyi büyütüyorum pireyi deve yapıyorum zor bir dönemden geçiyoruz ama az kaldı minnakları ALLAH'ın iziniyle yeni bir sayfa açılacak inşallah hayatımızda ve herşey daha güzel olacak bütün sıkıntıları unutturacak bize  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ZéynéP.SimAy

sağolun kızlar  :opucuk:
artık hiçbişeye sevinemiyorum heves edemiyorum ki yawruma kavuşacağım çok mutlu olmam gerek ama işte acaba ona bakabilecekmiyim ihtiyaçlarını karşılayabilecekmiyim bilmiyorum bunları düşünmekten inanın kafayı yiyecem etrafımdaki kimseden destek görmüyorum anca lafla destek görüyorum oda nereye kadar yetiyo tartışılır  :dontknow: sizinde canınızı sıkmayayım bugün katlamazsam muhabbette kusura bakmayın olurmu  :opucuk:

esracım

Yelizcim eminim sizin testlerde çok iyi çıkacaktır.Senden güzel haberler alacağımızdan eminim  ;)

Rüzgarcım bir tane hastane çıkışı daha alabilirsin.Yelek yine alabilirsin.Çünkü sık sık lazım oluyoyr bunlar.Battaniye kaç tane var o da lazım olabilir birkaç tane.Ondan yine almanı öneririm.Ana kucağı aldın mı bebek çantası onlardan alabilirsin.Zıbın almanı öneririm.Göbeği düşene kadar 40 ı çıkana kadar kullananlar var hatta.Çok rahat oluyormuş canım.İlk başta çıtçıtlı giydirmek zormuş o yüzden bende alacam.Aklıma geldikçe yazayım ben en iyisi.

Zeynepcim lütfen öyle ağlama.Hormonların tavan yapmış durumda.Bende önceki gece ağladım neden ağladığımı dahi bilmiyorum üstelik.Hamilelik enteresan bi şey.

melek100lü

günaydın herkese

zeynep  :opucuk:

esra  :opucuk:

yeliz  :opucuk:

aysel  :opucuk:

zeynebim noldu gülüm neden böyle oldun sen  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

melek100lü

özlemde evelsi gün şeker yüklemesini tekrar yaptırdı ilki yüksek çıkmıştı

şimdikide sınırda çıkmış diyet vermiş doktoru morali bozuktu  :sad1:

inşallah birdaha ki konturolleri iyi çıkar   :amin: :nazar::amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

esra sonucunun iyi çıkmasına sevindim canım  :opucuk: :nazar:

inşallah yelizinde iyi çıkacak  :opucuk: :nazar:

esracım

Meleğim günaydın canım sana da paşana da  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :love9:

Zeynepcim lütfen böyle yapma.Sen böyle üzüldükçe içindeki melekte üzülecek annesi.Onu üzmeye hiç hakkın yok.Aynı endişeleri inan hepimiz yaşıyoruz.Ayrıca sadece maddiyatla bakılmıyorki yavrulara.Ona iç huzur verebilecekmiyiz.Sevgimizi ne kadar gösterebileceğiz aşırı sevgiden boğacakmıyız.Bunlarda bebekler için çok önemli şeyler.Belki görülmeyen bir yön ama bunlarda var.Sen en iyi şekilde onları verirsen işin diğer yönü çok önemsiz kalır.Çocuklarımızın tüm isteğini yapıp şımarıkça yetiştireceğimize bazı şeyleri bilmeleri gerek diye düşünüyorum.