2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

esracım

Zeynepcim bi şey kalmadı senin saçı boyatmana  :D Benim ortalama 1 yıl kesin var gibi....İşte bebeğin için bir değiişklik aramıyorsun.En büyük değişiklik şu an göbeğinde zaten  :laughing7: :laughing7:

esracım

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 18 Ekim , 2012, 10:01:40
s.a kızlar nasılsınz :flowers: :flowers:
Ayyy kendi zamanım aklıma geldi. :y25: :y25: :y25:
Benim oğlum ocak doğumlu,,,bir zamanlar bende burada yazısıyordum....
son zamanlar nede zor geçiyor,,,çok az kaldı sizinde.ALLAHIM hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin kızlar...
öyle güzel ve zorki hamilelik ben zor atlattım hele doğuma gideceğim gün çok değisik bi heyecan vardı.. :love9:
Ama emin olun doğunca öyle güzel bi varlığa sahip oluyorsunuzki ama öyle zorki anlatamam... :icon_pale: :icon_pale:
İYİ UYUYUN HATTA GÜN BOYU UYUYUN  :ehi: :ehi: DOĞUNCA BEBİŞ HİİÇ UYUTMUYOR.İNSALLAH UYUMLU  :amin: HUYSUZ BEBECİKLER OLMAZLAR  :amin:
canım inan eve gidince erkenden uyuyorum ama gecenin bir vakti kalkıyorum mesela bu gece sabaha karşı uyandım.Saat 5 e geliyor.Sinir oluyorum kendime.Dön dur yatakta.Eşimlede konuşmaya çalışıyorum bir taraftan.Sabah 7 de kalkacağız işe geleceğiz o ayrı mevzu  :ehi: :ehi: İnşallah bundan sonra uyuruz.Bizim bebekelrde uslu olsunlar inşallah.Uyku sorunu olmasın.Mışıl mışıl uyusunlar  :D

ZéynéP.SimAy

cnm çalışmasak deliksiz  uyuruzdaaa işte sabah kalkıp işe gelmeliii  :cildir: :cildir:
ama inşallahh bebelerimiz uslu olurlarda analarını uykusuz koymazlarr  :love9: :love9:

_inci_tanem_

Bende öyleydim esracım ama bebek düşünmeye başladıkdan sonra röfeleli sarı saçlarımı k.rengiye boyamıştım  şimdi sadece beyazlarım var dip boya gibi görünmüyo

Yok esracım ya organikte olsa şimdilik pek düşünmüyorum yani hani boyatacak olsam bileki çok küçük bir ihtimal doğuma birkaç gün kala olur

Aminnnnnnn sümeyracım :amin: :amin: :amin:  çok teşekkür ederiz inşallah bizde sağ salim hayırlsııyla alırız yavrularımızı kucağımıza :amin: :amin: :amin: şu an en büyük hayalimiz yavrularımız onunla geçecek güzel günler ALLAH'ın iziniyle  :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

esracım

Yelizcim 40 ım çıkınca boyatacam dedin ya o zaman için demiştim canım.Organik olsun işte.Her şeyin bir organiğini bulmuşlar.İnşallah kandırılmıyoruzdur  :-\

Evet ya yavrularımızı bir kucaklarımızda görsek ne güzel olur değil mi.O günlerde gelir inşallah.Yine müdürlüğe vekalet edeceğim.O zaman öylece koşuştururken zaman nasıl geçer anlamam sanırım.

ZéynéP.SimAy

bu müdürde pek bi alıştı he bırakıp gitmeyeee  :caca: hadi artık aralık gelsin ben izne çıkayım sonrada kızımı bekliyim kocmana heyacanlaaaaaaaa  :love9: :love9: :love9:

esracım

Kızlar bu arada eşim takmış kızım senin gibi mızmız olmasın.Onu sen gibi mızmız yapma.Ben yetiştireceğim  :toothy10: :ehi: :laughing7: :toothy10: Okula dön yazları sen bakarsın diyorum  :ehi: :ehi: :ehi: Tabi bende mızmız olsun istemem ama ben çok mu mızmızım sorgulamaya başladım kendimi  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ZéynéP.SimAy

:dontknow: :dontknow: ben hiç mızmızlığını görmedim duymadım kocan da ayıp etmiş yaniii  :caca:

esracım

Alıntı yapılan: zynpesra - 18 Ekim , 2012, 10:23:36
bu müdürde pek bi alıştı he bırakıp gitmeyeee  :caca: hadi artık aralık gelsin ben izne çıkayım sonrada kızımı bekliyim kocmana heyacanlaaaaaaaa  :love9: :love9: :love9:

canım müdür aslında müdür yardımcısıydı sınavı kazandı müdür oldu.şimdi semineri var 1 ay.7 kasımda başlıyor 7 aralıkta bitiyor.ama 30 ekimde ayrılırım izne diyor.9 aralıkta falan başlar artık.bende 15 aralıkta rapor alacam ocağa kadar.sonrasına bakalım.ocakta doğum iznim başlıyor.

_inci_tanem_

bu dediğin uygundur esracım olabilir   :icon_thumright:

aminnnnnnnnnnnn inşllah esracımm :amin: :amin: :amin: zaman aslında çabuk geçiyo canım ama bize geçmiyomuş gibi geliyo heyecanla beklediğimiz için  :love9: :love9: :love9:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

esracım

Alıntı yapılan: zynpesra - 18 Ekim , 2012, 10:24:55
:dontknow: :dontknow: ben hiç mızmızlığını görmedim duymadım kocan da ayıp etmiş yaniii  :caca:
şimdi dün tüm gün evdeydi.onun boş günüydü ama akşam toplantısı vardı 6 da.bende 6.15 gibi geldim.kuaföre gittim oyalandım sonra dükkanlarda gezdim.ama eşim hala gelmedi.geliyorum diyor gelmiyor.toplantı var.sonra yazım var onu bitiyreyim geleyim diyor.ya senin boş günün ordaki insanlar yazsın yazıyı.illa her işin başında sen mi olmalısın.sinir oldum.8.30 a kadar dışarda onu bekledim.gittim pizzacıya yarım saat oturdum.bu durumda kim mızmızlık etmez değil mi ? orda bir sürü insan var.bizimki yazıyor yazıları.sşnşr oldum velhasıl...

ZéynéP.SimAy

hee sen şimdi bu durumda mız mız oldun yanii töbeee  :caca: :caca: benim koca beni o kadar bekletecek bak o zmn mızmızlık nasıl oluyomuşş  :violent1: :violent1: burnundan getirmek az kalırdı heraldeee  :caca:

esracım

Alıntı yapılan: yyeeliz - 18 Ekim , 2012, 10:28:47

aminnnnnnnnnnnn inşllah esracımm :amin: :amin: :amin: zaman aslında çabuk geçiyo canım ama bize geçmiyomuş gibi geliyo heyecanla beklediğimiz için  :love9: :love9: :love9:

aslında bizler iyi haberi aldığımızda mevsim yazdı ve yazın ilk aylarıydı canım.şimdi yavaş yavaş kışa hazırlanıyoruz.zaman çok çabuk geçiyor ama biz istiyoruz ki daha hızlı geçsin  :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: ;) :occasion5: :muzz: :love9: :love9:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: esracım - 18 Ekim , 2012, 10:32:34
Alıntı yapılan: yyeeliz - 18 Ekim , 2012, 10:28:47

aslında bizler iyi haberi aldığımızda mevsim yazdı ve yazın ilk aylarıydı canım.şimdi yavaş yavaş kışa hazırlanıyoruz.zaman çok çabuk geçiyor ama biz istiyoruz ki daha hızlı geçsin  :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: ;) :occasion5: :muzz: :love9: :love9:

aynen canım hayırlısıyla güzellikler geçirip yavrularımızı sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin ALLAH  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

esracım

işte bir ben öyle yapıyorum sanıyor.Kim olsa benim yerimde mızmızlık eder.Hemde büyütmedim olayı.Aslında ne büyütürdüm ama yapmadım sırf bebeğim için.Doğumdan sonra 10 gün babalık izni var ya sen bunu kesin kullanmazsın diyorum  :laughing7: :laughing7: :laughing7: Bunun kadar çalışmayı seven bir insan görmedim.Nerdeyse tüm zamanını çalışarak geçirecek.Yumurtlama günlerimizde sırf eve geç geldiği için tartışırdık bak ogünlerim geldi aklıma  :toothy10: :ehi: :ehi: :laughing7: :laughing7: