2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

esracım

Alıntı yapılan: melek100lü - 28 Eylül , 2012, 12:34:37
:love9: :flowers: suzan saadet ve ayşe ninde bebeklerinin olmasını çok istiyorum  :amin: :love9: :love9:

:amin: :amin:  onlarda bebek haberini verirlerse hayırlısıyla daha çok sevinicem  :amin: :amin:
birde şule ve diğer ayşe... :love9: :love9: :love9: :love9:

melek100lü

evet şule ve diğer ayşe  :opucuk: :opucuk: kusuruma bakmasınlar  :love9: çok unutkan oluyorum ben  :k06: :k06:

esracım

Alıntı yapılan: melek100lü - 28 Eylül , 2012, 12:37:47
evet şule ve diğer ayşe  :opucuk: :opucuk: kusuruma bakmasınlar  :love9: çok unutkan oluyorum ben  :k06: :k06:
arada bende de oluyor o unutkanlık canım.seni çok iyi anlıyorum  :opucuk: :opucuk: :love9: :love9:

ZéynéP.SimAy

aminn canım inşallah burdakilere ayrı sevinip üzülüyorum ona ayrı biz en yakın 4 arkadaşız 6 yıldır beraberiz o tanıştığımzıda zaten evliydi diğer 3müz geçtiğimiz 2 yıl içinde evlendik birimiz doğurdu kızı 1 yaşına girecek ben 3 ay sonra alcam inşallah bebeğimi diğer arkadşımızda hamileydi ama boş gebelikmiş dün öğrendik onada üzüldük ama biz sonuç itibariyle istediğimz zmn hamile kalabildik şükürler olsun ama o o kadar çok acı sıkıntı çeki o kadar bunaltıldıki size anlatamam yani hep beraber yaşadık herşeyi hep beraberdik insan hamile olduğunu söyleyecekken bile o kadar çok düşünüyoki acaba ne düşünür diye ama şükürler olsun öyle kötü kalpli biri olmadığı için bizden çok sevinir hep bende her gün gece her an ona dua ediyorum Allahım en kısa zmnda onada versin inşallahh  :amin: :amin: :amin:

ZéynéP.SimAy

Allahım isteyen herkse inşallah en kısa zmnda meleğiyle kavuştursun cuma vakti Allahım kabule tsin dualarımızııı  :amin: :amin: :amin:

esracım

canım arkadaşın kaç yaşında? tüp bebek yaptırdı mı ?sıkıntıları neymiş acaba ? inşallah olur.eğer yaşı gençse hiç umudunu yitimesin.muhakkak olur.16 ay bekledim o ise nerdeyse 80 ayın üstünde beklemiş.inan çok zordu o günler.bugünler hiç gelmeyecek gibiydi inşallah bugünler onun içinde gelir ve hepsini unutur.

melek100lü

ayyy kıyamam çok üzüldüm arkadaşına  :sad1: rabbim tez vakitte hayırlısı ile ona bir evlat nasip etsin inşallah  :amin:

ZéynéP.SimAy

arkadşım 28 yaşında cnm aşılamasıda yapldı çatlamalarda yapıldı tüp bebek de yapıldı 2 kez denedi ama yok yok olmuyor tutumuyor 2 -3 ayda adet olabilen kız embriyo koyulur koyulmaz hemen adet oluyo tek donmuş embriyosu kaldı onuda inşallah bu sene içinde deneyecek tekrar Allahım inşşalah bu kez yüzünü güldürür  :amin: :amin: cnm ortda bir sorun görünmüyo bitek yumurtaları çatlamıyo sanırım zaten yaklaşık 1 buçuk yıldırda doktora faln gitmiyo şimdi 2 aydrı adet olamadı adet olunca doktora gitcek inş.

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: esracım - 28 Eylül , 2012, 12:28:15
Alıntı yapılan: yyeeliz - 28 Eylül , 2012, 12:20:48
Alıntı yapılan: esracım - 28 Eylül , 2012, 12:16:12
Meleğim Yelizcim Zeynepcim  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Kurban Bayramı 25 Ekim....Zaman tarih tüm güzellikler lehimize işlesin.Şükürler olsun bugünlerimize.Daha dün hamilelik zor gibiydi bugün doğum zormuş gibi geliyor.Ama bakın hepsi çok güzel geçecek.Çok mutluyum çok.Bebeklerimize kavuşacağımız için  :hello2: :muzz: :occasion5: :hieyt: :occasion14: :occasion5: Sizler gibi arkadaşlarla bunu paylaştığım için....Bitmez mutlu olmak için sebepler...

Esracımmmm ,melekcim,zeynepcim bende öpüyorum hepinizi  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
aminnnnnnnnnnnnnn inşallah canım  :amin: :amin: :amin:
çok haklısın kesinlikle katılıyorum şu an zaman her ne kadar geçmiyomuş gibi gelsede ALLAH'ın iziniyle geçiyo
ve en fazla bekleyecek aramızda sanırım bu topikte şu an 5 ay falan var şükürler olsun YARADAN ALLAH'a oysa ağladığım günler çokta uzakta değildi anne olamayacağım diye  :'( :'( hamd olsun Canımıza can katan RABBİMİ'ze  :amin: :amin: :amin:
Bu arada Cumanız mübarek olsunn canlarım :amin: :amin: :amin:

Seninde cuman mübarek olsun canım..

Evet evet çok uzak gibi geliyordu anne olacağım hissi.Ağlardım gizli gizli.İnanın işyerimde o kadar çok arşivlere gidip ağladımki anlatamam.Kimselere belli etmeme duygusu.Şimdi bakıyorumda hepsi geride kalmış.Allah ım isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu.

aynen canım bende işyerinde falan burdaki doğum hikayelerini bile okumazdım çünkü okusam dayanamayacağım biliyorum  :'( Ama diyorum ya RABBİM'e milyonlarca kez şükürler olsun mucizelerimizi verdi hayırlsııyla kucağımızada alırız inşallah sağ salim  :amin: :amin: :amin: Acılarını göstermesin RABBİM  :amin: :amin: :amin:
RABBİM dileyen isteyen herkeze nasip etsin tez vakitte hayırlsıyla  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: zynpesra - 28 Eylül , 2012, 12:41:37
Allahım isteyen herkse inşallah en kısa zmnda meleğiyle kavuştursun cuma vakti Allahım kabule tsin dualarımızııı  :amin: :amin: :amin:

:amin: :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

esracım

Zeynepcim inşallah arkadaşın en kısa zamanda hamiş kalır ve bugünleri unutuverir.Arkadaşın gençmiş canım o yüzden hiç üzülmesin.Allah ım yüzünü sizlerle beraber güldürsün  :amin:

ZéynéP.SimAy

Alıntı yapılan: esracım - 28 Eylül , 2012, 14:23:54
Zeynepcim inşallah arkadaşın en kısa zamanda hamiş kalır ve bugünleri unutuverir.Arkadaşın gençmiş canım o yüzden hiç üzülmesin.Allah ım yüzünü sizlerle beraber güldürsün  :amin:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

suzannn

:love9: :flowers: suzan saadet ve ayşe ninde bebeklerinin olmasını çok istiyorum  :amin: :love9: :love9:

:amin: :amin:  onlarda bebek haberini verirlerse hayırlısıyla daha çok sevinicem  :amin: :amin:
canım benim en kısa zamanda inşallah haberi veririz

allahım herkese nasip etsin sağlıklı sıhatli inşallah

zeynep arkadaşını çok iyi anlıyorum rabbim onada nasip eder inşallah en kısa zamanda umudunu yitirmesin rabbim herşeyi en iyi bilendir

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: βαhαƦıʍ - 28 Eylül , 2012, 16:21:15

zeynep arkadaşını çok iyi anlıyorum rabbim onada nasip eder inşallah en kısa zamanda umudunu yitirmesin rabbim herşeyi en iyi bilendir

Baharcım seninle hiç konuşma fırsatımız olmadı sanırım ??
Daha son zamanlarda görmeye başladım nick faland eğiştirmediysen  :icon_scratch:
Sen ne kadardır bebek isityosun ?? Suzan nick değiştirmişsin ya uyumayamı geçtim ne nick değiştirince bu kim oluorummm  yine rezil olduk iyimi  :honk: :honk:  :k06: :k06:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

suzannn

Alıntı yapılan: yyeeliz - 28 Eylül , 2012, 16:23:35
Alıntı yapılan: βαhαƦıʍ - 28 Eylül , 2012, 16:21:15

Baharcım seninle hiç konuşma fırsatımız olmadı sanırım ??
Daha son zamanlarda görmeye başladım nick faland eğiştirmediysen  :icon_scratch:
Sen ne kadardır bebek isityosun ??

canım ben suzan papatyam :) canım sıkıldı nick değiştirdim