2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

ZéynéP.SimAy

_inci_tanem_

Aminnnnnn inşallah zeynepcimm sağol ALLAH razı olsun :amin: :amin:

beşiğini nasıl aldın prenses'in oyun parklarından mı ??

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ZéynéP.SimAy

evet cnm oyun parklarından ama resimlerini gösterdğimden olmadı orda baya karıtı kafamız en son babası ananesi falan falan hep beraber başka bir modele karar kıldık kırmızı puantiyeli bi oyun parkı aldıkk kuzumaaa  :nazar: :nazar:  :opucuk:

_inci_tanem_

günlüğünde gördüm canım sağol paylaştın hemen  :opucuk: prenses'in inşallah güzel günlerde hayırlısıyla kullanır buğlem  :amin: :amin:
:love9: :love9: :love9:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ZéynéP.SimAy

_inci_tanem_

bizde bunu beğendik teyzoşu inşallah hayırlsııyla almak ve güzel günlerde kullanmak nasip olur  :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ZéynéP.SimAy

aman maşallah çok güzsel cnm inşallah sağlıkla sıhhatle yatar miniğin bunun içindeee  :nazar: :nazar:  :amin: :amin:

_inci_tanem_

aminnnnnnnn inşallah teyzoşu  :amin: çok teşekkür ederiz  :opucuk: :opucuk:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

RüZgAr GüLü

GÜNAYDIN anneler ben deldim oğluşumla bugün çok hareketliyiz bizde :) ama dün çok korktum ya sabah sancılarla kalktım ALLAH dedim yoksa doğummu geliyor neyse sonra geçti netten baktım yalancı doğum sancılarıymış içim rahat etti... bu arada kızlar midem artık çok yanmaya başladı vede bulantı :(((((

ZéynéP.SimAy

hoşgeldiniz canımm  :opucuk: dün bebimde acayip kasığm ağrıdı bayada sürdü ama sonrasında geçti şükür  :amin: mide yanması bendede arada oluyo geçiyo cnm  :dontknow:

RüZgAr GüLü

ya bulantıya ne demeli :( baştan hiç bulantısı olmayan ben mide yanmasıyla birlikte bulantıyıda çekiyorum :((

ZéynéP.SimAy

onu bilemedim canım inşallah uzun sürmezzde kurtulursun çok kötü olur eminim ki  :igrenc: :igrenc:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: RüZgAr GüLü - 24 Eylül , 2012, 11:16:29
GÜNAYDIN anneler ben deldim oğluşumla bugün çok hareketliyiz bizde :) ama dün çok korktum ya sabah sancılarla kalktım ALLAH dedim yoksa doğummu geliyor neyse sonra geçti netten baktım yalancı doğum sancılarıymış içim rahat etti... bu arada kızlar midem artık çok yanmaya başladı vede bulantı :(((((

Hoşgeldinn canım :opucuk:  oğluşunada maşallah  :nazar: :nazar:

ALLAH korusun vaktinde saatinde hayırlsııyla sağ salim doğsunlar inşallah canım  :amin:

Evet zaman geçtikçe mide yanmaları dayanılmaz olabiliyomuş dr.ona göre rahatlatıcı ilaçlar veriyo sanırım  :opucuk: geçmiş olsun canım :opucuk:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

RüZgAr GüLü

Alıntı yapılan: yyeeliz - 24 Eylül , 2012, 11:23:35

ALLAH korusun vaktinde saatinde hayırlsııyla sağ salim doğsunlar inşallah canım  :amin:

Evet zaman geçtikçe mide yanmaları dayanılmaz olabiliyomuş dr.ona göre rahatlatıcı ilaçlar veriyo sanırım  :opucuk: geçmiş olsun canım :opucuk:

hafataya randevu aldım doktora gitcem zaten bakalım inş bi çare bulunur çok kötü yaaa :(

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: RüZgAr GüLü - 24 Eylül , 2012, 11:27:45
Alıntı yapılan: yyeeliz - 24 Eylül , 2012, 11:23:35

hafataya randevu aldım doktora gitcem zaten bakalım inş bi çare bulunur çok kötü yaaa :(

:amin: :amin: :amin: inşallah canımm :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına