2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

melek100lü

melek100lü

kızlar ben biraz daha işlerimi halledeyim öpüyorum sizi  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

nalan_brs

:k06: amin cnm amin  :amin: hadi kolay gelsin sana melekcim.bende işlerime döneyim belki bikaç kalori yakarım  :suclu:

ZéynéP.SimAy

tülin_mustafa

günaydın,dünyanın en güzel anne adayları.
benimde doğumum 25 ocak dedi doktor ama tabi zaman göstercek nasıl olucağını
allah nasip ederse normal doğum isityorum ama hayırlısı
allah inş gönlüme göre verir

ZéynéP.SimAy

hoşgeldin canım... Allah hepimize hayırlısını nasip etsin inşşallah  :amin: :amin:

tülin_mustafa

Alıntı yapılan: zynpesra - 19 Eylül , 2012, 11:44:08
hoşgeldin canım... Allah hepimize hayırlısını nasip etsin inşşallah  :amin: :amin:

hoşbuldum canımmm
amin canım inşallah,senin nezaman doğumun.

ZéynéP.SimAy

hayırlısıyla muhtemel doğum tarihimiz 24 aralık cnm ama kısmet tabi bakalım nasıl olcak  :dontknow:

tülin_mustafa

Alıntı yapılan: zynpesra - 19 Eylül , 2012, 11:47:54
hayırlısıyla muhtemel doğum tarihimiz 24 aralık cnm ama kısmet tabi bakalım nasıl olcak  :dontknow:

hayırlı canım,inşallah sağ salim,sorunsuz bir şekilde kucağına alırsın miniciğini.

ZéynéP.SimAy

melek100lü

:director: :director:  slm millet ben geldim dinleniyorum  :aferin:  sağolun

:love9: :binkybaby: :love9:  yavaş yavaş yapıyorum  :icon_thumright:  hiç bişey oğlumdan daha önemli

değil sizler naptınız  :opucuk:  görüşmeyeli tombişlerim benim  :k06: :k06:

:love9: :love9: seviyorum len sizi  :love9: :love9:

ZéynéP.SimAy

ZéynéP.SimAy

ay şu sınava girin bu sınava girin atlamyaın bişey diyip duruyodu.. en son demezmi işte artık zeynepten bişey olmaz o bişey yapamaz dedirtmeyin dedi kim diyomuş diyorum onu söylemiyo falan bağırdım biraz kim diyo diye işte enişten dedi dedi eniştemin bilmem nesine  :cussing: :cussing: :cussing: başlatma dedim onaneymiş benim hayatım falan dedim işte söylüyolar falan dedi bende söyletme o zmn dedim ben hayatmdan memnunum falan dedim baya bağırdım onada şimdi canım sıkıldı  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

melek100lü

annen keşke sana yansıtmasay di   :dontknow: böyle şeyleri  :-\ düşünemiyor heralde üzülceni  :honk:

cahillikten  canım  enişteyede neymiş canım  :caca: :caca: herkes  pek meraklı insanların hayatına burnunu sokmaya  :cussing: :cussing: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: