2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

yarışmaya katldım ya kazanırsam hediye gelcek olmadı dikimini alcam netden ablama diktircem  :muzz:
emzirme önlüğünüde  :muzz:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ZéynéP.SimAy

doğru diyosu yer sıkıntısı ayrı benimde yatak odama bunu koyunca bide yatağım olcak başka bişey koyma şansım kalmıyo bebiş gelmeden evde değişiklik yapcaz bizde bi alalım bakalım tam olarak ne kadar yer kaplıyo  :dontknow: Amin yelizcim bizde onlardan annemlere alalım diyoruz bizde çok beğeniyoruzzz

ZéynéP.SimAy

:k06: :k06: inşallaaah kazanırsın cnm hadi bakalım kaç kişi oldu varmı başkası senle yarışan  :caca:

Sır_Çiçegi

inş. cnm gördüğüme göre ben önde gidiom başka kimse yok benim gibi cabalayan  :k06:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ZéynéP.SimAy

hadi bakalım inşallah olurda gönderirler ayy bende çok istedim ya alayım bende gitti gidiyordan nasıl dikildiğini öğrensem kime diktircem ben  :dontknow: aynı paraya gelir dikim parası filan  :'(

Sır_Çiçegi

gittigidiyordan al o zaman
benim ablam dikim işi ile ugraşıyo kumaşda salı pazarından ucuza alıyo ohh süper  :muzz:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: zynpesra - 14 Eylül , 2012, 15:39:03
doğru diyosu yer sıkıntısı ayrı benimde yatak odama bunu koyunca bide yatağım olcak başka bişey koyma şansım kalmıyo bebiş gelmeden evde değişiklik yapcaz bizde bi alalım bakalım tam olarak ne kadar yer kaplıyo  :dontknow: Amin yelizcim bizde onlardan annemlere alalım diyoruz bizde çok beğeniyoruzzz

aynen canım bende hiç sevmediğim halde yatağımı duvara dayamak mecburiyetinde kalacağım o sağlıkla doğsunda önemli değil herşey kabulümüz  :love9: :love9: :love9:
bebişin sürekli annenlerde kalacaksa onda ne kadar yatacakki canım biz sorduk maxsimum 8 ay dediler ama bakalım hesapladığımız süreye denk geliyo gibi bende annemler park yataklardan düşünüyorum :)

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ZéynéP.SimAy

oo sen şanslısın tabi duygucum  :icon_thumright: neyse bende ordan alayım artık napiimm  :dontknow:

ya yelizcim aslında bizim bebişin nerde kalacağı ne olacağı hiç belli değil  :dontknow: o mu annmede kalacak annem mi bende kalacak yoksa benmi işten çıkacam doğup iznim bitene kadar hiç belli değil  :honk: :honk: cnm Allah hayırlı etsin  :amin: :amin: :amin:

Sır_Çiçegi

zeynepcim nerde oturuyordun sen olmadı diktiririm ablama senin içinde
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: zynpesra - 14 Eylül , 2012, 15:48:16
oo sen şanslısın tabi duygucum  :icon_thumright: neyse bende ordan alayım artık napiimm  :dontknow:

ya yelizcim aslında bizim bebişin nerde kalacağı ne olacağı hiç belli değil  :dontknow: o mu annmede kalacak annem mi bende kalacak yoksa benmi işten çıkacam doğup iznim bitene kadar hiç belli değil  :honk: :honk: cnm Allah hayırlı etsin  :amin: :amin: :amin:

aminnnnn canım zaman geçtikçe ALALHIN iziniyle en doğru kararı verirsin  :amin: :amin: :amin:
bizim ALLAHTAN bir aksilik çıkmazsa inşallah :amin: :amin:  kuzum ananesinde kalacak  :love9: :love9:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ZéynéP.SimAy

benim annem ilçede cnm sürekli onda kalırsa ben naparım kuzumsuz ya oraya taşıncam bende çok karışık çoookk  :dontknow: :dontknow: :dontknow:

ZéynéP.SimAy

duygucum çok sağol cnm ya valla kastamonuda oturuyorum ben kuzum inşallah konuşuruz tekrar bu konuyu  :icon_thumright:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

:love9: :love7: :love9: günaydın fıstıklar nasılsınız  :opucuk: :love9: :love7: :love9:

:love9: :love9: :nazar:   :amin:  biz çok şükür iyiyiz oğluşumla  :opucuk: :nazar: :love9: :love9:

ZéynéP.SimAy

günaydın canım :opucuk: :opucuk:  bizde iyiyiz şükürler olsun kızçeem le  :nazar: :nazar:  :opucuk: