2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

melek100lü

offf ne diyeyim şimdi ben bu insanlara  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

hakkınızı verseler baride biraz olsun içiniz soğusa hiç olmazsa hakkımı alıyorum dersiniz

ZéynéP.SimAy

hakkım olanın anca beşde birini alıyorum diyebilirm canım nerde hakkımız olanı almak  :'(

_inci_tanem_

mesala şöyle bir örnek vereyim melekcim bugün resmi tatil olduğu halde biz norlmal gün gibi çalışıyoruz farksız yani  :-\

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

melek100lü

ben çok acıkıyorum ama canım hiçbişey istemiyor  :-\

ZéynéP.SimAy

bende doyduğumu hissetmiyorum hiç nasıl şeydir bilmem  :dontknow: canım meyve ye bişey yemek istemezsen yada meyve suyu iç belki biraz geçiştirir  :opucuk:

ZéynéP.SimAy

nescafe

günaydın kızlarrr. ben de öğretmenim ve bizim de tatilimiz bitmek üzere kızmayın lütfen bana.pazartesi iş başı var ve ben evde yatmaya o kadaralıştım kiiii anlatamam size. neyse ne diyelimmm çalışan demir ışıldar :occasion5:

neyseee asıl önemli konuya geliiiiimmm bugün saat bir buçukta kontrolümüz varrrr.inşallah bebeğim sağlıklıdırrr ve cinsiyetini öğreniriz çünkü herkes alışverişe başlamak içinn sabırsızlanıyorrrr. ayyyyy inşalllahhh iyisindir bebeğiiimmmmm.

ZéynéP.SimAy

yeni döneminiz hayırlı olsun canım  :opucuk: :opucuk:

hadi bakalım inşallah herşey güzeldir güzel haberlerle dönersin mutlaka bizede haber ver  :opucuk:  :amin:

melek100lü

tşk ederim zeynepcim  :opucuk:

nescafe inşallah cinsiyetinide öğrenirsiniz güzel haberlerle dönersiniz  :amin: :love9:

nescafe

inşalllahh kızlarrr gidi geliiim haber veririm size deee kendinize ve meleklerinize çok iyi bakınnn

melek100lü

SENDE İYİBAK KENDİNE VE BEBİŞE  :opucuk:

SAĞLICAKLA GİDİN GELİN  :love9: :love9:

nescafe

kızlar doktora gttik geldik çok şükür sağlığımız yerindeymiş haftaya üçlü testimizi yaptıracağız. vee cinsiyetimizi de öğrendikkk büyük ihtimalle kız dedi doktor amcamız rabbim akıl sağlığı ruh sağlığı kendi sağlığı yerinde bir evlat nasip etsin inşallaahh. :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin:

_inci_tanem_

Canım gözün aydın hayırlısı olsun demek prenses geliyo sana :love9: :love9:  RABBİM kucağına almayıda nasip etsin  :amin: ALLAH hayırlısıyla o günlere getirir inşallah doğumlarımız çok yakın olacak birbirine  :love9: :love9: :love9: bizimde 5 eylülde üçlü testimiz var RABBİM onlardanda güzel sonuçlar almayı nasip eder inşallah hayırlısıyla :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ZéynéP.SimAy

sağlığınız yerinde olmasına çok sevindimm  :muzz: :opucuk:
ayy hadi bakalım bir prenses daha geliyo yaa ne güzel Allahım hayırlı evlat olmasını nasip etsin inşallah  :amin: :amin: yelizzz senin prense ghelin adayları çıkıyo teker tekerr  :laughing7: :laughing7: