2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

ZéynéP.SimAy

işte bende bilemedim hiç ay en zormuş ay bu iş hiç derdi bitmiyo omu bumu diye kafayı sıyırttıracaklar bana dahada vakit var aslında ama ben acele ediyorum sanırım birazda

cute552

Alıntı yapılan: zynpesra - 29 Ağustos , 2012, 15:40:09
hoşgeldin canım  :opucuk: ya bende az önce baktım burda sadece kuru çanta 65 tl dedi ama çok güzel çanta hem çok gözlü hemde normal çanta gibi duruyo ama sonrasında chicconun çantası var büüyk güzel içindede bakım ürünleri falan var şampuan yağ falan oda 69 lira sizce hangisi mantıklı  :icon_scratch:
canım çanta için alıcaksan sakın alma ben aynısından aldım içinde bakım ürünleri var adam bize 45 tl ye verdi kampayadaymış başka yer 60 dedi aynısına şimdi çantasına bişey sığmıyor bebeğe hastane çantası yapıcam battaniyeyi bile zor aldı öle kalın battaniyede değil e birde kıyafetler bebek bezi onları nereye koyucam içindeki ürünler diğer ürünlere göre ucuza geliyor sebamet istiyodum baya pahalı söyledi bizde chicco yu aldık bakalım pişik kremi nasıl gelicek bebe bitsin hemen semamed alıcam.

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

MALATYALI44

beklenen gün gelecekse cekilen cile kutsaldır...

ZéynéP.SimAy

o zmn kızlar hemen vazgeçiyorum chiccodan ben o beğendiğim çantayı alayı  hem büyük hem çok gözlü hemde güzel normal kol çantası gibi artık fiyatına bakmadan onu alacam sebameddende set yaparım daha sonrasında  :icon_thumright: böyle konuşarak paylaşarak almak daha güzel oluyo körü körüne bişeye bağlanmıyosun  :opucuk: 

ZéynéP.SimAy

MALATYALI44

beklenen gün gelecekse cekilen cile kutsaldır...

melek100lü

:love9: :love7: herkese günaydıııııın :love9: :flowers: zafer bayramımız kutlu olsun :flowers:

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

:hello2: :basardim: :hello2: :basardim: :hello2: :basardim: :hello2: :basardim: :hello2: :basardim: :hello2: :basardim: :hello2: :basardim: :hello2: :basardim: :hello2: :basardim: :hello2: :basardim: :hello2: :basardim:

_inci_tanem_

Günaydın Genç anne adayları  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

sağol melekcim senin ve diğer ark.Zafer bayramı kutlu olsun  :flowers: biz her nekadar tatil yapamasakta  :tongue3:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ZéynéP.SimAy

Günaydınn kıızzlaaarrrr  :opucuk:  :opucuk: :opucuk: Zafer Bayramınız kutlu olsunn  :flowers: :flowers: :flowers: yahu biz resmi daireyle çalışan bi büroyuz avukatalık bürosu yani şimdi biz bugün onlar ttail yaparken neden çalışıyoruz anlamadımki  :dontknow: :dontknow: :dontknow:  :cildir:

_inci_tanem_

Ayy anlayabilsem zeynepcim aydınlanıcamda anlayamadım işyerinin yarısı var yarısı yok biz kaça kadar çalışırız bilmiyoum ama 4 olursa şükrederim yani  :'(

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ZéynéP.SimAy

:caca: :caca: :caca: iş sahiplerine  :caca: :caca: :caca: :caca: :violent1: :violent1:

bana da bugün akşama kadar duracakmışım gibi geliyo çünkü kendileri davertiye dağıtma derdindeler haftaya düğünleri varda  :y25: :y25:

melek100lü

_inci_tanem_

Boşuna ya bende eminimki boşuna burdayım tlf falan çalmıyo genel muhasebemiz çalışmıyo  :'(

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ZéynéP.SimAy

ah meleğim her tatil aynı sıkınmtı işte sinir ediyolar insanı kendileri ya geliyo ya gelmiyo kapı dahi açılmıyo ama dikiyolar bizi buralara bide bizimkiler lütfetmiş dün diyolarki yarın tatil 9da açabilrsin yarım saat geç açtım nasıl mutlu oldum anlatamam  :caca: :caca: :caca: :cildir: :cildir: :cildir:

aynen yelizcim hep boşuna duruyoruz yani ne tel çalıyo ne kapı  :caca:  :violent1: