2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

melek100lü

ZéynéP.SimAy

Günaydın melekcim  :opucuk: bayram yorucu geçti sanırım baya kendine gelemedin  :'(

yeliiiiiiiiiiizzzzzzzzzzzzzz öööööööööözzzzzzzzzzzllllllllllleeeeeeeeeeeemmm caaaaaaaaaaannnnnnnaaaaaaaaannnnnnnnn nerdesniz kızlarr  :caca: :caca: :caca:  :y25: :y25:

_inci_tanem_

Geldim şekerim geldim sesin kulahklarımda çınladı bir an kızma sen gelirim ben ;) ;)
Tünaydın kızlarr  :opucuk: :opucuk: Nasılsınız bayadır gelmedim buraya bayramdan sonra kimseler gelmemişki dün baktım kısa bir sohbet bitmiş bugünde bakmadım  :opucuk:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

melek100lü

BAYA YOCU GEÇTİ BİDE ARİFE GÜNÜ KALBİM SIKIŞTI ACİLLİK OLDUM :icon_pale: :icon_pale:

ZéynéP.SimAy

iyiyi şükürler olsun yelizcim sizi görünce daha iyi oluyoruz ama göstermiyosunuz kendinizi  :laughing7: :laughing7: evet dünde kimselr yoktu bayramda bende uğrayamadım zaten  :opucuk: bebeşin nasıl bakalım nasıldı bayramın

_inci_tanem_

geçmiş olsun melekcim :opucuk:  hayırdır neden olmuş çok yorma kendini :caca:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ZéynéP.SimAy

hayırdır inşallah meleğim ya neden noldu nasılsın şimdi ya hayırlısıyla sağlıkla bi kucağımza alaydık bebelerimizi benide grip yıkıyo sürekli 2 haftadır bende çekiyorum uğraşıyorum halada öyleyim yani  :'( :'(

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: zynpesra - 23 Ağustos , 2012, 12:08:14
iyiyi şükürler olsun yelizcim sizi görünce daha iyi oluyoruz ama göstermiyosunuz kendinizi  :laughing7: :laughing7: evet dünde kimselr yoktu bayramda bende uğrayamadım zaten  :opucuk: bebeşin nasıl bakalım nasıldı bayramın

Teşekkürler canım  :opucuk: göstermez olurmuyuz gösteriyoruz dünden beri biraz mola verdim yoksa bende siteye en çok girenler arasındayım  :love9: :love9: bayramda ben uğrayamadım evde net yok anneme gidince bir bakıp çıktım kimseler yoktu ..
Bebiş iyi ALLAH'ın iziniyle inş.kontrolümüz 5 eylülde hayırlısyla bakalım bayram sade geçti k.v falan yoktu memleketine gitti annemler ve birkaç akraba bitti gitti kar olarak dinlenmem kaldı  ;) ;) sizin nasıl geçti buğlem nasıl  :opucuk:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ZéynéP.SimAy

bizimde öyle çok yoğun geçmedi hele ilk 2 günü hep yatarak geçti diyebilirim eşimin tarafında gelen giden olmadı öyle vakit geçirdik işte sonrasında annemlere geçtik orda biraz daha yoğun ve eğlenceliydi ama bizde bol bol dinlenmiş olduk işte  :laughing7: Buğlemimde iyi şükürler olsun ne kadar yorulmadım desemde son gün falan yorulmuşum heralde pek hareketsizdi ama dünden beri iyi şükür kımıl kımıl prensesimm  :nazar:  :opucuk: :opucuk:  :love9: sen hissediyomusun hareketlerini

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: zynpesra - 23 Ağustos , 2012, 12:17:26
bizimde öyle çok yoğun geçmedi hele ilk 2 günü hep yatarak geçti diyebilirim eşimin tarafında gelen giden olmadı öyle vakit geçirdik işte sonrasında annemlere geçtik orda biraz daha yoğun ve eğlenceliydi ama bizde bol bol dinlenmiş olduk işte  :laughing7: Buğlemimde iyi şükürler olsun ne kadar yorulmadım desemde son gün falan yorulmuşum heralde pek hareketsizdi ama dünden beri iyi şükür kımıl kımıl prensesimm  :nazar:  :opucuk: :opucuk:  :love9: sen hissediyomusun hareketlerini

ben 2.günü biraz yoruldum yürüdük gideceğimiz yere ama iyi oldu sanırım bayadır yürümemiştim  :'(
Buğlemin iyi olmasına sevindim  canımm :nazar: :nazar: ne güzel hissediyosun artık hareketlerini ben hala hissedemiyorum yaa 14+5 yani 15.haftadayız ama çok nadir damar atar gibi birşey oluyo günde birkez falan yada 2 günde ama omu değilmi bilemiyorum  :dontknow: :dontknow:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

melek100lü

:BangHead: :BangHead: malesef çok yordum kendimi sonra acısı fena çıktı

ZéynéP.SimAy

odur cnm ama çok zor hissediliyo biraz az kaldı cnm tamamen hissetmene inşalllah  :amin:

ZéynéP.SimAy

Alıntı yapılan: melek100lü - 23 Ağustos , 2012, 12:24:29
:BangHead: :BangHead: malesef çok yordum kendimi sonra acısı fena çıktı

sana ayağa kalkma yasağı koyacam artık ama yapma böyle lütfenn  :caca: :caca: :caca: :caca:

nescafe

melekcimm çok  geçmiş olsunnn dikkat et kendine çok yoruyorsun sanırım sen kendini. senin de ben gibi yardım eden kimsen yok çok yoruluyorsun ama boşverr hiçbişey senden ve bebeğinden önemli değil ki kuzum yaa umarım daha iyisindir şimdi.

nescafe

yelizcim ben de sen gibiyim bugün 15. haftaya girdik ben de hiç bişe hissedemiorumm ilk gebelikte 20. haftayı bulabiliomuş hareketlerini hissetmek. olsun bebeğimiz sağlıklı olsun da. bizim de ayın 30unda kontrolümüz var heralde bu kez cinsiyetimizi öğrenirizz. ben çok kız istiyorum sağlıklı olsun tamam diorum ama içimde bi taraf da cinsiyeti de şu olaun dio rabbim hayırlısını versin herşeyin. hele etraftan da kız gibi hiç göbeğin şişmemiş dediklerinde benden mutlusu yok. bakalım inşallah haftaya öğreniriz.