2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

daha iyiyim cnm simdi
o kadar abartılacak kadar değil cok sükür böyle orası morarmıs gibi el değmiyor
agrısı böyle dün ben cok kötüydüm asıdan mı oldu yok ben mi kötüydüm bilemedim
nasıl midem bulandı basım agrıdı aksam hep yattım ateslendim dus alınca rahatladım
gece kalktıgımda kolumu uzatamıyordum simdi daha iyiyim agrıyorda
inş senin agrımaz zeynepcim kiminin hiç agrımıyormus

_nilgun_

Kızlar aşıyı tam olarak kaçıncı haftada yaptırdınız?

HASRET!M S@N@

ZéynéP.SimAy

Anladım canancım bakalım benim nasıl olacak bende psikolojik olarak kendimi etkiliyorum sanırım kötü olacak bilmem ne diye o yüzdende hep kuruyorum kafamda rahat olayım olacaksa zaten olacaktır ateş mide bulantısı acı

_nilgun_

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 09 Ağustos , 2012, 10:47:25
20+1 cnm dün yaptırdım

Teşekkürler canım. Bende 20. haftamda gideyim sağlık ocağına. İnşallah hepimiz sorunsuz atlatırız bu aşıları

ZéynéP.SimAy

daha önceden kaydın varmıydı cnm senin git kaydını yaptır onlar sana gün veriyolar zaten şu gün gel diye

nalan_brs

Günaydın kızlar sizlere de melekcim zeynepcim canancım yelizcim nilgüncüm

özlemcim çok sevindim inşallah herşey daha da yoluna girecek kız olursa ismini nazlı koyun barikim  :k06:

zeynepcim bu olduğunuz aşı ne aşısı benim dr bişey demedi hiç bana  :y25:

_inci_tanem_

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

_nilgun_

Alıntı yapılan: zynpesra - 09 Ağustos , 2012, 11:07:54
daha önceden kaydın varmıydı cnm senin git kaydını yaptır onlar sana gün veriyolar zaten şu gün gel diye

Canım ilk hamile kaldığımda ben gittim sağlık ocağına. Bilgilerimi aldılar, aşı zamanını söylemişlerdi ama ben unutmuştum.. Hamile olmadan önce her ay arayan doktor hamile olduğumu bildirdikten sonra aramaz sormaz oldu :)

_nilgun_

ZéynéP.SimAy

Günaydın nalancım  :opucuk: canım tetenoz aşısı bu doktorunnda belirtmesi gerekirdi sana bunu sağlık ocağına kayıt yaptırman gerekiyo ordaki ebe seni yönlendiriyo zaten şu gün gel diye sende 19 haftalık olmuşsun haftaya falanda yaptırman gerekir  yani bence bir an önce kayıt yaptır sağlık ocağına  :icon_thumright:

ZéynéP.SimAy

Alıntı yapılan: _nilgun_ - 09 Ağustos , 2012, 11:11:28
Alıntı yapılan: zynpesra - 09 Ağustos , 2012, 11:07:54

Canım ilk hamile kaldığımda ben gittim sağlık ocağına. Bilgilerimi aldılar, aşı zamanını söylemişlerdi ama ben unutmuştum.. Hamile olmadan önce her ay arayan doktor hamile olduğumu bildirdikten sonra aramaz sormaz oldu :)

anladım cnm o zmn müsait bi zmn gitti öğren tekrar gününü  :icon_thumright:

nalan_brs

tmmdır zeynepcim sağolasın ben bi ağırlık vereyim bu konuya iğneden accık korksamda   :icon_pale: elimiz mahkum yaptıracaz artık

nalan_brs

ayy benim bu arada ilk defa dün akşam ayaklarım şişti  :honk: davul gibi oldular desem yeri.erken değil mi daha ya sizlerinde başladı mı şişmeye bi yerleriniz ( göbişler haricinde )  :k06:

ZéynéP.SimAy

şişiyo cnm benime bayadır ayaklarım bacaklarım şişiyo süreklii  :caca: