2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 01 Ağustos , 2012, 10:25:12
bana yapılmadı o testler doktorum bizim için ense kalınlıgı cok önemli dedi baktı ikisininde cok güzel dedi korkma inş bundan sonrada birsey olmaz dedi cnm
gelişiminden anlıyor doktorlar inş seninde hersey güzel gider
ya kızlar benm karnım daha cıkmadı normal mi
bebeklerim iyidir değil mi

Hayırlısı inşallah canım ALLAH'ın iziniyle bizde güzel sonuçlar alacağız inşallah  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ZéynéP.SimAy

yelizcim inşallah sorunsuz geçecek Allah yardımcın olsun içini ferah tut  :opucuk:  :amin:

canancım benimde kıyafete göre çıkıyo ya bazılarında yokmuş gibi görünüyo bazılarında da kocaman görünüyo enterasan yanii  :icon_scratch: :icon_scratch:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: zynpesra - 01 Ağustos , 2012, 10:31:56
yelizcim inşallah sorunsuz geçecek Allah yardımcın olsun içini ferah tut  :opucuk:  :amin:

canancım benimde kıyafete göre çıkıyo ya bazılarında yokmuş gibi görünüyo bazılarında da kocaman görünüyo enterasan yanii  :icon_scratch: :icon_scratch:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

sukeyna

kızlar hamileyken aşı olcak mıyız, bi kaç internet sitesinde gördüm ama doktorum henüz birşey demedi bana  :icon_scratch:

melek100lü

Alıntı yapılan: sukeyna - 01 Ağustos , 2012, 10:56:04
kızlar hamileyken aşı olcak mıyız, bi kaç internet sitesinde gördüm ama doktorum henüz birşey demedi bana  :icon_scratch:

günaydın canım evet oluyorsun tetenoz aşı  20. haftalarda oluyor canım  :opucuk:

ZéynéP.SimAy

evet cnm aşını olacaksın bunun içinde sağlık ocağına kayıt olman gerekiyo onlar sana tarih veriyolar sende o verdikleri tarihi doktoruna sor bir kere ama

HASRET!M S@N@

cnm zamanı gelmediği için dememiştir
ben bu kontrolden sonra vurulacagım

ZéynéP.SimAy

bende kontorlden önce vurulacam ama tamda kımıldamadı o zmna kadar kımıldamazsa yani çok hissetmezsem yaptırmam ben  :dontknow:

sukeyna

sağlık ocağında kaydım var, orada ki hemşire 20. haftada gel demişti demek ki aşı içinmiş  :icon_thumright:

sukeyna

Alıntı yapılan: zynpesra - 01 Ağustos , 2012, 11:04:41
bende kontorlden önce vurulacam ama tamda kımıldamadı o zmna kadar kımıldamazsa yani çok hissetmezsem yaptırmam ben  :dontknow:
Kımıldamayınca olmuyormuymuş aşı  :dontknow:

ZéynéP.SimAy

evet cnm kımıldadığını tam hissettiğinde vurulmayı tavsiye ediyorlar yani benimkide kımıldıyo ama tam net hissedemiyorum ben şuan o sebeple kararsızım o zmna kadar ne olur bilmiyorum  :dontknow:

sukeyna

anladım canım, sadece tetanoz aşısı mı vuruyorlar hamileyken başka aşı yok mu ::)

ZéynéP.SimAy

evet sadece tetonoz vuruyolar cnm bide 2 tane vuruluyomuş ayrı zmnda sanırım  :dontknow:

sukeyna

senin profilindeki kız çok tatlı canımcım ya, inşallah senin kızın da öyle olur :))
Alışverişe her çıktığımda gözüm kız kıyafetlerine gidiyo ama alamıyorumm, erkekler için hiç çeşit yook :-[

ZéynéP.SimAy

bende bayılıyorum o fıstığa Rabbim nazarlardan korusun onuda  :nazar: :nazar: inşallah benim meleğimde güzeller güzeli olacakk  :k06: :k06:  :amin: :amin: ya evet erkeğe çok tercih olmuyo kız kıyafetlerine bayılıyo insan almaya kalksam görüdüğüm herşeyi alacak gibiyim  :k06: :k06: ama olsun kıyafet şu bu bahane onlar sağlıklı olsunlarda hepsi birbirinden tatlı olacaktır  :k06: :k06:  :amin: