2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

melek100lü

BEN VAZALİNLE  ARADA TATLI BADEM YAĞI KULLANDIM

HİÇ ÖYLE DERİN ÇATLAKLARIM OLMADI  :dontknow: :dontknow:

BİDE BENİM 3. BEBEĞİM VÜCUDUNUZU DEVAMLI NEMLİ TUTUN KURUMASIN

ZéynéP.SimAy

BEnde sadece vazelin kullanıyorum ve şükür şuanlık bişeyim yokk  :nazar:

RüZgAr GüLü

:wave: S.A  kızlar biz geldik oğulcuğumla kız anneleri şöyle yer açında yanınıza kıvrılalım  :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

_inci_tanem_

KIZLAR AKLIMA TAKILAN BİR KONUDA FİKİRLERİNİZİ BEKLİYORUM ALLAH NASİP EDERSE YARIN 12.HAFTAMIZA GİRECEĞİZ İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin:
İKİ GÜNDÜR BİR OLAY DİKKATİMİ ÇEKİYO SABAHLARI ÇAMAŞIRIMI DEĞİŞTİRİYORUM SONRA LAVOBAYA GİRDİĞİMDE İP GİBİ AMA BÖYLE YARIM KÜRDAN DİYİM O BOYDA KOYU SARI YADA ÇOK AÇIK KAHVE GİBİ BİRŞEY GÖRÜYORUM AMA GÜN İÇİNDE ALLAHA ŞÜKÜR AKINTIM NORMAL RENKTE GELİYO AKLIM KARIŞTI  :y25: BİRDE CRONENE JEL KULLANIYORUM PROGESTAN İÇEREN  :'( BİR SORUNMU VAR ACABA NİYE BÖYLE BİRŞEY OLUYO KORKTUM BİRŞEY OLSA O KADARLA KALMAZ DİMİ ALLAHIM İNŞALLAH BEBEĞİMİ HAYIRLISIYLA BAĞIŞLAR SAĞ SALİM KAVUŞURUZ :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

sukeyna

badem yağını bende duymuştum onu deniyim bari, çok canımı sıktı bu çatlaklar çook, bide benim bildiğim çatlak beyaz renkte olur, benimkiler kırmıxzı :dontknow:

sukeyna

Alıntı yapılan: yyeeliz - 27 Temmuz , 2012, 11:33:05
KIZLAR AKLIMA TAKILAN BİR KONUDA FİKİRLERİNİZİ BEKLİYORUM ALLAH NASİP EDERSE YARIN 12.HAFTAMIZA GİRECEĞİZ İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin:
İKİ GÜNDÜR BİR OLAY DİKKATİMİ ÇEKİYO SABAHLARI ÇAMAŞIRIMI DEĞİŞTİRİYORUM SONRA LAVOBAYA GİRDİĞİMDE İP GİBİ AMA BÖYLE YARIM KÜRDAN DİYİM O BOYDA KOYU SARI YADA ÇOK AÇIK KAHVE GİBİ BİRŞEY GÖRÜYORUM AMA GÜN İÇİNDE ALLAHA ŞÜKÜR AKINTIM NORMAL RENKTE GELİYO AKLIM KARIŞTI  :y25: BİRDE CRONENE JEL KULLANIYORUM PROGESTAN İÇEREN  :'( BİR SORUNMU VAR ACABA NİYE BÖYLE BİRŞEY OLUYO KORKTUM BİRŞEY OLSA O KADARLA KALMAZ DİMİ ALLAHIM İNŞALLAH BEBEĞİMİ HAYIRLISIYLA BAĞIŞLAR SAĞ SALİM KAVUŞURUZ :amin: :amin: :amin:

Yelizcim bende jelden oluyordur, benim de hala devam ediyo jeli bırakalı bir hafta oldu halbuki

RüZgAr GüLü

Bu arada teyzeleri biz bugün tam beşinci ayımıza girmiş bulunuyoruz  :occasion14: .. vede hiç çatlağım olmadı şimdiye kadar bişiyde kullanmadım yani ama başlıycam vazelin kullanmaya ne olur ne olmaz yani :D     ay bide göbüşüm çıkmış ama sivri ya görenler gülüyo ne biçim hamile göbeği diyorlar sivri  sivri  :D:D:D

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: sukeyna - 27 Temmuz , 2012, 11:36:45
Alıntı yapılan: yyeeliz - 27 Temmuz , 2012, 11:33:05

Yelizcim bende jelden oluyordur, benim de hala devam ediyo jeli bırakalı bir hafta oldu halbuki

HIMMM İNŞALLAH ÖYLEDİR CANIM YA CANIM SIKILDI VALLA  :'( :'( :'(
DR.AMA BEN JELİ HALA KULLANIYORUM  :y25: :y25:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ZéynéP.SimAy

Hoşgeldiin rüzgar gülüü  :opucuk: :opucuk: hayırdır noluyor yanımıza kıvrılmalar falan daha ortada söz yok nişan yookk  :k06: :k06:

sukeyna

Alıntı yapılan: RüZgAr GüLü - 27 Temmuz , 2012, 11:37:12
Bu arada teyzeleri biz bugün tam beşinci ayımıza girmiş bulunuyoruz  :occasion14: .. vede hiç çatlağım olmadı şimdiye kadar bişiyde kullanmadım yani ama başlıycam vazelin kullanmaya ne olur ne olmaz yani :D     ay bide göbüşüm çıkmış ama sivri ya görenler gülüyo ne biçim hamile göbeği diyorlar sivri  sivri  :D:D:D
maşallah canım.. erkek bebekte sivri olur annenin karnı derler :k06:

ZéynéP.SimAy

Yelizcim endişe etme inşallah yoktur bişeyin ama kontrolün yakın zamandaydı sorarsın doktoruna ama jeldendir büyük ihtimalle  :dontknow: :dontknow:

ZéynéP.SimAy

evet evet erkek bebek sivri olur öne doğru büyür gideeerr  :ehi: :ehi:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: zynpesra - 27 Temmuz , 2012, 11:40:47
Yelizcim endişe etme inşallah yoktur bişeyin ama kontrolün yakın zamandaydı sorarsın doktoruna ama jeldendir büyük ihtimalle  :dontknow: :dontknow:

AMİNNNNN İNŞALLAH CANIM BİR PROBLEM YOKTUR BU MUBAREK GÜNLERDE BİRAZ DAHA BEKLİCEM KONRTOLÜM ÖNÜMÜZDEKİ PERŞEMBE HAYIRLISIYLA GELSEK O GÜNE İNŞALLAH GÜZEL ŞEYLER DUYARIM :amin: :amin: :amin:  DÜN GÖRDÜM ALDIRIŞ ETMEDİM BUGÜNDE GÖRÜNCE AÇIKCASI ENDİŞELENDİM  :'( :'( :'(

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

RüZgAr GüLü

Alıntı yapılan: zynpesra - 27 Temmuz , 2012, 11:39:27
Hoşgeldiin rüzgar gülüü  :opucuk: :opucuk: hayırdır noluyor yanımıza kıvrılmalar falan daha ortada söz yok nişan yookk  :k06: :k06:
:k06: hoş bulduk buğlemin annesi kızınız nasıl iyimi benim oğlum bugün hiç durmuyo  valla izin verirsen buğlemle bi parka gitsinler bi mahsuru yoksa  :D:D:D:D:D

RüZgAr GüLü

Alıntı yapılan: sukeyna - 27 Temmuz , 2012, 11:39:43
Alıntı yapılan: RüZgAr GüLü - 27 Temmuz , 2012, 11:37:12
maşallah canım.. erkek bebekte sivri olur annenin karnı derler :k06:
AY EVET YA ÖYLE DİYORLAR NASIL OLACAKA ÇOK MERAK EDİYORUM ŞİMDİDEN BÖYLEYSEE :::D:D))