2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

_inci_tanem_

Günaydın Yağız'ın şeker annesi  :opucuk:
ALLAH'a hamd iyiyiz bebeşimde iyidir ALLAH'ın iziniyle inşallah :amin: :amin: :amin:
Siz nasılsınız yağız efe nasıl  :opucuk: :opucuk:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ZéynéP.SimAy

Bizde kızımla iyiyiz şükürler olsun karnım baya büyümüş bugün onu farkettim birden mutlu oldumm  :muzz: :muzz: :muzz: siz nasılsınız bakalım yelizim meleğimm  :opucuk: :opucuk:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: zynpesra - 27 Temmuz , 2012, 09:36:29
Bizde kızımla iyiyiz şükürler olsun karnım baya büyümüş bugün onu farkettim birden mutlu oldumm  :muzz: :muzz: :muzz: siz nasılsınız bakalım yelizim meleğimm  :opucuk: :opucuk:

Maşallah Buğlem'e  :nazar: :nazar: Kocaman oluyo günden güne annesi  :opucuk:
Benim bile artık RABBİM'e şükür belirmeye başladı göbüşüm ALLAH'ıma binlerce kez hamd olsun  :amin: :amin: (ama kiloda artış yok  ;) )
Bİzde yarın ALLAH nasip ederse 11 haftamızı doldurup 12.haftaya giricez  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ZéynéP.SimAy

evet teyzoşu büyüyoo şükürler olsun  :nazar:  :opucuk: :opucuk: belirir tabi cnmö maşallah sende 3 aylık oluyosun Allah sağlık sıhhat versinde teker teker alalım kucağımıza inşallahh  :amin: :amin: bu arada ben buğlem ismine baya alıştım artık milletde alıştı anlaşılan değişmeyecek  :k06: :k06:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: zynpesra - 27 Temmuz , 2012, 09:42:59
evet teyzoşu büyüyoo şükürler olsun  :nazar:  :opucuk: :opucuk: belirir tabi cnmö maşallah sende 3 aylık oluyosun Allah sağlık sıhhat versinde teker teker alalım kucağımıza inşallahh  :amin: :amin: bu arada ben buğlem ismine baya alıştım artık milletde alıştı anlaşılan değişmeyecek  :k06: :k06:
[/quote

:amin: :amin: :amin:

ALLAH'a şükürler olsun canım evet 3.aymızdayız  :amin: :amin: :amin:
RABBİM yavrularımıza sağ salim kavuşmayı nasip etsin inşallah :amin: :amin: :amin:
Güzel ama buğlem ismi canım...Bizimde cinsiyetimiz belli olsun sağlıkla hayırlısıyla bizimde isimlerimiz belli ama daha söyleyemiyoruz  ;) ;)

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

melek100lü

:nazar: :amin: çok şükür oğluşumda bende çok iyiyiz  :amin: :nazar:

gece ara ara uyanıyoruz  kasık ağrılarıyla  :'(  krem sürüp

masaj yapıyoruz sonra yatıyoruz  :tongue3:  paşam uyanınca ilgi

istiyor  :laughing7:  varlığını hissettiriyor artık  ;D  maaşallah tosunuma  :nazar:

:nazar:  Yelizcim baya büyüdünüz sizde maaşallah  :nazar:

Zaman ne çabuk geçiyor değilmi  :tongue3:  gerçi ömrümüzden ömür

gidiyorda  :suclu: çok şükür geride kalıcak endişe ettiğimiz günler :amin:

:nazar: Zeynepcim sizede kocaman maaşallah  :nazar: prenses varlığını

belli etmeye başladı  :opucuk: ayyy ne tatlı olcaklar kimbilir

Rabbim kazasız belasız vaktinde doğurmak nasip etsin hepimize

:nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar:

ZéynéP.SimAy

Alıntı yapılan: yyeeliz - 27 Temmuz , 2012, 09:52:45
[/quote

RABBİM yavrularımıza sağ salim kavuşmayı nasip etsin inşallah :amin: :amin: :amin:
Güzel ama buğlem ismi canım...Bizimde cinsiyetimiz belli olsun sağlıkla hayırlısıyla bizimde isimlerimiz belli ama daha söyleyemiyoruz  ;) ;)

Amin canım inşallah  :amin: :amin: olur cnm o zmnlar sabırsızlıkla geçiyo ama öğrendikten sonra herşey değişiyo sanki daha bi yakın oluyosun ona Rabbim ayırmasın bizi onlardann  :amin: :amin: :amin:

ZéynéP.SimAy

Bende oluyo bu kasık ağrıları dünde sağ tarafım ağrıdı ama kasık değil daga yukarısıydı ama gaz sıkışması falanda olabilir diye düşündüm  :dontknow: :dontknow: evet cnm göbek olarak hissettiriyo sağolsun cadı kızımm  :opucuk:  :nazar: ay evet doğduğu gün nasıl olacak nedye benzeyecek çok merak ediyorum çookk  :k06: :k06:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: zynpesra - 27 Temmuz , 2012, 10:07:34
Alıntı yapılan: yyeeliz - 27 Temmuz , 2012, 09:52:45
[/quote

Amin canım inşallah  :amin: :amin: olur cnm o zmnlar sabırsızlıkla geçiyo ama öğrendikten sonra herşey değişiyo sanki daha bi yakın oluyosun ona Rabbim ayırmasın bizi onlardann  :amin: :amin: :amin:

aminnnnnnnnnnnnnn  :amin: :amin: :amin: canım RABBİM sağ salim hayırlısıyla kavuşmamızı kokusunu duymayı nasip eder inşallah hepimize  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

melek100lü

BEN KORKUYORUM AÇIKCASI  KASIK AĞRILARINDAN  :sad1: :sad1:

HEP RÜYAMDA ERKEN DOĞUM YAPIYORUM  SONRADA AĞLAYARAK UYANIYORUM :y25:

BENİM BEBEĞİM ÇOK KÜÇÜK YAŞAYAMAZ DİYE  BAĞIRIYORUM  :crybaby2: :crybaby2:

ALLAH KORUSUN MİNİKLERİMİZİ YARABBİM VAKTİNDE DOĞSUNLAR  :amin: :amin:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: melek100lü - 27 Temmuz , 2012, 10:01:41
:nazar: :amin: çok şükür oğluşumda bende çok iyiyiz  :amin: :nazar:

gece ara ara uyanıyoruz  kasık ağrılarıyla  :'(  krem sürüp

masaj yapıyoruz sonra yatıyoruz  :tongue3:  paşam uyanınca ilgi

istiyor  :laughing7:  varlığını hissettiriyor artık  ;D  maaşallah tosunuma  :nazar:

:nazar:  Yelizcim baya büyüdünüz sizde maaşallah  :nazar:

Zaman ne çabuk geçiyor değilmi  :tongue3:  gerçi ömrümüzden ömür

gidiyorda  :suclu: çok şükür geride kalıcak endişe ettiğimiz günler :amin:

:nazar: Zeynepcim sizede kocaman maaşallah  :nazar: prenses varlığını

belli etmeye başladı  :opucuk: ayyy ne tatlı olcaklar kimbilir

Rabbim kazasız belasız vaktinde doğurmak nasip etsin hepimize

:nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar:

:amin: :amin: :amin: :amin:
bazen zaman geçmiyo gibi geliyo meleğim ama bakıyorum RABBİM'e şükür 12 haftaya giriyoruz yarın RABBİM hayırlısıyla sağ slaim sonuna kadar gitmeyi sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah sağlıkla hayırlısıyla :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

sukeyna

Günaydın kızlar , dün fark ettim de kalçamın yanlarında çatlak olmuş sanki, kırmızı kırmızı çizgiler var, sizce ne olabilir?

ZéynéP.SimAy

Alıntı yapılan: melek100lü - 27 Temmuz , 2012, 10:17:38
BEN KORKUYORUM AÇIKCASI  KASIK AĞRILARINDAN  :sad1: :sad1:

HEP RÜYAMDA ERKEN DOĞUM YAPIYORUM  SONRADA AĞLAYARAK UYANIYORUM :y25:

BENİM BEBEĞİM ÇOK KÜÇÜK YAŞAYAMAZ DİYE  BAĞIRIYORUM  :crybaby2: :crybaby2:

ALLAH KORUSUN MİNİKLERİMİZİ YARABBİM VAKTİNDE DOĞSUNLAR  :amin: :amin:

o korku bende de var canım Allahım hayırlısını bilir İnşallah yaşamayız kötü şeyler  :amin: :amin:

ZéynéP.SimAy

Alıntı yapılan: sukeyna - 27 Temmuz , 2012, 10:22:11
Günaydın kızlar , dün fark ettim de kalçamın yanlarında çatlak olmuş sanki, kırmızı kırmızı çizgiler var, sizce ne olabilir?

canım çatlıyosun demekki inşallah çoğalmaz heryerinde olmaz krem kullan belki önlersin birazda olsa :icon_scratch:

sukeyna

ama ben en başından beri pregnecare die bi krem var doktorun verdiği onu kullanıyodum, çok kötü olmuş psikolojim bozuldu :(( başka ne kullanabilirim ki ::)