2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: moonlight - 21 Temmuz , 2012, 12:39:14
Alıntı yapılan: melek100lü - 21 Temmuz , 2012, 12:36:51
bitanem öncelikle hayırlısını dileyelim  :opucuk:

biz en kötüsüne hazırlıyalım kendimizi  :aferin:

gelirse süpriz olsun inşallah gelir miniğimiz  :amin: :amin:

gelmezsede  vardır bundada hayır deriz yolumuza devam ederiz  :opucuk:

aynen öyle meleğim olmayınca üzülmüyorum artık elbet vardır hayır ama artık olmasını sabırsızlıkla bekliyorum benimde meleğim gelsin bizimde hayatımızı değiştirsin hep önceliğimiz o olsun istiyorum  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Güzel ALLAH'ım tez vakitte hayırlısıyal sağlıkla gönlüne göre versin canım :amin: :amin: :amin:
RABBİM kimseye özendirmeden boynunu büktürmeden önce göbüşü sonra kucağını doldursun inşallah :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

melek100lü

ben hamileyim ve oruç tutmuyorum  :-[

rabbim affetsin  :amin:

çünkü oğluşumu  düşünmek zorundayım  :honk:

onu susuz bırakırsan  hayatı  riskke girebilir  :-\

ALLAH KORUSUN  :amin: :amin: :amin:

Rain.

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: Rain. - 21 Temmuz , 2012, 12:40:32
kızlar bişi sorcam hamile olupda oruç tutmayan varmıı
canım ben tutmuyorum dr.izin vermedi zaten  :-\

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

CAN TANEM

Alıntı yapılan: melek100lü - 21 Temmuz , 2012, 12:42:34
:cildir: :cildir: ama böyle üzülmeye başlarsan olmaz ama  :cildir: :cildir:

tamammı  :caca: :caca: :caca:  kızdırma beni  :cussing: :cussing: :cussing:  ağlamak yok

bütün kalbimle dua ediyorum inşallah bayrama karnında bebeğinle girersin hayırlısıyla inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Tamam tamam kızma bak gülüyorum  :D

Duların ve temennilerin için çok sağol cnm Rabbim ayrdım etsin bu yolda bekleyen herkese  :amin:

Rain.

ne kadarlık gebesın yelizcim bende tutmuyorum o yüzden sordum ama içim rahat degilll

CAN TANEM

Alıntı yapılan: yyeeliz - 21 Temmuz , 2012, 12:44:10
Alıntı yapılan: moonlight - 21 Temmuz , 2012, 12:39:14
Alıntı yapılan: melek100lü - 21 Temmuz , 2012, 12:36:51
bitanem öncelikle hayırlısını dileyelim  :opucuk:

biz en kötüsüne hazırlıyalım kendimizi  :aferin:

gelirse süpriz olsun inşallah gelir miniğimiz  :amin: :amin:

gelmezsede  vardır bundada hayır deriz yolumuza devam ederiz  :opucuk:

aynen öyle meleğim olmayınca üzülmüyorum artık elbet vardır hayır ama artık olmasını sabırsızlıkla bekliyorum benimde meleğim gelsin bizimde hayatımızı değiştirsin hep önceliğimiz o olsun istiyorum  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Güzel ALLAH'ım tez vakitte hayırlısıyal sağlıkla gönlüne göre versin canım :amin: :amin: :amin:
RABBİM kimseye özendirmeden boynunu büktürmeden önce göbüşü sonra kucağını doldursun inşallah :amin: :amin:

amin canım benim inşallah  :amin: :amin:

melek100lü

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: Rain. - 21 Temmuz , 2012, 12:47:12
ne kadarlık gebesın yelizcim bende tutmuyorum o yüzden sordum ama içim rahat degilll

10 haftalık olduk canım ALLAH'a  şükürler olsun  :amin: :amin:  :amin:
Ramazandan bir gün önce dr.gittim oruç yok dedi benim zaten kan sulandırı iğnem falan var 8 civarı ama dr.gebelikte orucu önermiyolar bebek susuz kalmaması için biliyosun oruç saatide çok uzun 17 saat
Sen ne kadarlık gebesin için rahat olsun canım yapacak birşey yok bebekler sağlıklı olsun yeterki   :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

RüZgAr GüLü

.S A kızlar nasılsınız  :opucuk:  RABBİM sağlık sıhhatimizi daim ederse ben tutuyorum orucumu kızlar ALLAHın izniyle bişiy olmaz RABBİMİZ onları bizden daha iyi korur emin olun  :amin: :amin:      bitanecik oğluşumla beraber tutuyoruz :binkybaby: :binkybaby:     sahurdada bol bol meyve sebze yoğurt süt tüketiyoruz ...  :nazar:

ZéynéP.SimAy

Ya bu dünyada herşey bize sunulan imtihanlar biz bundan geçebiliyoruz yada geçemiyoruz hepsini diğer tarafta görecez RAbbim kaldıramayacağımız yükler vermesin her acının yeri farklı ama bebek çok aha farklı biliyorum etrafımda da o kadar çokki bununla sınanan arkadaşım birisi 7 yılın sonunda en son tüp bebek tedavisiyle bebk sahibi oldu ve kızını bir görseniz sanki nurlu doğdu kız o kadar beklemesine değdi diğer arkdaşımda 8 yıldır bekliyor ve hala olmuyor denediği hiç bişeyde olmadı tutmadı akrabama bebeğin olmayacak menopaza girdin dediler kız şuan 5 aylık hamile yani Rabbimin bi hikmeti vardır her Şerde de bir hayrı avrdır Allahım bu mübarek günlerde yüzünüzü güldürsün inşallah canım  :amin: :amin: :amin:

ZéynéP.SimAy

Yani bende tutmuyorum çünkü kendime güvenim yok aç kalır kalmaz başım dönüyo kendimden geçiyorum Allahım affetsin ama tutamam ben çünkü çok uuzn bu sıcaklarda yarım saaat su içmesem kendimi kötü hissediyorum acaba suyuna bişey olurmu falan diye  :dontknow: :dontknow:

Rain.

bende 6 cı haftama girdim canım içim rahat etti saol yhaa akıntım çok car sanırım mantar veya enfeksiyonum var doktr ne verıo yelizcim ilaç verıyomu

melek100lü

KIZLAR BEN KAÇTIM  :opucuk:

KENDİNİZE İYİ BAKIN

RABBİM ORUÇ TUTANLARA KOLAYLIK VERSİN

İBADETLERİNİ    DUALARINI  KABUL ETSİN  :amin: :amin:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: RüZgAr GüLü - 21 Temmuz , 2012, 12:50:14
.S A kızlar nasılsınız  :opucuk:  RABBİM sağlık sıhhatimizi daim ederse ben tutuyorum orucumu kızlar ALLAHın izniyle bişiy olmaz RABBİMİZ onları bizden daha iyi korur emin olun  :amin: :amin:      bitanecik oğluşumla beraber tutuyoruz :binkybaby: :binkybaby:     sahurdada bol bol meyve sebze yoğurt süt tüketiyoruz ...  :nazar:
A.s canım ama bence o kadar saat susuz kalmak iyi değil ama senin bileceğin şey tabiki ALLAH'a emanet bebişlerimiz ama biz tedbir'ia alalım takdir ALLAH'a kalsın RABBİM hepimizin yavrusunu korusun inşallah :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına