2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

melek100lü

:love9: özlemcim iyi olmanıza ç.ok sevindim tatlım :opucuk:

hadi biran önce iyleşinde gelin artık aramıza test sonucu nezaman çıkacak inşallah oda iyi çıkar çok öpüyorum
ikinizide ALLAH A EMANET OLUN  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ZéynéP.SimAy

Özlemimmmmm canımmmmm çokk sevindim iyi olmanızaaa  :love9: :love9:  :opucuk: :opucuk: :opucuk: Allah yardımcın olsun canım  benimmm  :amin: :amin:

redice

Alıntı yapılan: yyeeliz - 24 Temmuz , 2012, 15:35:33
Merhaba canım
ALLAH'a hamd olsun iyiyiz :amin:
Siz nasılsınız ?? bakalım ohhh kocamna olmuşsunuz maşallah cinsiyet öğreneceksiniz  :nazar:
Daha erken öğrenenler var senin bıdık gizledimi kendini  ;)

Saol Yeliz tşk ederim.  biz iyiyiz çok şükür gerçi bir ay oldu dr a gitmeyeli cinsiyetini erkek demişti bir ay önce randevum cumartesi hayırlısıyla öğrencez inşallah

redice

Alıntı yapılan: melek100lü - 26 Temmuz , 2012, 15:29:15

hadi biran önce iyleşinde gelin artık aramıza test sonucu nezaman çıkacak inşallah oda iyi çıkar çok öpüyorum

Melek nasılsın

senin oğluş tekmeliyomu ilk nezman kımıldadı ya bende ufak tefek kıpırdılar oluyo ama onlar bebeğin hareketkerimidir acaba sen bilirsin

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: redice - 26 Temmuz , 2012, 17:28:29
Merhaba canım
Siz nasılsınız ?? bakalım ohhh kocamna olmuşsunuz maşallah cinsiyet öğreneceksiniz  :nazar:

Saol Yeliz tşk ederim.  biz iyiyiz çok şükür gerçi bir ay oldu dr a gitmeyeli cinsiyetini erkek demişti bir ay önce randevum cumartesi hayırlısıyla öğrencez inşallah

ayyy bebişini görmene az kalmış ne güzel :hello2: :hello2:
Maşallah ona :nazar: :nazar: Hayırlı sağlıklı olsun sağ salim kucağımıza alalım da :amin:  cinsiyet farketmez  :love9:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

melek100lü

Alıntı yapılan: redice - 26 Temmuz , 2012, 17:29:49

Melek nasılsın

senin oğluş tekmeliyomu ilk nezman kımıldadı ya bende ufak tefek kıpırdılar oluyo ama onlar bebeğin hareketkerimidir acaba sen bilirsin

:nazar: :amin: BEN ÇOK ŞÜKÜR İYİYİM CANIM OĞLUŞUMDA İYİ  :nazar: :amin:

SEN NASILSIN CANIM  :opucuk: BEN 16 HAFTALIKKEN ARA ARA HİSSEDİYORDUM

20. HAFTADA DAHADA NETLEŞTİ  ŞİMDİ SIKSIK TEKMELİYOR ARTIK  :nazar:

redice

Alıntı yapılan: yyeeliz - 26 Temmuz , 2012, 17:32:25
Merhaba canım

Maşallah ona :nazar: :nazar: Hayırlı sağlıklı olsun sağ salim kucağımıza alalım da :amin:  cinsiyet farketmez  :love9:

amin saolasın inşallah hepimiz  de alalaım bebeklerimizi kucağımıza

redice

Alıntı yapılan: melek100lü - 26 Temmuz , 2012, 17:37:32
Alıntı yapılan: redice - 26 Temmuz , 2012, 17:29:49

Melek nasılsın

:nazar: :amin: BEN ÇOK ŞÜKÜR İYİYİM CANIM OĞLUŞUMDA İYİ  :nazar: :amin:

SEN NASILSIN CANIM  :opucuk: BEN 16 HAFTALIKKEN ARA ARA HİSSEDİYORDUM

20. HAFTADA DAHADA NETLEŞTİ  ŞİMDİ SIKSIK TEKMELİYOR ARTIK  :nazar:

ooo annesinin kuzusu maşallah
çok şükür iim ben ultrasonda görmeyi sabırsızlıkla bekliyorum çok özledim yawrumu :(

redice

Alıntı yapılan: zynpesra - 26 Temmuz , 2012, 14:00:48
Melekcim öyle hazırda olmaz yani burda millet ters karşılar birazz  :icon_scratch: ya haklısın sevaptır ama gerçekten hem yemek yapmak hem temzilik yapmak yemek sonrası tekrar gezinmek çaymış bilmem neymiş yani kaldıramam diye düşünüyorum  :dontknow:

sorma canancım o zmn kimseyde gitmeyelim diyo ya gitmek zorunda değiliz ama gittiğimiz herkes evde oturan kişiler akşama kadar halleder dururlar ben öylemiyim dün kendi gördü ayaklarımın halini sonra bişey diyemedi zaten ya annemler de falan sıkıntım olmaz tabi onlarla yapar yeriz de onun akrabalarına falan nasıl hazırlancam bilmiyorum bi pazarları yapabilirim toplu bi kaç aile alıp öyle yaparım en olmadığında yani  :dontknow: :dontknow:

Zeynep sen ve özlemin sıkıntılı sanırım hamilelik ve iş,eş... Allah yardımcınız olsun inşallah  hem gebelik hem başka sıkıntılar yorucu oluyodur umarım en kısa sürede rahatlarsınız.

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: redice - 26 Temmuz , 2012, 17:43:57
Alıntı yapılan: yyeeliz - 26 Temmuz , 2012, 17:32:25
Merhaba canım

amin saolasın inşallah hepimiz  de alalaım bebeklerimizi kucağımıza

:amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ZéynéP.SimAy

Alıntı yapılan: redice - 26 Temmuz , 2012, 17:49:18
Alıntı yapılan: zynpesra - 26 Temmuz , 2012, 14:00:48
Melekcim öyle hazırda olmaz yani burda millet ters karşılar birazz  :icon_scratch: ya haklısın sevaptır ama gerçekten hem yemek yapmak hem temzilik yapmak yemek sonrası tekrar gezinmek çaymış bilmem neymiş yani kaldıramam diye düşünüyorum  :dontknow:

sorma canancım o zmn kimseyde gitmeyelim diyo ya gitmek zorunda değiliz ama gittiğimiz herkes evde oturan kişiler akşama kadar halleder dururlar ben öylemiyim dün kendi gördü ayaklarımın halini sonra bişey diyemedi zaten ya annemler de falan sıkıntım olmaz tabi onlarla yapar yeriz de onun akrabalarına falan nasıl hazırlancam bilmiyorum bi pazarları yapabilirim toplu bi kaç aile alıp öyle yaparım en olmadığında yani  :dontknow: :dontknow:

Zeynep sen ve özlemin sıkıntılı sanırım hamilelik ve iş,eş... Allah yardımcınız olsun inşallah  hem gebelik hem başka sıkıntılar yorucu oluyodur umarım en kısa sürede rahatlarsınız.

Yok cnm benim öyle büyük bi sıkıntım yokta şükür şişmelerim başladı bu sebeple iş güç sıkıntı oluyo tabi eşimde biraz bu konuda anlayışsızlık yapar gbi oluyo ama çözeriz bi şekilde inşallahh  :amin:  :opucuk:

ZéynéP.SimAy

Günayyddddddddıııııııııııınnnnnnnnnnnnnnn güzell bebeklerinn güzel anneeelerrriiiiiiiiiiiiiii  :opucuk: :opucuk:  :muzz: :muzz: :muzz:  :flowers: :flowers: :flowers:

_inci_tanem_

Sanada günaydın güzel prenses'in güzel annesi  :opucuk: Nasılsın ??

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

melek100lü

:love9: Günaydın şekerler  :opucuk:  şeker kızların şeker bebişleri  ;D :love9:

yerim ben o şekerleri  :hungry: :hungry: :hungry:   nasılsınız bakiim bu sabah  :opucuk:

:nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar:

sym_38

Günaydın canım ben iyi sayılırım bu sabah bulantım çoktu kustum güne kötü başladım  :crybaby2:
Sen nasılsın?  :flowers: