2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

RüZgAr GüLü

Alıntı yapılan: nalan_brs - 11 Temmuz , 2012, 18:13:16
Alıntı yapılan: RüZgAr GüLü - 11 Temmuz , 2012, 18:00:59
ayyy anam ben yine geri kaldım sohbetten :))) yazıp kaçmışım sanki :D kızlar vallahi benim oğluşum çok nazlı 2 günde bir kıpırdıyor yaaa hasret bırakıyo beni kıpraşmalarına :)) 17+5 olduk biz :) teyzeleri ;)

:nazar:Maşallah :nazar: bizde 15+2 olduk :) ama hala göstermedi kendini kuzum. :binkybaby: Salı günü dr. randevum var inşallah görürüz hayırlısıyla :amin:
erkekse belli olur canım ben 13 haftalıkken gittim erkeğe benziyor demişti ... sonradan yine gittik kesin erkek dedi :) hayırlısı olsun inş

redice

RÜZGAR GÜLÜ DEMEK SENİN OĞLUN OLACAK  BANA DA ÖLE DEDİ KESİN DİİLDİ ARTIK TEMMUZ SONUNDA BELLİ OLACAK.HAYIRLISIYLA ARTIK.
SICAKALRDAN MI YA BENİMDE ÇOK BAŞIM AĞRIO.
ÇALIŞAN ARKADŞALAR EVDE ÇOK CANIM SIKILIO MUHASEBE İŞLERİNDEYSENİZ GÖNDERİN BEN YPAYIM  :k06:

esracım

Günaydın hanımlar  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Herkes cinsiyetini öğrenmiş bir bizde öğrenebilsek  :k06: :k06: :k06: Çok şey istiyorum farkındayım  :laughing7: :laughing7: Şaka şaka inşallah sağlıklı olurda öğrenmesekte olur ;D

Yemek derdi bende de var.Canım hiçbir şey yapmak istemiyor.Ev darmadağın ve karışık  :y25: :y25: ama eve gidince direk olarak uyumak yatmak istiyorum.Hiçbir şeyi toparlayamıyorum :crybaby2: :crybaby2:

RüZgAr GüLü

((((GÜNAYDIIIIIINNN )))))EVET CANIM OĞLUŞUM OLCAK  :k06:  HAYIRLISI OLSUN YAA SANADA ERKEĞE BENZİYOR DEDİYSE ERKEKTİR BANADA ÖYLE SÖYLEMİŞTİ 13. HAFTADA  amaaanndaa üçüncü erkekmi geliyor hadi bakalım sayfamızda  erkekler çoğalıyor  :occasion5: :occasion14:

ZéynéP.SimAy

nalan_brs

Alıntı yapılan: esracım - 12 Temmuz , 2012, 09:11:42
Günaydın hanımlar  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Herkes cinsiyetini öğrenmiş bir bizde öğrenebilsek  :k06: :k06: :k06: Çok şey istiyorum farkındayım  :laughing7: :laughing7: Şaka şaka inşallah sağlıklı olurda öğrenmesekte olur ;D

Yemek derdi bende de var.Canım hiçbir şey yapmak istemiyor.Ev darmadağın ve karışık  :y25: :y25: ama eve gidince direk olarak uyumak yatmak istiyorum.Hiçbir şeyi toparlayamıyorum :crybaby2: :crybaby2:

üzülme arkadaşım bizde öyleyiz.Kaç gündür gömlekler ütülenceeek , etraf toparlanacak ama nerde.işten geldiğim gibi yemek yatak  :sleepy1: bütün sosyalim bu sıralar.4aydan sonra geçiyormuş,inş geçerde evde kurtlanmayız  :k06: :k06:

mavişim80

gunaydın cici anneler naıslsın ?
ya cinsiyetten bahsetmeyin benimde içim gidio 12 haftadayız yani 11+3 meraklardeym belki benimde ucundna kıyısından belli olur ne dersinizz??? :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: mavişim80 - 12 Temmuz , 2012, 09:59:31
gunaydın cici anneler naıslsın ?
ya cinsiyetten bahsetmeyin benimde içim gidio 12 haftadayız yani 11+3 meraklardeym belki benimde ucundna kıyısından belli olur ne dersinizz??? :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

günaydın canım  :opucuk:
Lekelenmen ne durumda inşallah bir sorun yok anladığım kadarıyla :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

mavişim80

yelizim bir damla pedime düşmüş
silincede hafif lekeleniyor okadar ama sağ tarafımda ufak batmalı sancı yasıyorum bugun cok olmaya basladı
korkutuyor beni

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: mavişim80 - 12 Temmuz , 2012, 10:08:59
yelizim bir damla pedime düşmüş
silincede hafif lekeleniyor okadar ama sağ tarafımda ufak batmalı sancı yasıyorum bugun cok olmaya basladı
korkutuyor beni
canım ihmal etme öyleyse bir dr.git belki farlı bir ilaç yada iğne falan verir :'( RABBİM meleklerimizi korusun bizlere bağışlasın inşallah hayırlısıyla  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

mavişim80

amin canım olmadı yarın giderim izinli olucam büyük ihtimal bi bakınır gelirim

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: mavişim80 - 12 Temmuz , 2012, 10:26:52
amin canım olmadı yarın giderim izinli olucam büyük ihtimal bi bakınır gelirim
hastane uzakmı canım bugün öğle arası falan gitsen  :'( :'( Aman ihmal etme  :opucuk:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

mavişim80

ya kuzum diyorum ya benim işyerim problemli ha deyince cıkamıyorum
artı ben şehirden dısardayım biraz .
eşime anlattım yok sen kafana takıyorsun yok aklın orda baska nerde olucak
ben problemli bir gebelik geciriyorum normal değilim
her suc bizim
herseyi kendimiz yapıyoruz
bişey diyemiyorum artık
cok yoruldum yelizcim
canımın acıısı korkusu bi yana bi dertleerle ugrasıyorum

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: mavişim80 - 12 Temmuz , 2012, 10:39:29
ya kuzum diyorum ya benim işyerim problemli ha deyince cıkamıyorum
artı ben şehirden dısardayım biraz .
eşime anlattım yok sen kafana takıyorsun yok aklın orda baska nerde olucak
ben problemli bir gebelik geciriyorum normal değilim
her suc bizim
herseyi kendimiz yapıyoruz
bişey diyemiyorum artık
cok yoruldum yelizcim
canımın acıısı korkusu bi yana bi dertleerle ugrasıyorum

anladım canımm :'( :'( :'(
Erkeklerin çoğu böyle anlayışsız hödükler afedersin ama :'(
Canım öyleyse yarın git yarına kadar stres yapma kafana çok takma işyerinde mümkün olduğunca otur ve bol su iç ALLAHIN iziniyle tez vakitte atlatırsın  bu zor günleri inşallah :amin: :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına