2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

mavişim80

melek100lü

anamın adı ağzımın tadı diye sever kızını artık  :k06: :k06: :k06:

ZéynéP.SimAy

aslında güzel isim ve anlamıda çok güzel ama işte kafada oturmuyo bişeyler gece gündüz kafada bu olunca hepsi karışıyoo  :dontknow: :dontknow: :dontknow:

ZéynéP.SimAy

ayy şükür gitti canım eylüle kadar rahatım ama geçen gün eşimede ondan olan rahatsızlıklarımdan bahsettim açık açık oda hemen parladı istemiyomusun kardeşimi söylerim gelmez şu bu diye bende istemekle alakası yok burda yaşayacaksa bana uygun yaşayacak dedim düzgün dursun kalsın dedim ama ben çekemem başka türlü dedim sonrada zaten işte laf sokmalar falan bende hiç altta kalmadım sonra hatasını analyıp kendi kendne geldi yanımaa  :caca: :caca: :caca:

ZéynéP.SimAy

Alıntı yapılan: melek100lü - 03 Temmuz , 2012, 12:30:11
:ehi: :ehi: :ehi:  sevsin bakalım görcem ben onuu  :BangHead: :BangHead: :BangHead: böyle vurcak kafasını

mavişim80

Alıntı yapılan: melek100lü - 03 Temmuz , 2012, 12:30:11

MELEĞİM NERDEN BULURSUN BÖYLE SÖZLERİ BİLMEM
KIZ ZATEN SİNİRDEN CATLIYACAK DEDİĞİNE BAKK KRALİCEM BENİM :ehi: :ehi: :ehi:

ZEYNEBİM SENİN OO GÖRÜMCE KILIKLI YARATIK BAYAN BENİM ELİME GECMESİN.
RABBİM KARDE BİLE OLSA ARADAKİ YUVA BOZGUNCULUGU VERMESİN BİŞEY DİYEMİYORUM ARTIK.
OLSUN SEN KENDİNİ SONUNA KADAR SAAVUN KENDİNİ HİÇ ALTTA KALMA.
DAHA DA OLMADI OTUR AĞLA
BEBEĞE ZARARI VAR BUNUN DE BENİ ÜZME DEE
KOCANADA KIZDIM AMA OLSUN KEMİK KIRILIR İÇİNDE KALIR
BENİMDE EŞİMN SENDEN KALIR YANI YOK
BENİM GÖRÜMCEM ELTİM KAYNIM BİŞEYİM YOK BENDE SANKİ DERTLER BİTİOMU...

melek100lü

aman beeee gülsün diye yaptım  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

benim büyük oğlumun adı  :love9:  ALİİHSAN  :love9: kayın pederin adıydı  :cildir: :cildir: :cildir:

ALLAH IM NE ZOR GELMİŞTİ ÇOCUĞUN ADINI SÖYLEMEK  :cussing: :cussing: :cussing: :cussing:

KÜÇÜK OĞLUMUN İSMİNİ KENDİM KOYDUM  :love9: MELİH  :love9:

BUNUDA KENDİMİZ KOYUYORUZ  :love9: YAĞIZ EFE  :love9:

melek100lü

ZéynéP.SimAy

canım zaten tipini görsen kız demzesin erkek gibi bişey bide yani orası elin evi dimi bi usturuplu ol oturmana konuşmana davranışalrına bi diikkat et ama asla kız tam bi ö..z işte yani ne desem boş yani bende kaldım başkasının evinde ama izinsiz buzdolabını açamazdım ki kaldıki biizmki buzdolabı halt etmiş benim dolabımdan kıyafetklerimi falan giyoyomuş ben te ne zmn farkettim bunu hatta evine giderken de almış bitanesini götürüyo üstünde gördüm ve bi kaç gün sonra sordum dedimki ben tişörtümü bulamıyorum nerde diye bana diyoki ben katladım yerine koydum beni aptal yerşne koyuyo abisine söylüyorum vermezsin diye izin almamıştır senin kuzenlerin giyiyo ya diyo birincisi dedim vermeyeceksem zten onun hırsızlık yapma hakkı yok bu hırsızlığa girer ikincizi benden ne istemiş de vermemişim dedim üçüncüsüde benimm kuzenlerim bende izinsiz dolabımı dahi açmazlar dedim sonra kesti sesini oturdu ve ben bunun heseabını hala soramadım o kıza ama kalmaz bende diyeceğimi diyecem bi güzel az kaldıı  :caca: :caca: :caca: :caca:

ZéynéP.SimAy

evet balım çokk zor yani ananın adıyla çocuğuna seslenmek hayır ailece o isim geçtiğinde hepsi bi tuhaf oluyolar başkasıda söylese tv. dede duysalar hepsi bi üzülüyo falan yani hiç mi düşünmüyo anlamadım  :dontknow: :dontknow:

mavişim80

SENDE İNADINA ARADA ŞAZİYE DİYE SESLENİRSİN OLMAZMI ? AİLESİNİN YANINDA OIZAMAN BİRİ BUNA DUR DERR

ZéynéP.SimAy

mavişim80

melek100lü

Alıntı yapılan: mavişim80 - 03 Temmuz , 2012, 13:07:04
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ALLAHIM NERESİNDEN TUTSAN OLMUYOR

sen ne gülüp duruyon kızzzzz  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

benide güldürüyon burda adile naşit gibi  :k06: :k06: :k06: :ehi: :ehi:

ZéynéP.SimAy

:ehi: :ehi: :ehi:  :k06: :k06: :k06: ay gülün gülün benimde keyfim yerine gelsin kızlaarr  :k06: :k06: