2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

melek100lü

Alıntı yapılan: zynpesra - 28 Haziran , 2012, 13:53:16
meleğim 18. haftayı dolduruyo ben 15. haftayı anaam yaklaştımı ne meleğim arka arka çıkartcaz biizm yaramazları inşallahh  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: arkadan da özlemcim gelcekk ooohhh  :muzz: :muzz: :muzz: sonrada artık onların dertlerini konuşuruzzz  :amin: :amin: :amin:

:love9: :love7: :love9: İNŞALLAH   CANIM  ZAMAN GEÇTİKÇE

İNSAN DOĞUMA HAZIRLIYOR KENDİNİ :nazar: :nazar:

DÜN GİBİ YAAA KÜRLER İLAÇLAR HAMİLE
KALCAZ DİYE NELER YAPTIK  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

mavişim80

NİLGÜNCUM SONRADA DERSİN ALLAHIM KESKE MİĞDE BULANSAYDIDA BU COCUK BUKADAR YARAMAAZ OLMASAYDI BAK BENDEN SÖYLEMESİ :)

AY NE DİON SENN KESİN KESİN ZEYNEPCİM
AY OZAMAN DAHA İHTİYACIMIZ OLUCAK BİRBİRİMİZE
ŞİMDİ İÇİMİZDE DURUYORLAR YA SONRA  :ehi: :ehi:
DÖRT NALA KOSARIZ PEŞLERİNDEN  :ehi: :ehi: :ehi:

ZéynéP.SimAy

dimi günleri takip et şunlar bunlar ama herşeyin kendine göre bi güzelliği var şükürler olsun ki bu günleride gördük wala bide cinsiyetimizi öğrenebileydim daha mutlu olcam ama  :ehi:

_nilgun_

Alıntı yapılan: mavişim80 - 28 Haziran , 2012, 13:57:29
NİLGÜNCUM SONRADA DERSİN ALLAHIM KESKE MİĞDE BULANSAYDIDA BU COCUK BUKADAR YARAMAAZ OLMASAYDI BAK BENDEN SÖYLEMESİ :)

AY NE DİON SENN KESİN KESİN ZEYNEPCİM
AY OZAMAN DAHA İHTİYACIMIZ OLUCAK BİRBİRİMİZE
ŞİMDİ İÇİMİZDE DURUYORLAR YA SONRA  :ehi: :ehi:
DÖRT NALA KOSARIZ PEŞLERİNDEN  :ehi: :ehi: :ehi:
[/quote

Ayy olsun canım istediği kadar yaramaz olsun.  Hergün defalarca kusmaktan iyidir herhalde. Bir de kusma özürlüymüşüm eşim öyle diyor :) Her çıkarışımda boğazıma kaçırıyorum nefessiz kalıyorum oyüzden ben kusmaya giderken evdekilerde elinde su beni kapıda bekliyorlar :)

melek100lü

zeynepcim sanki seninki kız olcakmış gibi geliyor bana  :dontknow:

hayırlısı olsun gerçi fark etmez değilmi sağlıklı olsunlarda  :amin: :nazar:

ZéynéP.SimAy

ya sağlıklı olsun Rabbim hayırlı evlat versin tabide merak ediyo insan işte napayım elimde değil.... hadi bakalım sende kız diyenlerdensin çoğunluk kız diyor gerisi 1-2 kişi erkek diyo hayırlısı bakalım

melek100lü

birisi kusmaktanmı bahsetti  :k06: :k06:

işte karşınızda kusmuklar kraliçesi  :ehi: :ehi: :ehi:

_nilgun_

Alıntı yapılan: melek100lü - 28 Haziran , 2012, 14:12:02
birisi kusmaktanmı bahsetti  :k06: :k06:

işte karşınızda kusmuklar kraliçesi  :ehi: :ehi: :ehi:

Sanırım 2 tane kusmuklar kraliçesi var :):)

melek100lü

_nilgun_

Canım benim kusmalarım 5. haftamda başladı şuan 11.haftamdayım, şiddetlenerek devam ediyor malesef. Sen kaçıncı haftandasın?

melek100lü

17 bitecek nerdeyse ama hala devam ediyor

sanırım doğuruncaya kadar devam edicek  :ehi:

ZéynéP.SimAy

Maşallahh size kusmuk kraliçeleri Allah yardımcınız olsun walla ben 1-2 kere yaptım o işi çokk kötü walla  :igrenc: :igrenc: :igrenc:

melek100lü

sağol zeynepçim  :opucuk: şaka maka gerçekten  mahvediyor bazen gün boyu sürüyor

_nilgun_

Alıntı yapılan: melek100lü - 28 Haziran , 2012, 14:17:10
17 bitecek nerdeyse ama hala devam ediyor

sanırım doğuruncaya kadar devam edicek  :ehi:

Ben kendimi hep haftaya geçecek diye teselli ediyordum. Etrafımdakiler de üzülme 3.ayda geçecek diyor. Ama babam kızım sen daha çok çekeceksin senin annen de böyleydi diyor  :laughing7:    İyice moralimi bozuyor yani :)  Şimdi senin 17. haftan hala devam ediyormuş gözüm korktu gerçekten. Ama ben yine de haftaya geçecek diye kendimi teselli etmeye devam edeyim başka çare yok  :y25:

_nilgun_

Alıntı yapılan: zynpesra - 28 Haziran , 2012, 14:17:32
Maşallahh size kusmuk kraliçeleri Allah yardımcınız olsun walla ben 1-2 kere yaptım o işi çokk kötü walla  :igrenc: :igrenc: :igrenc:

Teşekkür ederim canım. Ama gerçekten çok iğrenç. Ben gece bile uykumdan uyanıp kusuyorum.