2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

ZéynéP.SimAy

ben düne göre daha iyiyim canancım şükürler olsun ama hala burun kulak tıkalı  :icon_scratch: :icon_scratch: melekcim senin minik pek bi yaramaz çıktı çookk geçmiş olsun canım benimm inşallah atlatırsınn  :amin: :amin:

melek100lü

evet yaaa hiç sormayın  :k06:

benim oğlan şimdiden yapıyor efeliğini  :ehi: :ehi:

hepinizi çok özledim  :opucuk:

evet canancım baya kalabalıklaşmış  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

ALLAH IMA ÇOK ŞÜKÜR  :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

RABBİM HERKESİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRSÜN İNŞALLAH  :amin: :amin:

ZéynéP.SimAy

onların sağlığı iyi olsunda canım biz çekiyoz işte napalımm bizde seni çok özledik  :opucuk: :opucuk:

melek100lü

Alıntı yapılan: zynpesra - 14 Haziran , 2012, 10:23:37
onların sağlığı iyi olsunda canım biz çekiyoz işte napalımm bizde seni çok özledik  :opucuk: :opucuk:
GİTTİMMİ DOKTORA NASILSIN  :opucuk:

ZéynéP.SimAy

canım normal kontrolüme gittim şükür iyiyiz grip için o zmn doktoruma sormuştum girbe ilaç yok dedi ilaç vermedi bitek minoset plus verdi oda ağrı kesici almak istemiyorum işte ıhlamurla pekmezle geçirmeye çalışıyorum işte

redice

Alıntı yapılan: mavişim80 - 13 Haziran , 2012, 14:43:50
Alıntı yapılan: RüZgAr GüLü - 13 Haziran , 2012, 12:24:39
doktordan yeni geldimmmm  :hello2:     :occasion14:  bebişim çok iyiymişş cinsiyetinede erkeğe benziyor dedi ama 2 veya 3 hafta sonra kızda desem şaşırma dedi  :k06:   bu gün itibariyle 3 ay 5 günlükmüş mavişim  :opucuk:

hadi maşallah kocaman olmussunuz.birazdaha sık dişini 2-3 hafta nedir ki hemen gecer :) :occasion5:
canancım az kalmıs seninde gününe hayırlı haberler getirirsin inş. bizleree.
recide bir haftan var gülün sne nekadarlıktın.?kusura bakmayın aklımaa tutamaz oldum herseyi sorup duruyorum herkese..bende 21de gidicem nasipse evlilik yıldönümümüz de iinş..

BENİM 10+3 CANIM BENDE EVLİLİK YILDÖNÜMÜMDE GİDİCEM 23 ÜNDE  :love7: İNŞALLAH GÜZEL HABERLER VERİR DR LARMIZ. :muzz:

redice

redice

Alıntı yapılan: melek100lü - 14 Haziran , 2012, 09:57:41
günaydın şeker kızlar  :opucuk:

canancım çok şükür iyiyim canım  :opucuk:

baş ağrısı ve kusmaya devam :igrenc: :igrenc: :igrenc:

hala haftanın 3 günü hasta oluyorum  :icon_pale: :icon_pale:

doğuruncaya kadar böyle olcaz sanırım  :dontknow: :dontknow:

benim oğluşum çok yaramaz olcak anlaşıldı  :k06: :k06:

GEÇMİŞ OLSUN CANANCIM  MERAK ETTİK SENİ GİRMEYİNCE BAK NE DİCEM BENİM DE GAVİSGON ŞURUBA BAŞLAMADAN ÖNCE BULANTIM KUSMAM OLUODU DR UNA SOR İSTERSEN ZARARI DA YOKMUŞ ZATEN TÜM GEBELİK DÖNEMİNDE KULLANILIOMUŞ.BENDE MİDE YANMASIYLA GELİODU KUSMA.ÇOK ŞÜKÜR ŞURUPLA İİM.

redice

Alıntı yapılan: zynpesra - 14 Haziran , 2012, 10:30:55
canım normal kontrolüme gittim şükür iyiyiz grip için o zmn doktoruma sormuştum girbe ilaç yok dedi ilaç vermedi bitek minoset plus verdi oda ağrı kesici almak istemiyorum işte ıhlamurla pekmezle geçirmeye çalışıyorum işte

IHLAMUR ÇOK TÜKETME CANIM PEK İİ DEİLMİŞ BENDE NEZLE OLMUŞTUM LİMON YEDİM BOL BOL GEÇTİ ÇOK ŞÜKÜR.TABİ ONUNDA AŞIRISI MİDEYE ZARAR.

redice

Alıntı yapılan: ayse_etiskenece - 13 Haziran , 2012, 20:37:17
kızlar dün bir kaşıntı bir kabarma bugün doktora gttim akut ürtiker olmuşum..bide 8 haftalık hamileyim...ne kadar zormuş kaşınmak lütfne dularınıız bekliyorum kısa zamanda geçsin inş....doktor hap verdi kendi doktorumunda kontrolünde kullancam bide sürmeye ilaç...bazı yiyeceklerde yasaklandı...geçiren var mı aranızda????

ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CANIM OLMADIM BEN HİÇ AMA ALLAH KORUSUN OLMAYALIM  :amin: SNA DA ACİL ŞİFALAR DİLERİM  :amin:

RüZgAr GüLü

günaydık kızlarr :)  redice sende tam zamanını seçmişssin hee git hastanede bebişinle kutla :))

redice

Alıntı yapılan: RüZgAr GüLü - 15 Haziran , 2012, 09:37:30
günaydık kızlarr :)  redice sende tam zamanını seçmişssin hee git hastanede bebişinle kutla :))

GÜNAYDIN CANIM VALA TESADÜF OLDU. SABAH 10 DA RANDEVUM SORA EŞİMLE KUTLICAZ.HEM BEBEĞİMİN SAĞLIKLI HABERİNİ DUYARSAM O ENGÜZEL KUTLAMA OLCAK BENİM İÇİN.  :amin:  :hieyt:  :muzz:  :occasion5:  :occasion14:
YA BENİMDE KARNIMDA İKİ KERE PITIRTILAR OLDU 2 GÜN ÜSTÜSTE SEN DE HİSSETMİŞİN YA BEN OLMAZ SANIODUM AMA RESMEN KIMILDADI BİŞELER YA EŞİMDE ÇOK HEYECANLANDI AMA İŞTEYDİ ONA HABER VERDİĞİMDE O VARKEN DENK GELMEDİ BİTÜRLÜ  :(

RüZgAr GüLü

Alıntı yapılan: redice - 15 Haziran , 2012, 11:48:51

GÜNAYDIN CANIM VALA TESADÜF OLDU. SABAH 10 DA RANDEVUM SORA EŞİMLE KUTLICAZ.HEM BEBEĞİMİN SAĞLIKLI HABERİNİ DUYARSAM O ENGÜZEL KUTLAMA OLCAK BENİM İÇİN.  :amin:  :hieyt:  :muzz:  :occasion5:  :occasion14:
YA BENİMDE KARNIMDA İKİ KERE PITIRTILAR OLDU 2 GÜN ÜSTÜSTE SEN DE HİSSETMİŞİN YA BEN OLMAZ SANIODUM AMA RESMEN KIMILDADI BİŞELER YA EŞİMDE ÇOK HEYECANLANDI AMA İŞTEYDİ ONA HABER VERDİĞİMDE O VARKEN DENK GELMEDİ BİTÜRLÜ  :(
ayyyy çok güzel bi duygu kızzz bi kere kıpırdadımı artık devam eder :) oy maşallahh bebişlerimize

redice

Alıntı yapılan: RüZgAr GüLü - 15 Haziran , 2012, 14:17:36
Alıntı yapılan: redice - 15 Haziran , 2012, 11:48:51

ayyyy çok güzel bi duygu kızzz bi kere kıpırdadımı artık devam eder :) oy maşallahh bebişlerimize

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :binkybaby: :nazar: :nazar: :nazar:

RüZgAr GüLü

S.A kızlar 2 gün önce beni sağlık ocağından çağırdı hemşireler ve bana( D-3 damlasını  ) verdiler aranızda bundan kullananınız varmı bebeğin kemikleri içinmiş  :honk: :hungry: