2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

maşallah cnm korkma benmde hiç olmadı bulantım bugün benim tadım yok cnm basım agrıyor gece uykusuz kaldım tuvalete cıkmaktan cok cıkıyorum yine onun dısında problemim yok cnm bnmm masallah aramızda az varmıss

ZéynéP.SimAy

ya benim haftaya 8 de kontorlüm var acaba cinsiyetini görebilirmiki ay nasıl merak ediyorum yaa  :dontknow: :dontknow:

HASRET!M S@N@

belki bir tahminde bulunabilir cnm bnm ben 17 sinde gidicem

gül-i rana

GEÇMİŞ OLSUN CANIM  :opucuk:  EVET 10 DÜN FALAN VAR ARAMIZDA SANIRIM :nazar: :nazar:

MAŞALLAH KUZUCUKLARA :nazar: :nazar:

DOĞDUKLARI ZAMANI DA GÖRÜRÜZ İNŞALLAH O ZAMAN DA BÖYLE GÜZEL MUHABBETLER EDERİZ İNŞALLAH :amin: :amin:

ZéynéP.SimAy

HASRET!M S@N@

inş gülcüm tek temennimiz o
pek sanmıyorum cnm erkek olursa söylüyorlar genelde söylerse süpriz olur
cnm ben bir sonraki gittiğimde ögrenirim diye düşündüm

ZéynéP.SimAy

ewet erkekse söylerlerde kızsa dediğin gibi bekletirler bizi haytalarr  :k06: :k06:

MALATYALI44

selam kızlar son adet tarihim 26 nisan tahminen bebişim 31 ocak da Allah izin verirse kucagımda pazartesi gittim kese ortada yok hem düşük tehlikem var doktor tuvalet hariç yataktan kalkma dedi haftaya tekrar gel keseyi görürüz dedi sizce pazartesi gorür müyüm :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:
beklenen gün gelecekse cekilen cile kutsaldır...

HASRET!M S@N@

HASRET!M S@N@

değerin 1500lerde olması gerek görünmesi için bak benm 4.haftada alttan cok küçük nokta seklinde göründü ama benm ikiz oldugu için değerimde yüksekti sen içini ferah tut stres kötü gelir bebege inş görürsün daha cok erken

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: zynpesra - 02 Haziran , 2012, 13:07:31
ewet erkekse söylerlerde kızsa dediğin gibi bekletirler bizi haytalarr  :k06: :k06:
evet cnm da benm bu kontrolden beklentim yok doktor bana saglıklı desin yeter sormamda kendi söylemediği sürece inş diğer gittiğimde netleşir bakarsın söylerde belki

MALATYALI44

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 02 Haziran , 2012, 13:09:57
değerin 1500lerde olması gerek görünmesi için bak benm 4.haftada alttan cok küçük nokta seklinde göründü ama benm ikiz oldugu için değerimde yüksekti sen içini ferah tut stres kötü gelir bebege inş görürsün daha cok erken
cnm degerim pazartesi 728 di
beklenen gün gelecekse cekilen cile kutsaldır...

HASRET!M S@N@

o zaman görünmemesi cok normal cnm alttan bakmadıysa hele hiç göremez sen kalbini ferah tut değerinde düşüş te yok korkacak bişi yok inş görürsün pazartesi

mavişim80

canan benim persembe 887 idi pzt görünürmü ne dersin ?

HASRET!M S@N@

görünür cnm alttan bakarsa iki günde bir değer ikiye katlar onu düşünürsen görünür cnm bnm