Bebeklerde göz lekelenmesı

Başlatan #tugba#, 06 Mart , 2012, 02:24:14

« önceki - sonraki »

#tugba#

Merhaba arrkadaslar bilgilenmek için deneyimli annelerden yardım ıstııyorum.
Beebegımın gözünde siyah lekeler var 3_4 tane falan var bırı oldukça iri 16 aylık bebegım
Hâvalar duzelınce göz doktoruna. Goturucam ama biri birbiri bilgisi olan var mı bu konuda
Tesekurler...
Yaklaşıyorum bebeğim yavaş yavaş sana.Hadi gel çok ihtiyacım var sana...

Lă_Tăhzen!

Geçmiş olsun

Bu konuda herhangi bir bilğim yok da uzun zamandırmı var yoksa yeni oluşan bir durummu

Bence havaların iyi olmasını bekleme saglık bu ihmale gelmez  ;)

°•.ℓανιηуα.•°

benim de bilgim yok ama bebeğimin doğduğunda gözünün birinde kırmızı leke vardı,kan toplanmıştı.

göz dokotruna gittik. hiç bi sorun olmayacağını kendi kendine geçeceğini söyleedi. nitekim öyle de oldu. bence de havaları bekleme sen hemen götür canım. şakaya gelmez göz.

izemsevi

canım benim kızım 7 aylık bizimde 2-3 ay öncesinde oldu hemen doktora götürdük toplu iğne başı kadar felandı dr baktı bu önemli değil dedi ama mesela benim kızımda sol gözünde göz akmasına bağlı olarak çapaklanma oluyor dr göz yaşı kanalı tıkalı dedi 11.5 aylık olana kadar bir masaj verdi onu yapın dedi %90geçer ama geçmeyecek olursa çok küçük bir operasyonla hallediliyor dedi ama bencede ihmal etme götür biz burda sana ne desek boş söz konusu çocuk olunca gerisi teferruat.

#tugba#

Benm bebegımde göz kayması ya da herhaaangıı gibi bı anormallik yook sadeece siyah siyah lekeler vaar 4 aylıkken
Falan fark ettiik raandavu alalim biz en iyisi hepinize twsekurler. Ilginiz icin :)) ins onnemli bisey degildir..
Yaklaşıyorum bebeğim yavaş yavaş sana.Hadi gel çok ihtiyacım var sana...