28 Nisan , 2024, 19:23:46

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

20 HAZİRAN DA SEZERYAN LA DOGUM

Başlatan helen20, 10 Haziran , 2008, 15:06:55

« önceki - sonraki »

helen20

20 haziranda sezeryanla dogum yapacam bu benim kendi tercihim dualarınızı esirgemeyin
azcık korkuyom da :(

sevda

NEDEN BENCE NORMAL DOĞUM GİBİYSE HERŞEY NORMAL YAPSAYDIN YAA FISTIKK NEYİN OLUCAK ALLAHIN İZNİYLEE... ;)

dehliz

18 Haziran da da Allah izin verirse  bizim de oğlumuz olacak sezeryanla
Allah herkezi hayırlısıyla sağ salim sağlıcakla kavuştursun bebişlerine

AMİN

helen20

Alıntı yapılan: sevda - 10 Haziran , 2008, 15:09:35
NEDEN BENCE NORMAL DOĞUM GİBİYSE HERŞEY NORMAL YAPSAYDIN YAA FISTIKK NEYİN OLUCAK ALLAHIN İZNİYLEE... ;)

isterdim canım normal yapmayı ama dediğim gibi azcık korkuyom

ewet doktorum rahat bir sekilde normal yaparsın dedi hatta ısrar etti ama ben biliyorum kendimi yapamam ::)

helen20

Alıntı yapılan: dehliz - 10 Haziran , 2008, 15:53:56
18 Haziran da da Allah izin verirse  bizim de oğlumuz olacak sezeryanla
Allah herkezi hayırlısıyla sağ salim sağlıcakla kavuştursun bebişlerine

AMİN

allahım sag salim bizi bebişlerimize kavustursun

emosum

ne güzel haziran bebişleri doguyor.bende normali cok isteyen biriyim ama doktorum bebeişin kilosundan dolayı sezeryan olabilir diyo :-\

mavili

emoşum hayırlısı olsun canım helencim bende sendenim çok korkuyorum normal dogumdan kendi istegimle herhangi bir aksilik olmazsa bende sezeryan olacagım bakalım hayırlısı Allah yardımcımız olsun

oozge

hayırlısı olsun cnmm sımdıdennn allah acıl sıfalar versın bıranonce senı bebişine kavustursunnn sağ salimmm :amin: :amin: :amin: :amin:

korku varsa sezaryan oll cnmmm uzme kendını ama heyecan yapmaaa streslı olmaman gerekıyooo  korku olucak tabıkı amaaa bebısıne kavusucaksınız ayhhhh bi cıglıkla gelıcekkkk  kucucuk mınıcık bı bedennn :nazar: :nazar:

cınsıyetı nedır  helencimm

helen20

Alıntı yapılan: mavili - 11 Haziran , 2008, 13:17:34
emoşum hayırlısı olsun canım helencim bende sendenim çok korkuyorum normal dogumdan kendi istegimle herhangi bir aksilik olmazsa bende sezeryan olacagım bakalım hayırlısı Allah yardımcımız olsun

ewet canım hayırlısı neyse o olsun kızım sagsalim gelsinde sezeryan sonrası agrılarıda cekecem artık annelik nede olsa

helen20

Alıntı yapılan: [[[QSq€€]]] - 11 Haziran , 2008, 18:22:42
hayırlısı olsun cnmm sımdıdennn allah acıl sıfalar versın bıranonce senı bebişine kavustursunnn sağ salimmm :amin: :amin: :amin: :amin:

korku varsa sezaryan oll cnmmm uzme kendını ama heyecan yapmaaa streslı olmaman gerekıyooo  korku olucak tabıkı amaaa bebısıne kavusucaksınız ayhhhh bi cıglıkla gelıcekkkk  kucucuk mınıcık bı bedennn :nazar: :nazar:

cınsıyetı nedır  helencimm

cok tesekkür ederim canım kızım olacak insallah onun yüzüne baktıgım zaman dünyalar benim olacak eminim :love3:

allah herkese nasip etsin insallah

Annesinin_bitanesi...

Allah sag salim eline almayi nasip etsin canim baya az vaktin kalmis ne kadar heyecanlisindir kimbilir.ben daha 30 haftalik hamileyim ama heyecandan duramiyorum 1 haftamizin kaldigi gunleride goruruz insallah senin gibi...Allah yardimcimiz olsun hepimizin...

oozge

amin cnm inşalllahhhh

tuana bebişşş annenı sakın üsme bakk hemenjık uslu uslu gel kızımm tamam mı :love9:

Annesinin_Bitanesi   slm cnmmm allah sanada kolaylık versınnn az kalmıs senınde 30haftayı devırmıssın wlla
allah sağ salim dogum nasıp etsın
cınsıyetı nedır kızmı erkek mi

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

helencim çok sevindim senin adına inş bizde senin gibi bu duyguları yaşarız rabbim bizede göstersin bu tatlı telaşları inş annelik başka birşey dir eminimki bunu hamıle kalınca daha çok anlarım belkide ama inan ki helen ben şimdiden anneliği tadıyorum inş çok az kaldı benımde olcak  öptüm kendıne ve beebgıne iyi bak  :k06: :k06:

Annesinin _Bitanesi senın adına da cok sevındım ne çok hamişiz var rabbım hepinizi bir havazda kurtarsın sag salim bebiişlerinizi kucagınıza alın senın kızmı erkek mı olcak çok yigenlerimiz olcak bu sene çok ben şimdiden teyzoş oldum zaten sude var forumda onunda zor aşamalardan sonra tüp bebek oldu şimdi dogum yaptı bildigim kadarı ile o şimdi bir ikiz annesi bende teyzoşlarıyım hadı senın kının de teyzoşu olcam öptüm canım kendıne ve bebişine iyi bak  :k06: :k06: :k06:
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

helen20

kızlar tüm iyi dilekleriniz için cok tesekkür ederim

ewet cok az zamanım kaldı hem heyecen korku verici hemde cok duygulu kızımı karnımda hissetmek ayrı bir güzellik

allahım isteğen herkese bu duyguyu yasatsın

annelik mertebesine ulastırsın

suanda ise tek isteğim kızımı sagsalim kucagıma almak insallah dualarınıza cok ihtiyacım var
:love7:

Annesinin_bitanesi...

Alıntı yapılan: [[[QSq€€]]] - 12 Haziran , 2008, 13:28:34
amin cnm inşalllahhhh

tuana bebişşş annenı sakın üsme bakk hemenjık uslu uslu gel kızımm tamam mı :love9:

Annesinin_Bitanesi   slm cnmmm allah sanada kolaylık versınnn az kalmıs senınde 30haftayı devırmıssın wlla
allah sağ salim dogum nasıp etsın
cınsıyetı nedır kızmı erkek mi

TESEKKUR EDERIM OZGE CIM 30. HAFTA YI DEVIRDIK DEDIGIN GIBI... ASLINDA GERIYE BAKINCA ZAMAN CABUK GECMIS GIBI AMA BIRDE DOGUMU BEKLEYINCE DAHA COK ZAMAN VAR GIBI...HAYIRLISIYLA O GUNLERI GORURSEK DE OGLUM OLUCAK INSALLAH CANIM..