18 Mayıs , 2024, 17:08:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ÇATLAK OLUŞMAYA BAŞLADI

Başlatan zeyno, 29 Ocak , 2007, 16:43:34

« önceki - sonraki »

zeyno

ARKADŞLAR ÇATLAK OLUŞMAYA BAŞLADI.TEDAVİSİ VAR MI HAMİLELİKTE.LIERAC KREM KULLANDIM SABAH AKSAM HİÇ BİR İŞE YARAMADI UFF.ÇOK İLERLER DİYE KORKUYORUM.YA DA DOĞUM SONRASI NE YAPILIYOR.HELP ME

Emine

Ben de hamileliğimde krem kullandım ama buna rağmen kalçadan çatladım yani yapılacak bişe yok güzelim .Daha mor haldeyken laserle tedavi oluyomuş ama o da çok can yakan birşey sanırım.Bebeklerimizden hatıra olarak saklayacağız ne yapalım  :D

SEVİNÇ

Ben hamilelik boyunca Sebameddin Vücut Losyonunu kullandım.Hiçbir çatlakda olmadı.

jbdun

ben hamileliğim boyunca haftada 1kez (üşendiğimden dolayı :suclu:) badem,kakao ve fındık yağlarını karıştırıp sürdüm,hiç çatlak olmadı. :occasion5:
ama annem de 3doğum yaptı ve 1tek çatlağı bile yok,ben anneme çekmişim iç karın geniş olunca çatlamıyo galiba ;)

Emine

Ben de sebamed kullanmıştım bu arada  ;)

berilce

ben de kakao kremi kullanmama ragmen catlagi onleyemedim,aman napalim hatira iste  :laughing7:

Emine

Bir de bonal krem kullanmıştım.Aklıma gelmişken yazayım dedim.Karnım çatlamadı ama kalçalara az mı sürdüm acaba tam emin değilim karın üzerine yoğunlaşmıştım tahmin etmezdim kalçadan çatlayacağımı  :(

mirayım

ik başlarda badem yağı dedi büyüklerimiz sürdüm 2.şişeye başladım alerji yaptı karnımın kaşıntısından ağlıyordum yoluyordum tırnaklarımla doktor bırak dedi johnsans baby yağ aldım sürdüm. baştan kalçalarıma sürmediğimden sanırım kalçalarım çatladı göğüslerimde çatladı göbeğime yoğunlaşmışım banyodan sonra yağımı sürüyordum bekliyordum biraz işte göbeğim çatlamadı 35. haftadayım rüyamda sarkmış çatlamış şekilde görüyordum çok moralim bozuluyordu şu an kaymak gibi  ;D ama hiç çatlamıycak olması ihtimali çok uzak geliyor bana kalçalarım ve göğüslerim çok önemi değil göbeğim çatlamasın yeter gerçekten krem değil yağ sürmek çok önemli

Almiş'inAnniş'i

www.gebelik.org

burada der ki arkadaşlar; çatlaklar ırsidir. yani siz ne yaprsanız yapın eğer olacağı varsa en pahalı kremi de kullansanız bunu engelleyemezsiniz.

onlar bebişlerimizden bize hatıra olarak kalacak ve biz de bu ufak hatıralara sevgi ile bakacağız :D

Almiş'inAnniş'i

http://gebelik.org/dosyalar/cilt.html

kızlar buradaki resimlere bakarsanız çatlaklarınıza şükredersiniz vallahi!

adalet

he he benim ilgi alanim dermisim.bencede irsidir ilk gebeligimde vucudum haritaya benzemisti simdi ikinciye hamileyim yine ayni hic kafama takmiyorum sonunda evlatlarimiza kavusuyoruz o kadarda olsun demi yani bu kadar sorun etmeyin ne surerseniz surun yine mutlaka catlak oluyor
ama duyduklarimi soyleyim badem yagi ve zeytin yagi iyi gelirmis. ben denemedim

adalet

Alıntı yapılan: safakrazi - 31 Ocak , 2007, 16:13:50
http://gebelik.org/dosyalar/cilt.html

kızlar buradaki resimlere bakarsanız çatlaklarınıza şükredersiniz vallahi!
razicim bunlar ne ya o zaman benimkiler catlak bile sayilmaz bunlarla kiyaslarsan

SEVİNÇ

zeyno

OFF BENDE ÖYLE OLCAM SANIRIM  :crybaby2:

Almiş'inAnniş'i

AY YAPMA LÜTFEN ZEYNO BEN MORALİN DÜZELSİN DİYE GÖSTERDİM O KADAR KÖTÜ OLMAZ. BUNUN İÇİN KENDİNİ ÜZME LÜTFEN!

Alıntı yapılan: zeyno - 01 Şubat , 2007, 16:36:19
OFF BENDE ÖYLE OLCAM SANIRIM  :crybaby2: