27 Nisan , 2024, 08:50:11

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KIZLAR NOLCAK BU İŞİN SONU???

Başlatan *•.¸♥gonca♥¸.•*, 05 Mart , 2012, 00:13:08

« önceki - sonraki »

tulayysl

canım benim göbeğimin yanında promosyonları var popo bacaklar ve catlaklar gibi... ama aynaya baktıkca artık kocam beni boyle beğeniyor dert etme diyorum. o da sağolsun caba sarfetme nasıl olsa ikinci olacak az kaldı diyor. ikinciden sonra bakarız icabına napalım. tabi dermanım kalırsa

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: susanna - 13 Mart , 2012, 00:16:34
Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 13 Mart , 2012, 00:09:54
1 haftada 7 cm super yaa negusell keşke bende incelebbilsem yanii bnm sorunum popo bacak falan deil onlar normall sadece gobek ıgrenc duruyo hamile gıbıyım halaa bakmaya bilee dayanaamıorum karnımaa...
gonca hamile kaldigin kiloya donebildinmi ?
yok cnm nerdeeeee 55 ıle hmıle kldım 62 kg şuanda...ama 55 ikn cok zayıftınm boyum 170 çünkii ...şimdi kilom ii mmnunum sadece gobk derdım var 59 fln olsam yetcekde gobek gıtmıooo....
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

susanna

gobegin gitmesi 1 seneyi buluyo diyolar yazin bol bol yuzersin bisey kalmaz arkadasim takma

bi aklim diyoki yap hemen ikinci cocugu sonra gerdir gobusu aldir yaglari ohhh mis  :k06:
bi aklimda otur oturdugun yere sacmalama diyor  :ehi:

tulayysl

sezen boooooooooooooommmmm yakaladım seniiiiiiii

Balböceği

Alıntı yapılan: susanna - 14 Mart , 2012, 01:01:25
gobegin gitmesi 1 seneyi buluyo diyolar yazin bol bol yuzersin bisey kalmaz arkadasim takma

bi aklim diyoki yap hemen ikinci cocugu sonra gerdir gobusu aldir yaglari ohhh mis  :k06:
bi aklimda otur oturdugun yere sacmalama diyor  :ehi:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ikinci cocuk iyi fikir  :k06:

susanna

Alıntı yapılan: tulayysl - 14 Mart , 2012, 01:03:04
sezen boooooooooooooommmmm yakaladım seniiiiiiii
ben seni kacirdimm  :y25: :y25: :y25:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: susanna - 12 Mart , 2012, 23:12:26
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 12 Mart , 2012, 20:15:39
Alıntı yapılan: susanna - 12 Mart , 2012, 18:06:08
kizlar gobegin kalmasindan ziyade kaslari geri kazanmak ve kemiklerin guc kaybetmemesi cok onemli
dogumdan sonra resmen kemiklerimin inceldigini hissediyorum
su havalar isinsada yuzmeye baslayabilsek  :-*
bende yazı iple çekiyorum eşim yüzerken birşeyin kalmaz sıkılaşır diyor... haklıda bende bel kemiklerimin daha çok sızzladığını hissediyorum kalsiyum eksikliği olmasın diye süte yoğurda tam gaz devam ediyorum kaslarım zayıf sanırım...
o agrilar benide cok zorluyo kizimi uzun sure kucagimda tutamaz oldum  :y25: kalsiyum ilaci aliyomusun canim ???
dogumdan sonrada dr tavsiyesiyle kullanmaya devam ediyorum ben genede kemiklerimin inceldigini hissediyorum
bu kuzu somurdu beni somurduuu  :k06:
sezen almıorum kalsiyum hatta burada sizlere soracaktım elevitin içinde emzirme dönemimde süt artırır diye yazıyor vitamin hapı kalsiyum vs hepsini içeriyor ya bunu doğumdan sonra kullanan var mı ki  :icon_scratch: :icon_scratch:

gülll benimde göbeğim kara... ben bunu kullandığım kakao yağına bağlıyordum demek deri toparlanınca eski haline dönüyor süper ya... göğüse doğru tenim açılıyor göbek kapkara sanki  :ehi: :ehi:

susanna

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 14 Mart , 2012, 13:23:53
Alıntı yapılan: susanna - 12 Mart , 2012, 23:12:26
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 12 Mart , 2012, 20:15:39
Alıntı yapılan: susanna - 12 Mart , 2012, 18:06:08
kizlar gobegin kalmasindan ziyade kaslari geri kazanmak ve kemiklerin guc kaybetmemesi cok onemli
dogumdan sonra resmen kemiklerimin inceldigini hissediyorum
su havalar isinsada yuzmeye baslayabilsek  :-*
bende yazı iple çekiyorum eşim yüzerken birşeyin kalmaz sıkılaşır diyor... haklıda bende bel kemiklerimin daha çok sızzladığını hissediyorum kalsiyum eksikliği olmasın diye süte yoğurda tam gaz devam ediyorum kaslarım zayıf sanırım...
o agrilar benide cok zorluyo kizimi uzun sure kucagimda tutamaz oldum  :y25: kalsiyum ilaci aliyomusun canim ???
dogumdan sonrada dr tavsiyesiyle kullanmaya devam ediyorum ben genede kemiklerimin inceldigini hissediyorum
bu kuzu somurdu beni somurduuu  :k06:
sezen almıorum kalsiyum hatta burada sizlere soracaktım elevitin içinde emzirme dönemimde süt artırır diye yazıyor vitamin hapı kalsiyum vs hepsini içeriyor ya bunu doğumdan sonra kullanan var mı ki  :icon_scratch: :icon_scratch:

gülll benimde göbeğim kara... ben bunu kullandığım kakao yağına bağlıyordum demek deri toparlanınca eski haline dönüyor süper ya... göğüse doğru tenim açılıyor göbek kapkara sanki  :ehi: :ehi:
tatlim elevit beni mahvetti tuvalete cikma yonunden cok sikinti cektim gyno ferro sanol kullaniyorum son 3 aydir bide osteocare kalsiyum kullaniyorum gunde bir bardakta sut iciyorum ama kemiklerimin agrisi hala gecmedi yakinda yogurt kovasi kucagimda gezicem  :k06: