27 Nisan , 2024, 12:20:05

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KIZLAR NOLCAK BU İŞİN SONU???

Başlatan *•.¸♥gonca♥¸.•*, 05 Mart , 2012, 00:13:08

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: susanna - 12 Mart , 2012, 15:57:39
aytim bide tam mekik degil mide kaslarina yonelik yarim mekik varya hani onlardan  :icon_thumright: :laughing7:

hımm iyi ozaman canım

ben ters bi hareket etsem ağrıyo da   :sad1:

mekiğe ihtiyacım yok çok şükür

olsaydı işim zordu  :-\

xxcansuxx

bende katılıyorum normalde olsa sezeryanda olsa kalıyor göbek... göbek derisi lık lık ediyor öyle salık ki  :cildir: :cildir: benim sadece 3 kilom kaldı o gitmesin göbek eski sıkılığına kavuşsa  nerdeeee... gitmesi için bir şey yapmıyorum keşke korse taksaymışım ihmal ettim şimdide taksam kaburgalarım birbirine geçiyor acıyor doğmdan sonra sırt ağrılarım çok fazlalaştı...

simurg01985

Ben normal doğum yaptım karnımıda sardım sonra korse giydim normal kilomada döndüm ama karnım eskisi gibi  değil  :cildir: Bi insanın eski haline dönebilmesi vücudunun kendini toparlaması tam 1 yıl sürüyormuşşş
"Bazen diyorum,otobüslerin camına başımı dayasam.Her durağa dikkatlice baksam seni görebilir miyim diye.Hiç kimseye farkettirmesem seni aradığımı.Sonra seni hiç bulamasam.Gerçekten olup olmadığından kuşku duysam.Sonra,sonra..Yanımda olsaydın anlatacak çok şeyim vardı sana.Belki de susardım saatler boyu.Konuşmam gereken hiçbir yerde konuşamadığım gibi..."

susanna

kizlar gobegin kalmasindan ziyade kaslari geri kazanmak ve kemiklerin guc kaybetmemesi cok onemli
dogumdan sonra resmen kemiklerimin inceldigini hissediyorum
su havalar isinsada yuzmeye baslayabilsek  :-*

xxcansuxx

Alıntı yapılan: susanna - 12 Mart , 2012, 18:06:08
kizlar gobegin kalmasindan ziyade kaslari geri kazanmak ve kemiklerin guc kaybetmemesi cok onemli
bende yazı iple çekiyorum eşim yüzerken birşeyin kalmaz sıkılaşır diyor... haklıda bende bel kemiklerimin daha çok sızzladığını hissediyorum kalsiyum eksikliği olmasın diye süte yoğurda tam gaz devam ediyorum kaslarım zayıf sanırım...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

kizlar isin garibi benim göbis kara oldu zayifladiktan sonra  :icon_scratch: esmer deilim normalde ten rengim kumral ama göbegim suan cok esmer esim diyo sen solaryumami gittin  :ehi: :ehi: acaba deri eski haline dönüyo diyemi  :icon_scratch:
:nazar: :nazar:

°•.ℓανιηуα.•°

goncacım ben de doğum yapalı 9 ay oldu ve iğrenç göt göbek bende de var. o nedenle spora başladım. inanır mısın her gün sadece yarım saat spor salonundayım ve karın bölgemde 1 haftada 7 cm incelme oldu  :icon_thumright: en güzeli spor canım sıkılaşmak için.

susanna

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 12 Mart , 2012, 20:15:39
Alıntı yapılan: susanna - 12 Mart , 2012, 18:06:08
bende yazı iple çekiyorum eşim yüzerken birşeyin kalmaz sıkılaşır diyor... haklıda bende bel kemiklerimin daha çok sızzladığını hissediyorum kalsiyum eksikliği olmasın diye süte yoğurda tam gaz devam ediyorum kaslarım zayıf sanırım...
o agrilar benide cok zorluyo kizimi uzun sure kucagimda tutamaz oldum  :y25: kalsiyum ilaci aliyomusun canim ???
dogumdan sonrada dr tavsiyesiyle kullanmaya devam ediyorum ben genede kemiklerimin inceldigini hissediyorum
bu kuzu somurdu beni somurduuu  :k06:

susanna

Alıntı yapılan: gulum22 - 12 Mart , 2012, 23:05:33
kizlar isin garibi benim göbis kara oldu zayifladiktan sonra  :icon_scratch: esmer deilim normalde ten rengim kumral ama göbegim suan cok esmer esim diyo sen solaryumami gittin  :ehi: :ehi: acaba deri eski haline dönüyo diyemi  :icon_scratch:
canim orda deri gevsek oldugu icin oyle deri toparladikca rengide kendine gelicektir

susanna

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 12 Mart , 2012, 23:10:21
goncacım ben de doğum yapalı 9 ay oldu ve iğrenç göt göbek bende de var. o nedenle spora başladım. inanır mısın her gün sadece yarım saat spor salonundayım ve karın bölgemde 1 haftada 7 cm incelme oldu  :icon_thumright: en güzeli spor canım sıkılaşmak için.
:nazar: :nazar: :nazar:
ne guzel yaa burnumun dibinde spor salonu var ama sadece erkekleri aliyolar  :cussing: hos bayanlar olsa bile kizimi kime birakicam  :BangHead:

°•.ℓανιηуα.•°

canım yaaa  :-\ üzüldüm ama olsun havalar düzelince al bebişini yürüyüş yap. bak o bile nasıl etkileyecek  :icon_thumright:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

off ya bende eve spor aletleri alcaktim kafaya koymustum ama koyacak yerim yok  :-\ :-\ ama en azindan kosu bandi alcam  :occasion14:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

1 haftada 7 cm super yaa negusell keşke bende incelebbilsem yanii bnm sorunum popo bacak falan deil onlar normall sadece gobek ıgrenc duruyo hamile gıbıyım halaa bakmaya bilee dayanaamıorum karnımaa...
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

susanna

oyle boyle donucez eski halimize ilk zamanlar oyle kafaya takiyodumki herseyi etkiliyodu zamanla emzirdikce kendiliginden kilolar azalmaya basladi gram gramda olsa gidiyolar sukur
benimde kosu bandi almami engelliyen tek sey burda kalici olmamamizdi  :dontknow:
malesef sartlar yapmak istediklerimin onunde duruyo ama yilmak yok  :occasion5:

susanna

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 13 Mart , 2012, 00:09:54
1 haftada 7 cm super yaa negusell keşke bende incelebbilsem yanii bnm sorunum popo bacak falan deil onlar normall sadece gobek ıgrenc duruyo hamile gıbıyım halaa bakmaya bilee dayanaamıorum karnımaa...
gonca hamile kaldigin kiloya donebildinmi ?