arkadaşlar dayım vefat etti ruhuna bir fatiha okurmusunuz?

Başlatan __nil__, 03 Mart , 2012, 18:14:50

« önceki - sonraki »

__nil__

Arkadaşlar dayım dün gece vefat etti.Daha 44 yaşındaydı beynindeki tümörden dolayı vefat etti.Evli bir kız babasıydı.
Onun için sizlerde bir fatiha okuyabilirmisiniz?
Elimden başka birşey gelmiyor  :sad1:mekanı cennet olsun inşallah. :crybaby2: :crybaby2:

nurefşanelif

Allah rahmet eylesin mekanı cennet osun benim amcamında beyninde tümör vardı 3 kere ameliyat olmuştu oda 51 yaşınday dı ocak ayında vefat etti ada o yüzden okuyunca amcam geldi aklıma Rabbim bu dünyadaki çektikleri sıkıntıların hürmetine kabir azabından korur onları inş... :crybaby2:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

okuudum cnm mekanı cennet olsun kalanlara sabır versın allah bnimde bugun yakın arkafdasımın babası vefat ettii ve babasını son kez goremedı aarkadasım... :crybaby2:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

rusta

bende okudum cANM..allah rahmet eylesin sabırlar versin geride kalanlara..bütün ölmüşlere de dedim kızlar sizin yakınlarınıza da allah rahmet eylesin :amin:

__nil__

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 03 Mart , 2012, 18:21:29
okuudum cnm mekanı cennet olsun kalanlara sabır versın allah bnimde bugun yakın arkafdasımın babası vefat ettii ve babasını son kez goremedı aarkadasım... :crybaby2:

canım sizinde başınız sağolsun o zaman.biz izmirde yaşıyoruz dayım istanbulda o nedenle şimdi tüm ailem istanbulda ben böyle karnım burnumda doğumada çok az var gidemiyorum annemede destek olamıyorum.bebeğime bişi olucak diye ağlayamıyorum bile çok zor yaa.allah cidden sabır versin ve bu kötü hastalıkları gençlere yaşatmasın.

__nil__

Alıntı yapılan: nurefşanelif - 03 Mart , 2012, 18:19:02
Allah rahmet eylesin mekanı cennet osun benim amcamında beyninde tümör vardı 3 kere ameliyat olmuştu oda 51 yaşınday dı ocak ayında vefat etti ada o yüzden okuyunca amcam geldi aklıma Rabbim bu dünyadaki çektikleri sıkıntıların hürmetine kabir azabından korur onları inş... :crybaby2:
genç yaşta olması çok acı veriyor insana.allah ailesine sabır versin.insan genç insanlara hastalığı ölümü hiç konduramıyor.allah korusun geride kalanları dermansız dert vermesin inş

fıstık

BAŞINIZ SAĞOLSUN CANIM :y25:

ALLAH KALANLARA SABIR VE UZUN ÖMÜRLER VERSİN

OKUDUM ALLAH KABUL ETSİN MEKANI CENNET OLSUN İNŞALLAH  :amin:

__nil__

Alıntı yapılan: fıstık - 03 Mart , 2012, 18:28:37
BAŞINIZ SAĞOLSUN CANIM :y25:

ALLAH KALANLARA SABIR VE UZUN ÖMÜRLER VERSİN

OKUDUM ALLAH KABUL ETSİN MEKANI CENNET OLSUN İNŞALLAH  :amin:

çok teşekkür ederim allah dualarımızı kabul etsin inş.

ღ♥ Nilda♥ღ

başınız sağ olsun allah sabır versinn mekanı cennet olsun inş. :amin: :amin:
.   

__nil__

Alıntı yapılan: rusta - 03 Mart , 2012, 18:25:15
bende okudum cANM..allah rahmet eylesin sabırlar versin geride kalanlara..bütün ölmüşlere de dedim kızlar sizin yakınlarınıza da allah rahmet eylesin :amin:

çok teşekkürler amin allah herkesin kaybettiği yakınlarına da gitsin dualarımız

__nil__

Alıntı yapılan: ღ♥ Nilda♥ღ - 03 Mart , 2012, 18:29:44
başınız sağ olsun allah sabır versinn mekanı cennet olsun inş. :amin: :amin:

amin canım inşallah çok sağol

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Allah rahmet etsin cnm mekani cennet olsun  :amin: :amin: cok gencmis  :y25: ölüm gence yasliya bakmiyo iste kalanlara Allah sabir versin  :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

destina06

Allah rahmet eylesin geride kalanlara da bol sabır versin o yattıkça sizin ömrünüz uzun olsun :amin: okudum Allah kabul etsin :amin:

burcum

nurefşanelif

Alıntı yapılan: __nil__ - 03 Mart , 2012, 18:28:04
Alıntı yapılan: nurefşanelif - 03 Mart , 2012, 18:19:02
genç yaşta olması çok acı veriyor insana.allah ailesine sabır versin.insan genç insanlara hastalığı ölümü hiç konduramıyor.allah korusun geride kalanları dermansız dert vermesin inş
rabbim bizle için unutmayı yaratmasaydı ne halde olurduk şimdi yaşayamazdı k heralde unutmak da bi nimet aslında Rabbim geride kalanlara sabır versin okudum inş