oğlum yarın sünnet oluyor

Başlatan muhribe, 02 Mart , 2012, 21:23:00

« önceki - sonraki »

muhribe

kızlar, nasipse yarın sabah oğlum sünnet olacak. lokal anestezi ile yapılacak. doğum yaptığım hastanenin başhekimi yapacak sünneti. çok heyecanlıyım  :suclu:

burcum

sorunsuz atlatırsınız inşallah canım :amin:

muhribe

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

hayırlı olsun canım geçmiş olsun şimdiden inşallah kolaylıkla geçirirsiniz

muhribe

sağol canım, yüreğim ağzımda şu an :( sağdan soldan bişeyler okuyup içimi rahatlatmaya çalışıyorum  :-[

°•.ℓανιηуα.•°

hadi bakalım gözün aydın muhribe.

hiç bişi olmaz Allahın izniyle. ferah tut içini.

atlatır elbet.  :nazar:

hümeyra_t_e

canım ağrısız sızısız atlatın inş

Balböceği

Erkek olacak küçük adam emi  :k06:

Canım ağrısız sızısız atlatırsınız inşallah  :amin:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

geçmiş olsun canım,Allah ağrısız sızısız bir sünnet nasip etsin,çarçabuk iyileşsin inşallah :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Yiğitime geçmiş olsun Allahım yardımcınız olsun inşallah  :amin:

muhribe

çok sağolun arkadaşlar, atlattık çok şükür. sabah 10 gibi aldılar sünnete Yiğit'i. 15-20 dakika sonra geri verdiler. çıktığında bayağı ağladı, ama acıdan ziyade korkudandı sanırım. benim kucağıma gelince sakinleşti, emdi hemen uyudu. fitil verdiler ağrı kesici. yaklaşık 2 saat uyudu hastanede. sonra eve geldik, yolda yine uykuya daldı :) bi fitil de eve gelince verdik. şimdi keyfi yerinde oyuncaklarıyla oynuyor  :love9: doktor çarşambaya kadar iyileşir, banyo yaptırırsınız dedi. inş bu geceyi ağrısız acısız atlatır  :amin:

xxcansuxx

geçmiş olsun konunu yeni gördüm inş. bu gece rahat olur hemen iyileşir :amin: :amin:  kuzucuklar minicikten erkek oluyorlar  :nazar: :nazar: :nazar:

muhribe

en iyisi böyle erkenden yaptırmak canım, sonra büyüyünce daha zor olacaktı. fobisi olacaktı, daha çok ağlayacaktı. şimdi anlamazken yaptırdık kurtulduk. darısı tüm erkek annelerinin başına sağlıkla inş.  :flowers:

Balböceği

xxcansuxx

en iyisi benimde bir oğlum olursa bende erken yaptırırım çabuk iyileşir anlamaz dediğin gibi  :icon_thumright: