Şükürler olsun Allah*ıma bebeğim geldi...

Başlatan senayy88, 02 Mart , 2012, 13:28:50

« önceki - sonraki »

senayy88

Kızlar şükrolsun Allahı*ıma 9 aylık beklemenin sonunda gönderdi meleğimi bayağıdır giremiyodum bugün kalp atışlarını bile duydum 6+4 olmuşum gümbür gümbür atıyodu :nazar: kalbi hiç bi sorun yok dedi sağlıklı gebelik kistleri kafama takarken beklemediğim anda geldi yavrum hem sol yumurtalığımdaki 1.5cmlik kistim hala duruyo engel olmamış  binlerce kere şükürler olsun Rabbim tüm benim gibi bekleyenlere nasip etsin en kısa zamanda  :)

Aytii

maşallah  :nazar:

Allahım kucağınada almayı nasip etsin  :amin:

ve bekleyen bütün arkadaşlara nasip etsin inşallah  :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:nazar: Allahım kucağınada almayı nasip etsin  :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

CAN TANEM

Şenayım Rabbim dualarımızı kabul etti sonunda geldi meleğin çok sevindim çokkkk :muzz: :muzz: :muzz: :nazar: :nazar:

Darısı tüm bekleyenlere inşallah :amin:

kelebegimm

aa cok sevindim canimm masallahh rabbim kucagina aldigin gunleride gostersinn :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

]

ღ♥ Nilda♥ღ

.   

destina06

tebrikler Allah sağ salim size bağışlasın :amin:

Balböceği

HASRET!M S@N@

gecen aklıma geldin kızlara sorucaktım
haberi olan var mı diye merak etmiştim cok sevindim canımmmmmm
allah tamamına erdirsin tebrik ederimmmmmmmmmmm

zeynep0655

hayırlı olsun canım. rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.

elfo

aa şenay nasıl oldu ne ara oldu yaa inanamıyorum.
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

rümeysaa

hayırlı olsun canım :flowers:
rabbim sağlıklı bir şekilde dünyaya getirmeyi nasip etsinn... :amin:

hüzünden_gelme

senayy88

hepinize ayrı ayrı eşekkür ederim kızlar hergece bekleyen arkadaşlarım dualarımda eminim sizin meleklerinizde en kısa zamanda gelecektir.aynurum inşallah önümüzdeki ayda senin haberini alırız canım çok sağolun hepiniz

serserim

hadi gözün aydın canım Allah tamamını erdirsin kalp atışını duyana kadar anlamamışmıydın canım hamileliğini ayyyyyy darısı başımıza senin duaların kabul olmuş inşallah bizimkilerde en kısa zamanda kabul olurda bebişlerimiz gelir  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: