teyzeleri kızım grip oldu önerileriniz nelerdir ?

Başlatan izemsevi, 02 Mart , 2012, 09:01:29

« önceki - sonraki »

izemsevi

sanada çok geçmiş olsun canım benim insanın evladı hastalanınca sanki herşey anlamsız geliyor öksürünce sanki benim içim acıyor annem diyor biz sizi nasıl büyüttük çocuk bu böyle böyle büyüyecek diyor ama işte benim bir kulaktan girip öbüründen çıkıyor.

Dilara Ebrar

Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

izemsevi

dirim

Alıntı yapılan: izemsevi - 08 Mart , 2012, 09:13:24
Alıntı yapılan: dirim - 07 Mart , 2012, 14:19:52
canım geçti mi gribiniz?
bizde grip olduk malesef.

lavinya sizinki nasıl bronşite çevirdi?
ilaç kullanmadığınızdan mı oldu?

canım grip geçtide öksürük var şurupda veriyorum ama öksürük biraz zor geçiyormuş bize dr antibiyotik vermedi birkisel ilaçalrdan verdi devlet karşılamıyor biraz paalı ama ne yapalım artık tek iyi olsunlarda zitromax diye 5gün kullanılan bir ilaç,prospan adlı öksürük şurubu,exlear adlı burun spreyi ben bolcada meyve suyu verdim özellikle portakal ve kiviyi sıkıp günde 2defa verdim ve bolca uyuttum şuan gripten kalan ara ara burun akıjtısı var oda grip geçtiği için burnunu boşaltıyor sizede geçmiş olsun canım
çok geçmiş olsun tekrar.
aynen içim gidiyor aklım evde.burnunun aktığını,öksürdüğünü gördükçe çok üzülüyorum.
aksilik bizimki ne portakal suyunu nede kiviyi seviyor.dün portakal sıkıp içirdik zorla.kustu.
ilaçların ismini aldım.bugün doktora gidicez bakalım ne diyecek?
bide bugün aşı olacaktık.

izemsevi

canım benim böyle böyle büyüyecekler ilaç isimlerinde belki harf hatası olabilir ama dr anlar bunlar tamamen bitkisel ilaçalr yararlı olacaktır acil şifalar