yeni anne adayı ama şaşkın

Başlatan alanyam07, 29 Şubat , 2012, 19:05:17

« önceki - sonraki »

alanyam07

arkadaşlar kan değerim167,52 çıktı ama ultrasyonda kese görünmedi. dr.4-5 gün sonra tekrar gel dedi.benim şuanda acayip kasıklarım ağrıyor bu normal mi sizce ve nezaman geçer bu ağrılar?

destina06

Alıntı yapılan: alanyam07 - 29 Şubat , 2012, 19:05:17
arkadaşlar kan değerim167,52 çıktı ama ultrasyonda kese görünmedi. dr.4-5 gün sonra tekrar gel dedi.benim şuanda acayip kasıklarım ağrıyor bu normal mi sizce ve nezaman geçer bu ağrılar?

tebrikler Allah sağ sağlim size bağışlasın :amin:

DENİZGÖZLÜM81

adet günün nezamandı canım  kaçgün gecikti merak ettim

alanyam07

Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 29 Şubat , 2012, 19:10:02
adet günün nezamandı canım  kaçgün gecikti merak ettim
24 şubattı 6 gün gecikti  cnm

ayy

:nazar: :nazar:tebrikler tatlım Allah meleğine sağlıklı bişekilde kavuşmayıda nasip etsin inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar:darısıda bana ve ve sitedeki isteyen herkese olsun inşallah :amin: :amin: :amin: :amin:

DENİZGÖZLÜM81

adetten önce kasık ağrın varmıydı benim bugün adet günüm ama sağ kasığım ağrıyor geçen hafta vardı kaçgündür yoktu yine başladı detim dört beş aydır daetim düzenliydi

alanyam07

Alıntı yapılan: ayy - 29 Şubat , 2012, 19:17:54
:nazar: :nazar:tebrikler tatlım Allah meleğine sağlıklı bişekilde kavuşmayıda nasip etsin inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar:darısıda bana ve ve sitedeki isteyen herkese olsun inşallah :amin: :amin: :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:ALLAH(cc)İsteyen herkeze tez zamanda nasip etsin  :amin: :amin: :amin:

alanyam07

Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 29 Şubat , 2012, 19:18:37
adetten önce kasık ağrın varmıydı benim bugün adet günüm ama sağ kasığım ağrıyor geçen hafta vardı kaçgündür yoktu yine başladı detim dört beş aydır daetim düzenliydi
yoktu ben adet olacağım zaman sadece sivilce çıkar ve göğüslerim ağrırdı kasık ağrısı olmadı hiç ve adetim saati saatine gelirdi sadece bu ay geçikme yaşadık dr. gittim kan testi istedi 167.52 çıktı ama kese görünmedi göğüsümde de hassaslaşmada başladı 2-3 gündür

Sır_Çiçegi

:flowers: tebrik ederim cnm

inş. saglıklı bi gebelik gecirirsin  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

alanyam07

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 29 Şubat , 2012, 19:28:21
:flowers: tebrik ederim cnm

inş. saglıklı bi gebelik gecirirsin  :amin:

Tşkler cnm Allah (cc) tüm isteyenlere nasip etsin : :amin: :amin:

melek100lü

TEBRİKLER CANIM İNŞALLAH SORUNSUZ BİR GEBELİK OLUR HAYIRLI OLSUN BEBEĞİN :opucuk:

nurefşanelif

tebrikleeerrr inş çok güzel bir gebelik geçirirsin rabbim sağ sağlim kucağına aldığın günleri de gösterir inş :flowers:

esracım

tebrikler :flowers: :flowers: :flowers:
maşallah değerinde çok iyi :nazar:
inşallah kucağınada alırsın sağlıcaklar :love9: :love9: :love9:

HASRET!M S@N@

serserim

hadi gözün aydın canım Allah sağlıklı bebişini kucağına almayı nasip etsin inşallah darısı bizlerin başına  :binkybaby: