19 Mart , 2024, 08:12:41

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

beyazlarım daha beyaz,bembeyaz olsun istiyorum..yardım..

Başlatan beynâ, 29 Şubat , 2012, 15:43:14

« önceki - sonraki »

Dilara Ebrar

çamaşır suları bi yerden sonra beyazları sarartmaya başlıyor kızlar bence her defasında kullanmayın.ben hiç daha makinaya atmadım.bende arieli beyazlar için ve rankliler için ayrı olanlarını kullanıyorum.oğluşumun kakalı kıyafetleri  bile bembeyaz çıkıyor.eğer geceden çamaşır suyuyla makine içinde heleki sıcak suda bekletirseniz lekeler kirler vs dokular içinde hapsolur diye duymuştum. :dontknow: ne kadar doğru bilmiyorum.onun yerine çiteleme kfalan yapın olmazsa. :icon_scratch:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

beynâ

YASEMİNK.

beyazlar için amwayin her türlü kumaş beyazlatıcı var tül perde her türlü çamaşırda kullanıyorsun ayrıca fayans araların dada etkili Oksijenli ağartıcı içeren bu çok amaçlı toz deterjanla normal yıkamanın temizlik gücünü arttırarak lekeleri çıkarabilir, beyazlara parlaklık katabilir ve renklileri (ipekli ve yünlüler hariç) temizleyebilirsiniz. Mükemmel bir ön ıslatma ürünü olan bu deterjan evin her yerinde güvenle kullanılabilir; fincanlardaki ve çaydanlıklardaki lekeleri çıkarmada ve yüzeyleri ve karoları temizlemede bu üründen faydalanabilirsiniz. :hello2:http://www.amway.com.tr/user/yasemin142

efdalya

ben de geçen beyazlara kosla tül beyazlatıcı koydum attım 90 dereceye bembeyaz oldular :occasion14:

nazlıyarim

annem almış kızlar şok marketlerde vanish koslanın beyaz paket içerisinde deneme paketleri satılıyormuş 1.5 tl ye inanmadım ama kullandıktan sonra resmen kamaştı gözlerim yaaa bir güzel bi güzelki şiddetle tavsiye ederim...
BENİM HALA UMUDUM VAR...

mandalinaportakal

ben 1 posta 40 derecede yıkıyorum.
sonra biraz bekletip bu sefer 60 derecede çalıştırıyorum makineyi.
bembeyazlar :D