27 Nisan , 2024, 15:49:33

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

beşik ve yatak uygun fiyata

Başlatan aydinays, 29 Şubat , 2012, 09:58:24

« önceki - sonraki »

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

pinarors

__nil__

bende oyun parkını bu siteden aldım benim aldığımdada park yatak içine yatağı ve uykuseti takım halindeydi.GElmesi çok uzun sürdü hiç haber bile vermiyorlar.Sonra eksik geldi uyku setiyoktu ben arayıp sormasam sölemicekler bile.aradan 1 ay geçti gene göndermediler bende aradım kızdım.bu defada başka renk gönderdiler.Yani bir daha asla bu siteden alışveriş yapmam belki ucuz ama burnumdan getirdiler.ben internetten başka sitelerden de hep alışveriş yaparım ilkkez böyle sorun yaşadım.

aydinays

gerçekten mi nil?? bende bu park yatakları alacaktım. Almayayım o zaman. Başka site bakayım kendime.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

arsen_poyraz

merhaba sevgili anneler ben beşiğimi bebekonfordan aldım gercekten cok sağlıklı ve kaliteli tavsıye etmek ıstedım tesekkur ederımm bebekonfor.com dan hızlı ve güvenli harika bir alışveriş yaptım tesekkrler bebekonfor...