Havuza girmeli miyim?

Başlatan elen, 09 Haziran , 2008, 20:22:43

« önceki - sonraki »

oozge

eeeee kız gonderdım yaaaaaa snde yedın yedınnnn smdı bıde yemedım dersın heeeeeeeeeeeeeee :cildir:
pastamı sen bıtırdın yawwwwwwwwwwwww :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

mavili

doymadım birdaha gönder ne yapalım canım senin dogum günün kahrımı çekeceksin artık hem ben hamişim 2 kişilik yicem işte içecek bişey yokmu böyle kuru kuru

oozge

oooooo ıcıekten bol ne var bu yaz gunundeee cnm bnmm
ne ıstersınnnn seftalı suyu veriimm mıı
asıtlı vermemmmm eloşşşşşş var göbüşte :caca:

elen

sizlere sordum fakat önceden rezervasyon yaptırdığımız için gitmek zorunda kaldık 5 gün havuza girdim bol bol yüzdüm suyun içinde daldım çok şükür sağlıklı bir şekilde 3 gün önce geldik.yani korkmaya gerek yokmuş.teşekkürler.

mavili

yüzmek hamilelikte en faydalı sporlardan biri tabi temiz bir yere gittiginden de şüphen yoksa iyi yapmışsın canım eglenmişsindir bol bol ne güzel

pınarr79

Doktor bir sakınca görmediği sürece temizliğindens emin olunan bir havuzda yada denizde son aylara kadar yüzmek çok sağlıklı sıcaklarda yapılacak en güzel spor

mavili

Ecrin57

bencede en son gecen hafta bizde gittik havuza ama ben yuzemedim ya dedim havuz tasarrsimdi diyeeeeeee :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

kenarda oturdumm yiyip icip esimi izledimm acik havada bir yemem tuttu valla benimki pek spor olmadi ama yuzmek gercekten iyi geliyor bes aylikken tatilde yuzmustuk  superdi ama simdi zor oluyoo giremedimm yani

mavili

evet sende çene kaslarına spor yaptırmışsın yemek yerken iyi çalışmışlardır  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Ecrin57

sormaa kizimi mi besledimm sozde manzetim var yaa :toothy10: :toothy10: :toothy10: